Callanetics Egzersizleri

merhaba arkadaşlar
bende 2. günümdeyim
bütün çalıştırdığım kaslarım ağrıyo ama pes etmek yok

ya neden herkez buluyor ben bulamıyorum güzel çok dikkat çekici sonuç aldın mı pekii

ben geçen sene indirmiştim şuan aynı mı bilmiyorum sonuç ise çok güzel ama ben yürüyüş ve plates de yapıyorum kilo vermesem de çok sıkılaştım herkes çok zayıflamışsın diyo :)

kızlar ne kadar süre yapıyorsunuz 1 saat bana çok geldi bugün başladım bende 25 dk yapabildim bisiklete biniyorum ayrıca o yüzden kendimi çok zorlamak istemedim

kızlar ne kadar süre yapıyorsunuz 1 saat bana çok geldi bugün başladım bende 25 dk yapabildim bisiklete biniyorum ayrıca o yüzden kendimi çok zorlamak istemedim

ilk olduğu için zorlanmışsındır emin ol bi kaç seferden sonra çok rahat yapabiliyosun...

sonuç alabilmek için en az kaç dk yapmam lazım peki

tüm videoyu yapıyorsunuz.ilk başta uzun sürer ama hareketleri ezberledikçe zaman kısalıyor.hatta videodaki kronemetreye uymak zorunda değilsiniz.ben bazen 70 de iken onlar 50 de olabiliyor.

tüm videoyu yapıyorsunuz.ilk başta uzun sürer ama hareketleri ezberledikçe zaman kısalıyor.hatta videodaki kronemetreye uymak zorunda değilsiniz.ben bazen 70 de iken onlar 50 de olabiliyor.

anladım teşekkür ederim bugün bende öyle oldu kronometre bazen geç başlıyo saymaya.inş. yarın tamamını yapacağım

ilk başlarda böyle olması normal zamanla alışırsın, çok zor geliyorsa hepsini yap ama adetlerini azaltarak yap onlar 100 yapıyorsa sen 50 yap, bu şekilde yarım yapmaktan daha fazla faydasını görürsün. 25 dk da bırakınca sen muhtemelen kalça hareketlerini yapmamışsındır oysa bisikletten çok daha iyi kalçanı çalıştıracak hareketler vardı orda...
videonun hikaye kısımlarını çıkarınca 1 saat sürmüyor, zaten hareketleri öğrendikten sonra kendin ordakilerden daha hızlı yapmaya başlayacaksın bu durumda da 35-40 dk da bitirirsin.
ölçülerini almayı ve bizimle paylaşmayı da unutma lütfen. Genelde dinlenme günlerinde(6 gün yapıp 1 gün dinlenilen günlerde) ölçenlerde 1-2cm incelme oluyor. sendende iyi haberleri bekliyoruz...

çok teşekkür ederim bilgiler için şimdi iyice heveslendim.yarından itibaren tamamını yapacağım hareketlerin çok zorlanırsan dediğin gibi sayıyı azaltırım.incelme olunca paylaşacağım buradan

bende 3.günümü bitirdim az önce
dün ölçülerimi almıştım
bel 74 cm
basen 101 cm
dinlenme gününde tekrar ölçer paylaşırım

bende 3.günümü bitirdim az önce
dün ölçülerimi almıştım
bel 74 cm
basen 101 cm
dinlenme gününde tekrar ölçer paylaşırım

bence elin değmişken göbek ve bacak ölçüsünü de al, incelmeyi görmek çok motive edici oluyor, hem burdan okuyup bölgesel sonuçları merak edenler için de faydalı olur...

beniim ölçülerimde
bel 74 basen 101 didem seninle aynı
bugün videoyu bitirdim belirtilen sayılarda hatta bazılarını daha fazla yaptım.şuan bacaklarım kollarım titriyorama harika bişey gerçekten.ben en çok sondaki pelvis hareketlerinde zorlandım.hocanın favori hareketi olan sırt esnetme hareketi benimde favorim nasıl rahatlatıyor öyle

Son düzenleme:

:)) siz ne ince belli kızlarsınız öyle, bende kalça 101 ken, bel 82cmmiş çocuk varmı? belki doğum etkisidir bendeki, eskiden aldığım her pantolonun belini daralttırmak zorunda kalırdım artık tam oluyor yada beli kalçasından daha sıkı oturuyor üzerime...
o sondaki pelvis hareketinde gördüğün gibi call teyzede yerlere yatıyor bitirince gerçekten çok zorlayıcı ama çokda etkili hareketler. sanırım o altsırt esnetmeyi bir ben beceremiyorum kolum dirseğim havaya kalkıyor onu indirirken sırtıma kramp giriyor, hafif hafif yapıyorum bu nedenle de büyük bir rahatlama sağlamıyor bende, aslında bildiğim alternatif sırt esnetme hareketleri var ama call teyze bunu seviyorsa vardır bir bildiği deyip ısrarla deniyorum işte...

:2: 74 cm mi ince benim evlenirken 58 cm di belim.evet 1 kızım var cnm.aslında ben 72 cm diye biliyorum ölçümü ama şimdi baya bir şişliğim var reglimden dolayı ondan mı 74 çıktı bilmem.en az 65 cm kdar incelmek istiyorum inş.

benimkinden ince olduğu kesin:)) peki bel 58ken kalça kaçtı canım? 101 değildi herhalde..
aslında bence, önemli olan orantının olması... spor yapıyorsan, fitsen, orantında olunca yani o kum saati görüntüsünü yakaladıktan sonra senden kilosu daha az olan, hatta 1-2 beden küçük giyen insanlardan bile daha güzel, daha çekici görünüyorsun...

tabiki değildi cnm o zman 50 kg idim 90 cm di kalçada.şimdi de orantısız bir fiziğim yok boyum 170 kg 63.5 herkes böyle çok iyisin dese de ben hem zayıflamak hemde incelmek istiyorum inş. caltiyle hem istediğim kg ya ölçülere kavuşurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…