Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Buzdolabi posetine koyup saklayabilirsiniz kaptanim. Ya da saklama kabida olabilir. Mikro dalga firinda ya da normal firinda isitarak yiyebilirsiniz :)

Kaptanim Kanguru_ Kanguru_ 'nin dedigi gibi aynen.
Ben mesela, buzdolabi ya da kilitli posete koyuyorum, havasini aliyorum, hoop buzluk :)
İsitirken de, ya mikrodalganin buz çozme ayarinda, ya da tavada isitiyorum, tamamdir.
Ayrica, pisirmeden de koyabilirsiniz direkt.
Mesela kaşarlı paçanga boregi hazirladiniz, pisirmeden direkt derin dondurucuya koyarsiniz buzdolabi posetinde ( kilitli posetle daha rahat ).
Ondan sonra da gerekince tavada yagi iyice kizdirip, boreklerinizi kizartabilirsiniz :)

Teşekkür ederim kızlar.. :KK200::KK15:
Kızartma yapmıyorum hiç.
O zaman gül börek gibi pişireyim kıymalı böreği. Demet demet atayım kilitli poşetlere. (soğuması mı gerek?)
Yeneceği zaman da tezgahta yumuşasın (acilse mikro bey çözsün) sonra teflonda şip şak ısıtmaca.

Doğru mu yazdıklarım. :hamarat:

Kızartma yapmıyorum hiç.
O zaman gül börek gibi pişireyim kıymalı böreği. Demet demet atayım kilitli poşetlere. (soğuması mı gerek?)
Yeneceği zaman da tezgahta yumuşasın (acilse mikro bey çözsün) sonra teflonda şip şak ısıtmaca.

Kaptanim evet sogumasi gerek :)
Hic tezgahta cozulmesini beklemedim ama ben, hep mikroda isittim :)

Kızartma yapmıyorum hiç.

Sogutun kaptanim sicat atmayin. Ciktardiktan sonra mikroda cozup yine mikroda yada teflonda yada normal firinda isitabilirsiniz

kızlar şekersiz yaşayamıyorum resmen tavsiyesi olan var mı ? :KK43:
"Şeker" içermeyen şey yok gibi neredeyse.
Çaya şeker konusu için önerim olabilir.. bana önerilmişti, denedim ve işe yaradı.
Çayı şeker yerine limonla içiyorsunuz. Tadı fena. Bir hafta bıkmadan vazgeçmeden devam.
Sonrasında bu sefer limon da koymadan çayı içtiğinizde, aldığınız tada inanamıyorsunuz. Yani çay bu kadar lezzetli bir şeydi de ben bunu bunca zaman şekerle mi mahvettim diyor insan..

Nereden baksan 10 yıldır çayı şekersiz içiyorum bu yöntem sayesinde.

"Şeker" içermeyen şey yok gibi neredeyse.
Çaya şeker konusu için önerim olabilir.. bana önerilmişti, denedim ve işe yaradı.
Çayı şeker yerine limonla içiyorsunuz. Tadı fena. Bir hafta bıkmadan vazgeçmeden devam.
Sonrasında bu sefer limon da koymadan çayı içtiğinizde, aldığınız tada inanamıyorsunuz. Yani çay bu kadar lezzetli bir şeydi de ben bunu bunca zaman şekerle mi mahvettim diyor insan..

Nereden baksan 10 yıldır çayı şekersiz içiyorum bu yöntem sayesinde.
Aaa ben de çayı yıllardır limonlu içerim. Limonsuz güzel gelmiyor bana :))
Nasılsın bu arada :KK36:

Kızlar bugün diyetisyene başladım artık bu kiloları verme zamanı geldi de geçiyor
Sigarayı da bırakmıştım şuan ki kilomu 8 kg su sigara kaynaklı artık bende sık sık takılırım sevgili bahar ve Anka da burda son sayfada gördüğüm eski dostlar

Kızlar bugün diyetisyene başladım artık bu kiloları verme zamanı geldi de geçiyor
Sigarayı da bırakmıştım şuan ki kilomu 8 kg su sigara kaynaklı artık bende sık sık takılırım sevgili bahar ve Anka da burda son sayfada gördüğüm eski dostlar
Umarım sağlıklı bir biçimde ulaşırsın canım hedefine

Sigarayı bırakman Harika olmuş ♥️

Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla ulaşırsın hedefine :KK36: ben öyle geçerken uğramıştım :))
Ben de online diyetisyenle geçiriyorum gebeliğimi. Dediklerini yapmıyorum listelere uymuyorum ama onun varlığı güven veriyor nedense :-)

X