Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Sen kac kilo vermistin cnm
Heralde ipsiz hoplama yaptin degilmi
Fazla kiloda ip dogru degilya onun icin yapmiyorum ben
hoplama o kadar zarar vermez heralde
Ara da yapiyorum ama duzenli yapsam iyi olur
Burda 8 kilo verdim toplamda 22 kilo verdim kaptanım,
Ipsiz zıpladım hatta Kanguru_ Kanguru_ kaptanım da zıplıyordu ona bir zararı olmadı hatta güzel incelme yasamıstı

A Anka canım kahveye yetişememişim ama ip atlamaya yetiştim. 300 jumping jack yapıyordum ama 500 ip atlamadım hiç.
Yarım saat sonra başlıyorum umarım tamamlayabilirim.
Kimler var şimdi ip atlama ekibinde SchonerDuft SchonerDuft
@Kmsl Hnd
Zipzip- Zipzip- sen hastasın haftaya

Hepfitim Hepfitim
@Minikpanda1107
aypare ackerman aypare ackerman
Başka katılan

Benim dizin akıbeti bi belli olsun tatlım
Sezeryandan sonra tüm eklemleri çok feciydi
Tüm eklemler iyileşti sol dizim dışında
Yürürken sıkıntı yok ama dizimi kiriyim varya o anki acımı anlatamam
Bi dert var yani anlayacağın sol diz ekleminde
Menisküs falan demezse bende katilirim

Gecmiş olsun canım

Gecmis olsun cnm kemikleri zorlayici spor yapmamaya calis
Zaten fazla kilodan zavallilar ne cekiyor :)))

hayali ip atlayabilirsin :) ben öyle yapıyorum
Evet pofu (ismin çok güzelmiş gerçekten sevimli çizgi film canavarı gibi) bende 50 adetten sonra ipsiz zıpladım
Geçmiş olsun canım benim, zorlamamak lazım. Neden sezaryen sonrası eklemlerinde sorun oldu. Anesteziden kaynaklanan bişey mi
Ay bende meraklıyım işte
Canım Ne zaman ne ameliyatı oldun. Ben kendimi kötü hissedersem bırakıyorum.
Canım 5 ay önce safra kesem alınmıştı.(o dönem sana yazdım sanki özelden) üst trokar deliğinin yerinde fıtık oluşmuş büyümeden onaralım dediler 1 ay önce de onun İçin ameliyat oldum. En küçük 18 aylık 3 sezaryenim var zaman zaman dikiş hattında ağrım oluyor zorlarsam. Hazirana kadar yüzme dahil spor yapmak yok dediler doktor kişiler sadece yürüyüş 20şer dakikayı geçmeden bikaç kez yürüyebilirmişim. Ben zaten 3 çocuğun arkasında gayet ağır spor yapanlar kadar eziyorum vücudu. Zıplamaktanda çok bişey olmaz diye düşünüyorum ama uzatma kablosuyla zor oldu 50 de bıraktım zıpzıp gibi ipsiz atladım şimdilik 250 zıpzıp yaptım kendimi iyi hissediyorum ayak bileklerimdeki ağrı dışında.

Evet pofu (ismin çok güzelmiş gerçekten sevimli çizgi film canavarı gibi) bende 50 adetten sonra ipsiz zıpladım

Geçmiş olsun canım benim, zorlamamak lazım. Neden sezaryen sonrası eklemlerinde sorun oldu. Anesteziden kaynaklanan bişey mi
Ay bende meraklıyım işte

Canım 5 ay önce safra kesem alınmıştı.(o dönem sana yazdım sanki özelden) üst trokar deliğinin yerinde fıtık oluşmuş büyümeden onaralım dediler 1 ay önce de onun İçin ameliyat oldum. En küçük 18 aylık 3 sezaryenim var zaman zaman dikiş hattında ağrım oluyor zorlarsam. Hazirana kadar yüzme dahil spor yapmak yok dediler doktor kişiler sadece yürüyüş 20şer dakikayı geçmeden bikaç kez yürüyebilirmişim. Ben zaten 3 çocuğun arkasında gayet ağır spor yapanlar kadar eziyorum vücudu. Zıplamaktanda çok bişey olmaz diye düşünüyorum ama uzatma kablosuyla zor oldu 50 de bıraktım zıpzıp gibi ipsiz atladım şimdilik 250 zıpzıp yaptım kendimi iyi hissediyorum ayak bileklerimdeki ağrı dışında.
Aaa evet hatırladım şimdi. Sorun varsa zorlama tabii canım Allah korusun bişey olmasın. Tekrar geçmiş olsun:KK36:
Ben de korkuyorum aslında ama bişeyler de yapmak istiyorum. Şu an sanki dikişimde bi sızlama var gibi:KK43:

X