Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Kızlar spor hocamla konuştum günde 100 ipe izin verdi zaten bacak ağırlık yapıyorsun ipide burda atlıyacaksın dedi bugün yapamadım yarın yapıcam ipimi götürücem oraya mecbur evde sporu yasakladı çünküm 😤😤

Slm hatunlar maşallah coşmuş buralar
Benim bebeler hasta gelemedim herkesler iyidir inşallah

Zorlamadan yüksek sıçramadan dene biraz, ben narin narin zıpladım.:olamaz:

Canım benim ya geçmiş olsun. Ben hiç sorun yaşamadım anestezi ile ilgili. Gerçi 2. De ameliyat boyu karnım ağrıyo dedim ama kaygıdandır deyip geçiştirdiler. 3. Sezaryende mesanem yırtıldı ben şanssızlığıma verdim, doktorum da keşke 2. den sonra bağlasaydık tüpleri dedi hiç hatası yokmuş gibi. Neyse şükür bugünlere.
Zıplama sen istersen yürüyüşünü arttırmaya çalış, benim hem ayak bileklerim hem dizlerim heryerim ağrıdı, zorlanmayacağın şeyler tercih et.
Genellikle yürüyüş tercih ediyorum canım
Leslie bile zorluyo artık
Gidicektim bebeler hasta olunca yine yattı benim is
Doktorun kimdi canım merak ettim.
Doğumu fethiye şahin yaptırdı canım
Ali kemal belviranli da

Slm hatunlar maşallah coşmuş buralar
Benim bebeler hasta gelemedim herkesler iyidir inşallah

Genellikle yürüyüş tercih ediyorum canım
Leslie bile zorluyo artık
Gidicektim bebeler hasta olunca yine yattı benim is

Doğumu fethiye şahin yaptırdı canım
Ali kemal belviranli da
Gecmiş olsun canım grip mi oldular :KK43:

Hadi bakalım az kalmis❤🙆senin ölçülerin ne canım Zipzip dışında spor yaptın mı çok inceldim gibi bir şey demiştin 😊😊
Hastaydım o yüzden iyileşmeyi bekledim canım :)))
Bugün az da iyiyim ama biraz daha iyileşeyim :)
Ölcüm yapmayalı cook oldu canım,
Buraya basladıgımda 102 cm olan basenlerim 90 a kadar kücülmüştü ama uzun zaman oldu Ölcüm yapmadım canım sporu bırakınca bakmadım tekrar

Hastaydım o yüzden iyileşmeyi bekledim canım :)))
Bugün az da iyiyim ama biraz daha iyileşeyim :)
Ölcüm yapmayalı cook oldu canım,
Buraya basladıgımda 102 cm olan basenlerim 90 a kadar kücülmüştü ama uzun zaman oldu Ölcüm yapmadım canım sporu bırakınca bakmadım tekrar
Çok geçmiş olsun canım aynen iyice iyileş başlarsın 😊😊 12 cm incelme süper ben de leslie yapıyorum ekstra bakalım 2 aya nasıl sonuçlar verecek yeni basladim daha 😊😊

X