Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Hosgeldin:) bak o noktaya gelipte daha azimli olmamak olmaz :)

Bende kedi sahiplendim 8aydir bizimle kizim oldu hep dusunuyorum ona bisey olursa naparim diye gozune bisey kaciyo ben korkuyorum..

Ya aslinda yuzme sigarayi birakmaya yardimci oluyo ama istek olmali en bastan soyle yardimci oluyo sen yuzunce nefesin aciliyo ve ictigin sigaranin seni bogdugunu hissediyosun..

Duzenli yapmak sart..

Hemen denencek:)

Kedi alin:)

kedileri sevmiyorum ya kedi olan evde uyuyamam o kadar ki :KK43:

:KK53::KK53::KK53: Aman Tanrım! Neler okudum böyle? :KK53::KK53::KK53:

Sigara başlamaya çalışmayın, içenlere bıraktırmaya çalışın. Siz değişip sağlıksız olacağınıza; onlar değişsin sağlıklı olsun. :KK34:

Püsküütcüm bir ara ben de yapmıştım pilates. Hedef kiloma inince tekrar başlayacağım. Muhteşem bir sıkılaştırıcıdır gerçekten. Bacaklar, popo... İnsanın her tarafı semsert oluyor.

değiştiremiyorum eşimi yaaa evlenme şartlarımdan biriydi sigara bırakma o dönemde hiçte içmedi (tabi yanımda olmadığında noldu bilmem) sonra mazeret buldu kardeşine üzüldü içti 1-2 tane diye işler yolunda gitmiyor 1 tane yakayım derkene yine günde 1 paket bitiyor :KK43:

canım mümkün olmuyo çünkü çok sert ve kalın yay. ama yaptırdım bizim mahallenin maharetli ayakkabı tamircisi yaptı :KK52:

Tubişimmm sabah namazında sen geldin aklıma dedim bu kızın hophopu bozuldu yaa şimdi sporda yapamas hani terleyemess kilo da veremes diyee:KK53:
Ama bu açıklamayı okuyana kadardı tabiii sevincikimmm boğazımda kaldı yahuuu
Ne bileyim mahalledeki ayakkabıcının bööle maharetli olucaağınııııııı:KK19:

İddia listemizin son halinin linki:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...cuma-zayiflama-yarismasi-54.html#post27046936

Herkes ortaya birşey atınca, mesajlar dağınık durmasın bir arada olsun diye ben toparlamak istemiştim. Benim sorumluluğum haline gelmesin bu da.. :KK37:

Değişiklik yapmak isteyen arkadaşlar lütfen mesajı alıntı yapıp, ilgili değişikliği editlesin.

Mesajı bulabilmek için kaç sayfa dolaştım ve akrebin eklediği fotoğrafları yeniden görmek zorunda kaldım. Yazıktır.. :KK43:

valla abla sabahtan beri talan ettim bütün kk yı, listeler kürler hep aynı şeylerr napcamm yine bilemedennn kös kös oturuyorumm :KK43::KK43::KK43::KK43:
nasıl bi çıkmaza giridm böle ya:KK43:

ay sorma valla tüm kürler benimde kafamda uçuşuyor resmen...

yine bir doktora görüneyim dedim (kaplıcada bile kilo aldığımı düşünürsek gitmem lazım:) oda diyetisyene yönlendirecek ben kafayı yiyeceğime her zamanki gibi anlatırım yaşadıklarımı diyetisyenle birlikte yeriz :)))))))

olmadı yine akupunktur yolları görünüyor bana :KK43:

Sesli düşünüyorum..

Yarışmaya girerken nasıl hedef belirtiyoruz ve bir daha yukarıya çıkartmıyoruz, aslında "iddia" da aynı şekilde olmalı.
Adı üstünde iddia..
İddiası olan ve onu söylediği tarihte gerçekleştiremeyenin yanına "iddiasına ulaşamadı" demek bana daha doğru geliyor.
Bir başka tarihe, bir başka iddia daha koyar o zaman..
Ama var olan iddiayı değiştirirsek bu iddia olmaktan çıkar ve hayal olur. İddiayı ortaya atarken de işte bu nedenle gerçekçi olmalıyız.

İddia Listesi kavramıyla Hayal Listesini ayırt etmek lazım.. :KK34:

Dediğim gibi sesli düşünüyorum ve bu benim şahsi görüşüm.

Bugün delinin zurnası bi'gün.. Şunu da yazıp gideyim ben..

