Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Kızlar bayrama kaldı şurda 10 gün, şeker orucuna yeniden başlamaya ne dersiniz? A Anka Edibe12 Edibe12 @Rzgrece

Mefkurem Mefkurem ablacım sen devam ediyo musun?
Ben 18 gün falan yaptım cnm sonra nefsime yenik düşüp bisküvi yedim

Şeker orucu diye kendimi şartlandırmak istemiyorum ama zaten bayrama kadar kaçamak yapmaya niyetim yok

bende bugün kuşhan diyeti + şeker orucu ile başladım, hadi Allah yüzümüzü kara çıkarmasın kaptanım :KK200:
Sen dukancıydın kızz ne ara kuşana atladın :))
Yapanların yorumu genelde güzel inş.sende de etkili olur cnm
Ben listeye bağlı kalabilsem bende isterdimde liste işi sıkıyor biraz
Bakalım belki sonrasında denerim

valla takımdan bi arkadaş güzel sonuç aldı bu hafta, eskiden de bi arkadaş yapmış o önemişti.

bi bak istersen simit var bi ögünde, hatta makarna bile var :eek:

özlemedik mi yaa :KK48:
Listeyi biliyorum tatlım önceden bakmıştım
Ama denemedim şimdiye kadar

Ben 18 gün falan yaptım cnm sonra nefsime yenik düşüp bisküvi yedim

Şeker orucu diye kendimi şartlandırmak istemiyorum ama zaten bayrama kadar kaçamak yapmaya niyetim yok

haklısın, insan saydıkça sıkılıyo ama burdan da 1. gün 2. gün hoşuma gidiyodu ya, keşke çıkarabilsek şekeri hayatımızdan tamamen.

sen tam unutma aşamasına gelmişsin aslında, 21. günde unutuluyo diyolar. eskisi gibi keyif vermemiştir yalnız bisküvi sana?

Sen dukancıydın kızz ne ara kuşana atladın :))
Yapanların yorumu genelde güzel inş.sende de etkili olur cnm
Ben listeye bağlı kalabilsem bende isterdimde liste işi sıkıyor biraz
Bakalım belki sonrasında denerim

abla 2. bebişi istiyoruz, dukanla kolestrol (her ne kadar önemsemeselerde artık) sıkıntısı yaşıyorum haliyle. o yüzden az daha sağlıklı olsun istedim, denicem olmazsa sadık yarim dukandır :)

Yelizcim sende erimişin gitmişin kızzz :))maşallah
Evet yaa birde koruyabilsemm inşallah :rolleyes:
valla takımdan bi arkadaş güzel sonuç aldı bu hafta, eskiden de bi arkadaş yapmış o önemişti.

bi bak istersen simit var bi ögünde, hatta makarna bile var :eek:

özlemedik mi yaa :KK48:
Özledik canım özlenmez mi :KK70:bir bakayım bugün bakalım cazip geldi :rolleyes:

X