Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Datlımmmmmhayırlı ramazanlar çok şükür diyelim sen nasılsın canım

Laf mı çarptın şimdi sen bana hayırlısı olsun olur inşallah kalbinde varsa
bunu yeni gördüm ya ben sağol canım çok şükür bir tane var rabbim verirse ne ala vermez ise olmayanlara versin inşallah
Arkadaşlar nasılsınız Hayırlı Ramazanlar herkese
hayırlı ramazanlar canım
Haftaya yarisalim canım bu hafta benim yolculuk odemim var onu bir atayım , haftaya yenmem daha adil olur

Bi buraya bakayim dedim bunu yeni gördüm :))) sagol cnm iyiyim sen nasilsin

Selamlar kizlar ,
2 bucuk yilin ardindan kilo alip 4. takima geri dondum :)
Sizlere bir selam verip , hal hatir sormak istedim.
Herkesler iyidir insallah..
Aaaa kimler gelmiiis hatırlar mısın tabi bilmiyorum da :))

Nasılsın? Hamileydin en son ayrılırken, büyümüstür tabi simdi :))

Aaaa kimler gelmiiis hatırlar mısın tabi bilmiyorum da :))

Nasılsın? Hamileydin en son ayrılırken, büyümüstür tabi simdi :))
Selam canim hatirlamaz miyim
Iyiyim sen nasilsin?
Bebis dogdu 2 bucuk yasini bitirdi 3e dogru gidiyor:)
Ben yine kilo aldim takima dondum. :)

Selam canim hatirlamaz miyim
Iyiyim sen nasilsin?
Bebis dogdu 2 bucuk yasini bitirdi 3e dogru gidiyor:)
Ben yine kilo aldim takima dondum. :)
Ben de iyiyim teşekkürler. Sen ayrıldıgında ben hamile miydim ki o zaman cunku benim oglan da 2 yaşını bitirdi :)
Doğum ve emzirme sonrası illa bi kilo problemi oluyor ya, bende de hafiften artmaya başladı gibi ama kontrollü gidiyorum bakalım simdilik insallah ipin ucunu kacırmam :)

Evet kesinlikle canim, dogumd ve emzirme sonrasi kilo problemi oluyor.
Bende senin bebisini tebrik ediyorum, cok mutlu , guzel bir omru olsun :)

Şu boş cafenin tozlu masalarına bir not bırakayım.. belki biri okur da cevap yazar.

bir sorum var arkadaşlar.. cevaptan emin olmayan yazmasın.
cicinin başına bir şey gelirse hayat boyu affetmem.. bak ciddiyim çok.

cici peluş bir ayı.. hiçbir zarar görmeden nasıl temizleyebilirim / yıkayabilirim?
bak sıfır risk.
hiçbir şey olmadan.
hiçbir zarar görmeden.

bak bilmiyorsan cevap verme.
yazdığım not da tozlansın masalar gibi, ben razıyım.

meraklısına not:
Cici, 14 yaşında ölen canım köpeğim bulutumun oyuncağı. Ve ben onunla yatıyorum geceleri.

... bak, sakın ha.

Kuru temizleme

seaBahAR kaptanim sizin icin arastirdim 2 yontem buldum en cok kullanilan.
Birisi yikamadan karbonat ve esans yagi karistirip peluslarin uzerine dokup, el ile veya nazikce dis fircasi ile fircalayarak temizlemekmis.Esans yaglarini cokca kullanan, organik krem ve merhemler yapan biri olarak lavanta , cay agaci veya bergamut yagini bu is icin tavsiye ederim. Bu yontem en dogal sekilde temizleme yontemiymis.

Digeri ise bir bez torbanin ya da yastik kilifinin icinde camasir makinasinin en light yikamasinda yikayip,kurutma makinasinin yine en light ayarinda tenis topu ile beraber kurutmakmis.Bu yontemi Abdde online pelus oyuncak satanlar uyguluyormus, yorumlarinda da insanlar cok guzel sonuclar almislar.

Bir baska yontemde de ilk once temiz bir sungerle islattilar pelusu, sonra camasir makinasinda camasirlari yikadigimiz sivi deterjani bir fircaya dokup fircaladilar pelusu, en sonda nemli bir bez ile durulayip, kurutma makinasiyla kuruttular.

Bunlardan birisi belki icinize siner ve pelusunuz tertemiz olur:)
Annemde hala jegonun (5 yil once aramizdan ayrilan kopegimiz) 1-2 oyuncagini sakliyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…