Çalışıyorum diye komşularım beni çok kıskanıyorlar

her kezi boş ver onemli olan senin mutlu olamanı

Son düzenleme:
boşver canım ya bana yok biz gün yapıyoruz sen hiç gelmiyosun brn çalışıyorum deyince tuhaf tuhaf tavırlar hiç kimseylede görüşmüyorum benimkiler cahil değil hepsi üniversitede mezunu hele bir tane kimya mezunu var sanki atanamaması benim suçummuş gibi panter gibi atlıyor üstümedelikafaduldendelikafadulden çok ta umrumda boşvereceksin böylelerini canımcımm a.s.

kafama takmıyorum ama etkileniyorum psikolojik olarak insanlara güvenim sarsılıyor bir ikisini karşıma aldım konuştum bakın canım dedim herkesin kaderi hayatı farklı ,Allahım bunu bana layık görmüş bani bunla imtihan ediyor hani buna şükür ama okadar büyük meslegim yok kıskanılacak kadar doktor hakim avukat olurumda kıskanırsınız ozaman dedim beni kıskanmanıza gerek yok dedim ne bileyim buraya taşındıgıma pişman oluyorum bazen ,davul dengi dengine demekki aynı gruptan kişilelrin oldugu yerde oturmak lazım

cidden bu dediğinizi yaptınız mı :uhm:
komşularınızı karşınıza alıp bak kıskanmana gerek yok dediniz mi
komşularınız ne yanıt verdi merak ettim doğrusu
elimden gelmiyo ne yapayım kıskanıyorum hasedimden çatlıyorum mu dedi
bence çok çok abartıyosunuz kafanızda kuruyor olabilirsiniz
kimse kimseyi çalıştığından dolayı kıskanmaz imrenme diyelim isterseniz buna
ikiside çok farklı kavramlar çünkü mirmirmirmir
böyle bir şey var farzedelim neden bu kadar dert ediyorsunuz ki
aşınızı ekmeğinizi onlar mı veriyor dileyen dilediği yere kadar kıskanır kime ne
hem ne yapacaklar ileri geri iki laf edip susarlar en fazla
bence kafanıza takmayın olayları abartmayın dediğiniz gibi bir durum mevcutsada
olayı akşına bırakın kimseye mecbur değilsiniz çalışan bir bayansınız değil mi :1closedeyes:

Hiç takma kafana.Bende apartmanımda çalışan tek bayanım...Bu yüzden kolay kolayda onların arasına giremiyosun zaten.ılişkilerini ona göre ayarla, yeter...

bende çalışıyorum ve oturduğum yerde bi bayan var çalışıyor ve herkesin onu kıskandığını düşünüyor ama tam aksine o sokaktan geçerken çalışıyorum diye o kadınları aşşaladığı için herkes ona acayip bakıyor.ama o bunu hep beni kıskanıyorlar anlıyor...bende çalışıyorum neden bana o gözle bakmıyorlar...bazı kadınlar çalışmayan hemcinslerini aşşalıyor kendilerini bişi sanıyorlar..
ayrıca evde oturan bayanlar hakkındaki düşünceniz çok yanlış ve benim anladığım siz kendiniz kıskanılıyor sanıyorsunuz...

Son düzenleme:
hepsinle konuşmayı kes, kapıda karşılaşırsan merhaba hal hatır o kadar olsun, bu ınsanlardan bi köy olmaz sana, zararı dokunur böyle tiplerın. gul geç evının içine kafanın ıçıne sokma böyle ınsanları.

ısteyen ıstedıgını konuşur, kımsenın ağzını büzemezsın... alttan falan da almaya kalkma böyle kompleksli ınsanları canım.

Ev hanımları neden çalışanları kıskansın anlamadım. Siz bu kanıya arkadaşınızın lafıyla mı vardınız yoksa komşularınızın yanlış bir hareketini mi gördünüz ona değinmemişsiniz.
Ayrıca ev kadınlarının yapacak işinin olmadığını ve uğraşacak kişi aradıklarına katılmıyorum. Ben çalışan bir bayanım ama ev hanımlığının çalışmaktan daha zor olduğunu biliyorum.

çalışmanın kıskanılcak ne tarafı var anlamadım...:nazar:
çok elzem birşey miyani...kıskananda girer işe çalışır ne olmuşş:nazar:

aynen ya..

valla bana kıskanıyolar dediğiniz arkadaşlardan çok siz dertlisiniz gibi geldi...şakkıdı

Onlar da çalışsın bu kadar kıskanıyorlarsa madem... alala ya insanlar ekmek derdinde millet ne derdinde. Ben de evde otursam keşke diye ne hayaller kuruyorum.. insanoğlu ilginç işte...

konu,sahibinin isteği üzerine
mesajlaşmaya kapatılmıştır...
sevgiler...

X