Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Ya
ben nasıl katılabilirim bi gruba ya

Ben, zaman zaman uğrayanlardanım püsküütüm. Alışkanlık, kolay vazgeçilmiyor. Özlendim mi bilmiyorum ama sen çok özlendin.
Kocaman sevgiler.
Aklımdan geçenlerden, özlediklerimden biri de sendin. Sana da malum olmuş demek ki.
monişim çok uzun yıllar geçirdik burada.. sonraları eski tadımız kalmasa da eski duygular kalıcı.

Aklımdan geçenlerden, özlediklerimden biri de sendin. Sana da malum olmuş demek ki.
monişim çok uzun yıllar geçirdik burada.. sonraları eski tadımız kalmasa da eski duygular kalıcı.
Gerçekten de çok uzun ve güzel yıllarımız oldu.
Seviliyorsun güzel püsküütüm.

merhaba herkese. bende cuma zayiflama yarismasina katilmak istiyorum ama yazmam gereken konu kilitli. nasil katilabilirim

merhaba herkese. bende cuma zayiflama yarismasina katilmak istiyorum ama yazmam gereken konu kilitli. nasil katilabilirim

Merhaba, yarışmamızı on dört yıllık uzun bir maratondan sonra bitirme kararı aldık.
Forumuzun diyet günlükleri bölümünü inceleyebilirsiniz. Orada da katılabileceğiniz farklı oluşumlar var.

Merhaba uyelerin mesajlarinin altinda kilo ve bmi bilgileri oluyor. Bu nasil yapiliyor bir turlu bulamadim. Yardimci olursaniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…