Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Fundacım sana bir kez daha teşekkür etmek için uğradım..
Mücver yaptım, tepsiyi fırına sürdüm.. Önceden olsa, pişince mutlaka bir dilim alırdım..
Ama öyle bir mesaj yazdın ki gider ayak "Heyt be! Mücver de neymiş" moduna soktun beni..
Yaptım güllü yeşil çayımı.. Biter bitmez de spora..

Mesajdan kesit:
:) ne guzel ya suanda kalkip bi daha spor yapsam dedim icimden:d termal kemerde cok ise yariyo bendede var ama benim bacaklar kaldi ust gitti simdi bi garip oldum
Ha'di canım.. Bak ben de yeşil çayımı bitirince spora başlıyorum.. Sen de yap.

Rica ederim.
Çikolatalar, mücverler sıkıştırdıkça ben kendine getitirim seni yine...

Pişti olduk desene..
Sağlığına arkadaşım.
Benim yeşil çayım güllü.. pışşııkkk

Benimki sek
onceden sevmezdim tadını limonlu içerdim ama şimdi bayılıyorum tadına sek içiyorum :))
içelim guzelleşelim (ama mecazi değil)

Benimki sek
onceden sevmezdim tadını limonlu içerdim ama şimdi bayılıyorum tadına sek içiyorum :))
içelim guzelleşelim (ama mecazi değil)

Yeşil çaya müthiş slogan! Her içtiğimde böyle diyeceğim artık.
Bire bir doğru; içtikçe güzelleşiyoruz işte...

ayy benım gıbı kemercı :))) bende bugun yapmadım cayımı ıcıyım tıtrıyım :) hımmm 5li cayı duymustumda 9luyu duymamıstım o nasıl bişeymiş oyle yarın gelıyım ıcmeye :)
ahanda duşumu aldım çayımı hazırladım demleniyo

5li çaya bikaç bitki eklenmiş adamın biri 5 ayda 36 kg vermiş çayla, sadece çayla verileceğine inanmıyorum ben ama bağırsaklarıma iyi geliyor

bitkiler
barut ağacı kabuğu
cinnema (sinameki değil)
biberiye
yeşil çay
mate
çoban çökerten
funda yaprağı
bilye kekik
sinirli ot

​Kızlar aranızda zayıflama amaçlı compex kullanan varmı ?
canım compex değil ab tronic x2 kullanıyorum ben bunun da pedleri var ama kemerin üzerine takıldığından pedlerin yapışkanlığının gitmesi gibi bir durum söz konusu değil, bir de gerçektenten 2 incelttiğini farkediyorum 2-3 haftadır kullanıyorum sadece. özellikle üst bacaklarım acayip inceldi

Son düzenleme:
Ohhh hayırlı uğurlu olsun cafemiz.. Bol satışlar inşallah!

Pencere kenarı benim, karışıklık olmasın..

Ben senin arkandaki masayı istiyorum püsküütcm. Seni gözlemeye niyetliyim.

burası iyi oldu yanlız kilolarınızdan dert yanmak istediğinizde yazın demişsin, topiğin 1 sayfasını yazımla doldurabilecek derde sahibim :)))))

All benden de o kadar.

uçakta korkarım yüksekten kesinlikle koridor, otobüste koridor tek kişilik koltuklar memleketime (gaziantepe) uğramıyor :), sinemada mümkünse insan yanı olsun tek gidemem de

Uçak cam kenarı, otobüste farketmiyor ama sadece cam kenarında uyuyabilirim(ben de Kahramanmaraşlıyım. Yani tek koltuklular buraya da uğramıyor), sinemada en arka en orta. :112:

Gönül ister ki 56 olayım. Ama gerçekçi mi olcez şimdi?! Cıkk, ikisinin ortası olsun, 63,5 kg desem tutturabilir miyim ki. :44:

selam kızlar. 1. takımdan melek ben de
vallahi bende aynıyım
düzenli spor ve diyetle bu hafta vücudum direnmiş durumda.
hoppp durrr dedi bana sanırım ama en fazla 15 gün sürermiş.

