Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

ben sabah eşimi fırına gondermiştim simit al diye. vendigo yazınca telefon açtım vazgeçtim alma diye :KK70: ben yemedim o da yemesin :KK70:

pazartesi bugün, başladık artık :)

Özledik canım özlenmez mi :KK70:bir bakayım bugün bakalım cazip geldi :rolleyes:

3 günde güzel sonuç aldı arkadaşım, öncesinde diyette olmasına ragmen, inşallah bize de güzel etki eder.

haklısın, insan saydıkça sıkılıyo ama burdan da 1. gün 2. gün hoşuma gidiyodu ya, keşke çıkarabilsek şekeri hayatımızdan tamamen.

sen tam unutma aşamasına gelmişsin aslında, 21. günde unutuluyo diyolar. eskisi gibi keyif vermemiştir yalnız bisküvi sana?

abla 2. bebişi istiyoruz, dukanla kolestrol (her ne kadar önemsemeselerde artık) sıkıntısı yaşıyorum haliyle. o yüzden az daha sağlıklı olsun istedim, denicem olmazsa sadık yarim dukandır :)
Valla güzelim evet önceki gibi canın istemiyor ama bi başlayıncada tekrar başa dönülüyor

Ben zaten dukanı hiç desteklemiyorum cnm bıraktığın iyi olmuş
Bence o yarine dönme artık :))
Uzun süre yapanlarda gerçerten hasar bırakıyor karaciğere böbreğe çok yük biniyor

Valla güzelim evet önceki gibi canın istemiyor ama bi başlayıncada tekrar başa dönülüyor

Uzun süre yapanlarda gerçerten hasar bırakıyor karaciğere böbreğe çok yük biniyor
Aynen ben de urik asit yuksekliğinden bobrek taşı olmuştu.

ben sabah eşimi fırına gondermiştim simit al diye. vendigo yazınca telefon açtım vazgeçtim alma diye :KK70: ben yemedim o da yemesin :KK70:
kız şeker orucu olmasa bile simiy yimee :))kilo verecen sen

aaa olmaz dimi? ben şeker orucunu işlenmiş şekerden uzak kalmak adına yapmak istiyorum aslında ama o ögünleri sağlıklı kh ve proteinle geçerim madem öyle.
Bence sende şeker orucu diye takılma tatlım
Madem kuşana başladın listeyi değiştirmeden ayrıca ekleme yapmadan devam et derim
Yeterki kaçamak yapma
Gerçekten sende sonuç verdimi test edebilesin

Madem kuşana başladın listeyi değiştirmeden ayrıca ekleme yapmadan devam et derim
Yeterki kaçamak yapma
Ay çok canım çekmiştiiii amaaaa wendigo yetişti yicektim niyeti bozmuştum:KK53:

Listeye ben de bakayım o zaman ben de yiyim benim neyim eksik ben de yirim :KK30:

Bu son olsun inşallah yaa
Yıpratıcı bir süreç aslında ..ben de verdim önce ama hiç koruyamadım en çok ondan çekiniyorum 1 sene burda durayım diyorum :rolleyes:
Evet aynen öyle cnm
Her seferinde daha da zorlaşıyor
Neyse sen yolun sonuna gelmişin

haklısın abla, dişimi sıksam dukanla 2 aya kalmaz hallederim aslında ama diyorum ya sağlıklı olmak asıl amacım şu anda.

Aynen ben de urik asit yuksekliğinden bobrek taşı olmuştu.

dukandan dolayı mı :KK57:

Yeterki kaçamak yapma

ay hemen de söz dinlerim ya, tamam uyayım listeme :KK28:

Geçmiş olsun bende de vardı pek fena ağrısı :KK70:aman aman

O küçüktü farketmedim bile kendiliğinden duştu ama iki ay önce başka düşürdüm aman alahım ömrümden omur gitti. 4 kırdılar da anca sığdı kanala ::KK70:

Sana da çok geçmiş olsun canım. :KK36:

Yaaa aslında hiç macera aramaya gerek yok
Sağlıklı normal menülerle pekala çok güzel veriliyor
Geçmiş olsun cnm

Çok haklısın canım

Kız tek simit yimeyle iş bitmiyoo :))

Bence sağlıksız bi diyet değil yapılabilir

Ben emziriyorum ya canım sutum azalır çok az geldi bana. Yapana helal olsun.

yumurtayla peyniri aynı öğünde yemeyin diye bişi duydum, neden acaba bilginiz var mı?

ben hep yerim de o_O

X