Yarın 2 Kasım.. İddiacıların durumunu nerakla bekliyorum. :21: Tüm paramı Fundaya yatırıyorum. :KK24:

Benim iyi ki 2 Kasıma iddiam yok.. Vermiş gibi hissetmiyorum kendimi.. İnşallah almadım. :18:

Aç mı kalsam ne bugün.. :KK45:

Sesli düşünüyorum..

Yarışmaya girerken nasıl hedef belirtiyoruz ve bir daha yukarıya çıkartmıyoruz, aslında "iddia" da aynı şekilde olmalı.
Adı üstünde iddia..
İddiası olan ve onu söylediği tarihte gerçekleştiremeyenin yanına "iddiasına ulaşamadı" demek bana daha doğru geliyor.
Ama var olan iddiayı değiştirirsek bu iddia olmaktan çıkar ve hayal olur. İddiayı ortaya atarken de işte bu nedenle gerçekçi olmalıyız.

Daha birkaç gün önce iddiamı gerçekleştirmeye sadece birkaç yüz gram kalmışken 2 gün önce regl oldum ve 1 kg fazla çıkmaya başladım. :KK43: Ne yapayım ben şimdi ya... :KK14: Benimki gayet de iddiaydı ama reglin üstüne hayal oldu galiba... :KK43: Zaten nasıl bir takımsak takımın yarısından fazlası bu hafta regl oldu. :KK60:

----------

Kızlar... Cuma listeleri nasıl hazırlıyoruz. Ben gitmek zorundayım şimdi, akşam cevaplarınızı okurum. Bölecek miyiz, bölmeyecek miyiz. Bölmeyeceğiz demiştik ama yeni üyeleri ne yapazağz, onarı da bölmeyeceğiz o zaman doğal olarak. Ya da bölünsün diyorsanız da bölelim... :44:

Çok konuştum, kaçtım!

Son düzenleme:

Yarın 2 Kasım.. İddiacıların durumunu nerakla bekliyorum. :21: Tüm paramı Fundaya yatırıyorum. :KK24:

Benim iyi ki 2 Kasıma iddiam yok.. Vermiş gibi hissetmiyorum kendimi.. İnşallah almadım. :18:

Bir yarışmacının dramını oku Püsküütcüm, bak yukarıda yazıyor. :KK43:
Neyseki tüm paranın ne kadar olduğunu söylemedin. :KK37:
Artık şişliğim gidince haftaya daha fazla veririm ama gitti %2.5; puf oldu... :KK14:

Son düzenleme:
İDDİA LİSTESİ

:18::18::18:

2 Kasım
Funda en az %2,5 oranında kilo verecek. (Güncel kilo: 72,8) :nazar:

Buffy26 62.8 olacak en AZ :KK76:

2. Takım etap sıralamasında birinci olacak. :nazar:

4. Takım etap sıralamasında birinci olacak. :nazar:

fadime02 94 kiloya inecek. :nazar:

17 Kasım
S_A 73,5 kilodan az olacak. (Güncel kilo: 78) :nazar:

1 Aralık
Püsküüt 67 kiloya inecek. :nazar:

Akrep 60 kiloya inecek. :nazar:

Aeben 62 kiloya inecek. :nazar:

Neslihan 78 kiloya inecek. :nazar:

Buffy26 60 kiloya inecek. :nazar:

spirochet 84 kiloya inecek. (Güncel kilo: 87,5) :nazar:

ay sorma valla tüm kürler benimde kafamda uçuşuyor resmen...

Yine bir doktora görüneyim dedim (kaplıcada bile kilo aldığımı düşünürsek gitmem lazım:) oda diyetisyene yönlendirecek ben kafayı yiyeceğime her zamanki gibi anlatırım yaşadıklarımı diyetisyenle birlikte yeriz :)))))))

olmadı yine akupunktur yolları görünüyor bana :KK43:

valla bende henüz karar veremedim ama 1300 kalorilik liste ile 15 kilo vermiştim
monti diyeti ile 12 kilo şimdi ne yapcam hiç bilmiyorumm

İddia listemizin son halinin linki:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...cuma-zayiflama-yarismasi-54.html#post27046936

Herkes ortaya birşey atınca, mesajlar dağınık durmasın bir arada olsun diye ben toparlamak istemiştim. Benim sorumluluğum haline gelmesin bu da.. :KK37:

Değişiklik yapmak isteyen arkadaşlar lütfen mesajı alıntı yapıp, ilgili değişikliği editlesin.