Benm bünyem 1-2 günlük koyvermeyle kilo almaz. Eğer alırsa zaten vermemişim demektir. :112: O yüzden böyle duraklamalarda 1-2 günlüğüne salıyordum ben. :112: Yok, o 1-2 günlük salmanın sonrasındaki toparlama mıydı ki. Amaan, öyle bir şeyler işte.

hoşgeldin Eylülcümmm kahve tamam ama kurabiye yok hayali bile yasak akşama 30 mekik alalımmm

Üüf üff üff.

hoşgeldin canım buyur bi kahve iççç

fal bakmayı bilen?

Eveett. FAL FAL FAL...

ayy şaşkınmıyım ne 2. takımda yaşayan okumuşumm artık buralarda yaşıyoruz resmen sanırım

Oleeeyy.

Teşekkür ediyoruz.

Cnm o grafiği nasıl yaptın? Güzel bir şey olmuş.

Çare söylüyorum.. Bende işe yarıyor. Günde 1 kez ana öğün.. Ya sabah ya da öğlen olmak kaydıyla.. diğer bütün öğünler kuş porsiyonu kıvamlı, atıştırmalık..

Ben de kahvaltıyı ekmek hariç kendimi engellemeden, sağlam yapıyorum. Öğle yemeği bazen iyi bazen hafif. Ama kilit noktası, akşam yemeğinde sadecesebze veya çorba veya kahv. gevrek yemişsem kilo veriyorum. Akşama normal öğün yaptığımda bu hafta olduğu gibi veremiyorum.

yok iki gündür çikolata veriyolar yemiyorum Yemiycem kararlıyım ben Ay bitter bademli portakallı?

Offf :125::125:

Daha bu sabah acilis yapildi cafeye ve 13 sayfa akmis bile

Aaah Aaah kilo larimdan dert yanayim ozaman

aslinda kiloyu birak ya ben spor yapamiyorum ya... totoyu kaldiramiyorum koltuktan

İşin bitince duvara yaslayabiliyor olman çokk iyiymiş. Sırf bunun için bile tercih edilebilir.

Bugün etinin bir kare çikolatasıyla bakıştık kantinde. İçi gofretli miymiş ne. Ama bildiğin kare çikolata dışı, hem de en kalınından. Dayanamadım, elime aldım (sadece kalorisine bakmak için. 100-200 bir şey olsaydı alacaktım.) Bir de ne göreyim, 100 gr ında 2229 cal. ve paket 65 gr. Gün boyu hiç bir şey yemezsem beelki kurtarırım. Yanlış anlamayın, tabii ki yemedim.

12 kg dan 10 kg ı yağ mı! Helal olsun diyorum, çokk tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum ve seni accayip kıskanıyorum.
Bir de diyetisyen nasıl bir aletle ölçüyor cnm?

karar defteri ve bu topik icin ,sabit olsunda tasinma tehlikeside kalksin

Karar defteri bir ara sabitti diye hatırlıyorum sanki. Niye değişti? Yanlış mı hatırlıyorum ki. :44:

Ya özellikle ısınma videolarını merak ediyorum ben. Terle aram pek iyi değil. Mekik için de ben çok takmıyordum ama herkes pimpiriklenince ben de korktum ısınmadan çekmekten. nivea nın bir cd sinden falan da bahsediyorlar ama. Var mı bir öneriniz?

sütyenle yapmak lazım canım yoksa sarkar ben şahsen aire bra aldım sırf spor yaparken kullanmak için bissürü şey aldım zayıflama uğruna yaa

aire bra trambolin 9lu zayıflama çayı bide ab tronic

Ya o da ayrı bir dert. Telliler rahatsız ediyor beni. ama telsiz olanların da süngerlisini bulamıyorum. :44:

Yedim valla çkoyu ohhhhh afiyet olsun.

Amanıııııın.

ne büyügü kuu pire gibi yazilar :)

Bence renkten dolayı öyle görüyorsun cnm. :112:

Dalga geçiyon di mi?
Balık mevsimi başladı nasıl olsa..

:44:

:) hedefine ulascaksin iste boyle

Cik cik cik..ben tatli hastasi bi insanim ama tuttum kendimi yani

Ben 9hayat cayi iciyorum mate var icinde ama pek oyle bi istahsizligim olmadi benim

Ben yeşilçayı içince metabolizma tavan yapıyor. Tartıda bile hemen farkediyorum yeşilçay içtiğim günlerde. :112: Bir de arada gnc nin form unu içiyorum ama o bitti zaten yaz başında. Yenisini de almadım daha.

