Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

malipina malipina selam
Bnm mezuniyete son iki kg kaldı
Nerdeyse iki aydır 1 kg gitti anca
Farklı bi yöntemin var mı
Duraklama dönemine girmiş olabilirsin. Bende de olmuştu bi buçuk ay tartı sabit kaldı.ya da ödem yapan şeyler yiyosan ondan da olabilir. Patates detoksu ya da hurma detoksu yapabilirsin çarşamba perşembe.güzel eksi getirir.

Duraklama dönemine girmiş olabilirsin. Bende de olmuştu bi buçuk ay tartı sabit kaldı.ya da ödem yapan şeyler yiyosan ondan da olabilir. Patates detoksu ya da hurma detoksu yapabilirsin çarşamba perşembe.güzel eksi getirir.
Hurmayı yapıp yarım kg verebilmiştim :)))
Duraklama dönemi mi
Devlet miyim ben:skandal:

soru şu:

misal börek yaptım.. kıymalı.. pişirdim.
sonra bunu derin dondurucuda saklayabiliyor muyum? ve nasıl?
eğer cevap evet ise, sonra nasıl yeme kıvamına getirip ısıtıyorum?

bir çocuğa anlatır gibi anlatın lütfen. :anne:
Buzdolabi posetine koyup saklayabilirsiniz kaptanim. Ya da saklama kabida olabilir. Mikro dalga firinda ya da normal firinda isitarak yiyebilirsiniz :)

soru şu:

misal börek yaptım.. kıymalı.. pişirdim.
sonra bunu derin dondurucuda saklayabiliyor muyum? ve nasıl?
eğer cevap evet ise, sonra nasıl yeme kıvamına getirip ısıtıyorum?

bir çocuğa anlatır gibi anlatın lütfen. :anne:

Kaptanim Kanguru_ Kanguru_ 'nin dedigi gibi aynen.
Ben mesela, buzdolabi ya da kilitli posete koyuyorum, havasini aliyorum, hoop buzluk :)
İsitirken de, ya mikrodalganin buz çozme ayarinda, ya da tavada isitiyorum, tamamdir.
Ayrica, pisirmeden de koyabilirsiniz direkt.
Mesela kaşarlı paçanga boregi hazirladiniz, pisirmeden direkt derin dondurucuya koyarsiniz buzdolabi posetinde ( kilitli posetle daha rahat ).
Ondan sonra da gerekince tavada yagi iyice kizdirip, boreklerinizi kizartabilirsiniz :)

Onu da bi ben denemedim heralde
Ajaba icsem 38 bedene çook rahatça girebilir miyim
Belki de hep odemdir
Belki de icsem 3 gunde hooofffss gitcek hepsi
(((54 - 55 kiloyum, 40 beden giyiyom (biraz bollasmaya basladi ama belden falan şükür), herkes her zaman sasiriyo, yazayim da burda da sasirsinlar, alistim artik :))
Boyun kaç? Ben 36 giyiyorum :KK64:

X