Mesajı bulabilmek için kaç sayfa dolaştım ve akrebin eklediği fotoğrafları yeniden görmek zorunda kaldım. Yazıktır.. :KK43:
Önce algılayamadım ama sonra çok güldüm yazıktır demekk:KK60::KK60:
Daha birkaç gün önce iddiamı gerçekleştirmeye sadece birkaç yüz gram kalmışken 2 gün önce regl oldum ve 1 kg fazla çıkmaya başladım. :KK43: Ne yapayım ben şimdi ya... :KK14: Benimki gayet de iddiaydı ama reglin üstüne hayal oldu galiba... :KK43: Zaten nasıl bir takımsak takımın yarısından fazlası bu hafta regl oldu. :KK60:

----------

Kızlar... Cuma listeleri nasıl hazırlıyoruz. Ben gitmek zorundayım şimdi, akşam cevaplarınızı okurum. Bölecek miyiz, bölmeyecek miyiz. Bölmeyeceğiz demiştik ama yeni üyeleri ne yapazağz, onarı da bölmeyeceğiz o zaman doğal olarak. Ya da bölünsün diyorsanız da bölelim... :44:

Çok konuştum, kaçtım!
Bölmüyoruz canım..
Bir yarışmacının dramını oku Püsküütcüm, bak yukarıda yazıyor. :KK43:
Neyseki tüm paranın ne kadar olduğunu söylemedin. :KK37:
Artık şişliğim gidince haftaya daha fazla veririm ama gitti %2.5; puf oldu... :KK14:
Ahahahahaha:KK60::KK60: :KK60: fundaya para yatıran parmak kaldırsın:KK60::KK60:

İDDİA LİSTESİ

2 Kasım

17 Kasım

1 Aralık

Aeben 62 kiloya inecek. :nazar:

günaydın, pardon tünaydın :KK9:

püsküütüm eski sayfların özetini sen vermiştin . biriniz çuku yemişti digeriniz yeşil çay içmişti :KK33: bu idayıda(ayrıntılı olarak) aeben görmemişti.:KK60::KK60::KK60::KK60:
pek bir gözüme soktunuz bugün :KK9:
her nekadar iddaam biraz hayali olsada sözüm söz . hedefime ulaşana kadar elimden geleni yapıcam :KK16::KK55:

Sesli düşünüyorum..

Adı üstünde iddia..

bende içimden düşünüyorum püsküütüm .diyorki iç ses . (ayda 4 kilo senin neyinede püsküütle yarışa girdin ,şimdi sözündende dönemessin .çünki agzından bir kere çıktı . ne kadar hayali olsada ne yap et bu 4 kiloyu ver bu ay ) bir dahada bol keseden atma :KK37::KK9:

açmı kalsak :37.

listenin hedef zamanını göremedim ve ayrıntılarınıda o yüzden favorim yok .ama senin hedef ve verecegin kilo gayet mantıklı püsküütüm oyüzden favorim sen olabilirsin .:KK55:

----------
üzülme fundacım haftalr su akar gibi geçiyor . haftaya baskül mutlu eder seni :KK34:
İDDİA LİSTESİ

2 Kasım

17 Kasım

1 Aralık

Aeben 62 kiloya inecek. :nazar:inşallah

...................

Son düzenleme:
Iş yerinde tam bir kaos var gelemiyorum geçmişe bakamıyorumda mağdem iddia yapılmış kazanalım yarım dimi?:KK52::KK52: Op op op op :KK8::KK8::KK8:

LİMONLU KURABİYE

521620_182425998543010_2143806120_n.jpg

MALZEMELER:
yarım paket margarin
1 çay bardağı sıvıyağ
1 yumurta

bir limon kabuğu rendesı
1 yemek kaşığı limon suyu
1,5 çay bardağı pudra şekeri
1 paket vanilya
aldığı kadar un
Üzeri için:
1 yumurta akı
1 çay bardağı toz şeker
Hazırlanışı:
hamuru için verilen malzemelrden yumuşak bir hamur elde edelim..hamurumuzdan parcalar alıp kurabiye şekli verelim.bir tarafını önce yumurta akına sonra tozşekere batırıp tepsıye dızelım..175 derce de pişirelim pembeleşmeden fırından alalım :KK66:

AFİYET OLSUN :KK53::KK53:

artık giyilmeyen gömlekleri değerlendirmeye ne dersiniz :)

224578_499421253415700_416614658_n.jpg

Haydi Eşlerinizin Gömleklerinden Önlük Yapmaya :KK70:

67189_499106186780540_179222625_n.jpg

yarın hep beraber kazaklarımızı etek yapalım :KK70:D

arkadaşlar paylaştığım tarifleri denemekten korkmayın bol bol yiyin :KK70:DD:KK53:

korkmadan üzerine çıkabiliriz artık :)
kimler bu tartıdan ister :)

555653_464267600264399_639102529_n.jpg

X