Özetle excelde hazırlıyorsun grafiği.. sonra screenshot yaparak painte aktarıyorsun. *.png uantılı dosyanı da buraya aynı fotoğraf ekler gibi ekliyorsun. Süper anlattım di mi?

Hah, ben de bunu soruyordum zaten.

Ya bende compex vardıda bir ara kullanıyordum bıraktım acaba kullanan varmı diye merak ettim.Sağol

aslinda kiloyu birak ya ben spor yapamiyorum ya... totoyu kaldiramiyorum koltuktan

Ben de yukarıda dediğim gibi terlemekten hiç hoşlanmıyorum. Orda tembelliğim tutuyor. Çünkü terleyince duş almam gerekiyor. Duş alınca saç kurutmam gerekiyor. Ve bende de ipler o saç kurutma işleminde kopuyor işte.

ya nedenini bilmiyorum ama benimde icimde adini koyamadigim bir üsengeclik var...

Mesajdan kesit:

Ha'di canım.. Bak ben de yeşil çayımı bitirince spora başlıyorum.. Sen de yap.
Ben gunduz yapmistim en son plates topuma terler damliyoduu
Rica ederim.
Çikolatalar, mücverler sıkıştırdıkça ben kendine getitirim seni yine...
Ben mucberde cikolatada yiyebiliyorum :) dukani seviyorummm:)
Yani mucize beklememek lazim cay zayiflatmiyo sindirime ve odeme iyi geliyo aslinda
Ee sen kendini cozmussun daha niye kilo veremiyesin:) bide duraklamada salmiyosundur yanlistir oo:)

Canim sabahtan yapmak lazim oy'e durumlarda gun sonunda genelde bitkin oluyoruz ama spor sart hani 15 20dk yurusen bile gunluk cook fark edicektir
tubise masallah:)

ama terlemeden spor olmazki ya .yesilcayi bende 9hayat cayinda kullaniyorum cay iyi oldugundan onunda bi katkisi vardir elbette:) ama diger dedigini bilmiyorum

aslinda o abur cuburlari yemeden once kalorisini basimiza kaksalar dokunmayiz ben oyle dusunuyorum:) tabi bana her seferinde yapmak gerekir

Haklisin sende ama degmezmi kendini ince fit dusun saclarini kuruturken:)
ya nedenini bilmiyorum ama benimde icimde adini koyamadigim bir üsengeclik var...
Bendede hergun oluyo ama spora baslayinca geciyo :) onemli olan kendimi eliptige atmam :)

Mesajdan kesit:

Çikolata sayıklamaktan gözlerin görmez olmuş senin Eylülcüm..

Grafik: Avatarımdaki grafik. Kaç kere konuştuk yahu.. mesajları okumuyor musun sen? Otur, sıfır!

sorma cnm çok fena verseler hepsini yerim.

ben yoldan çıktım bile bak terine gidiyorum ben

ya çok değil valla iki ısırık.

okudum cnm cvabida orda yazdim
cezami verim elime düstün eylul her isirik icin 50 mekikle baslayalim isinsin

ama yahu pegasuscum cnm bebem lütfen arkim yavru kuş:18::18::18:

Cafe Light müdavimlerine günaydın..

Sabah sabah gülelim..

Not: Ben bugün iptal durumdayım, size keyifli paylaşımlar..

hadi yaaa ben merkezdeyim canım..daha önce bende orda oturuyodum.işim istasyon civarında evim de orda valla gel beklerim şekersiz kahvemi iç şekercikk
ayy çok heycanlandım şimdii
ne büyügü kuu pire gibi yazilar :)
ayy çok şaşırdım cidden senin pc ayarlarından mı acep..kızlar hepinizdemi öyle pire gibimi benim yazılar:26:
Mate çayının iştah kapatıcı özelliği olduğunu söylüyorlar..
Gerçeklik payı var mıdır?
Aldım bugün bakalım.. Akşam başlayayım içmeye, unutmazsam tabii..

çay diyince bende de karışık var ama hergün unutuyorum işyerine getirmeyi bugün de unuttum iyimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…