Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Nasıl alırsınız efenim kahvenizi? :KK50:

Ohh, fit hatunlarımızdan biri daha burada :halay:Hakeden övmeli övülmeli fit kaptanım, övmüyorsan da öv yani. Bilelim :rapci:
Sade içerimm tibiii kahvemi fit kizlar sekersiz içer dimi:eğlence: zayiflik harika bi duygu darisi tüm isteyenlerin emek verenlerin başina:halay:

Ohh ohh, izinde bile burdasınız, ne güzel :KK9:Kaç kilocuk aldın da 1 ay öteliyorsun dönmeyi?! :KK45:

Pilates olayı çok güzelmiş yahu :KK49: Ben hep erteliyordum pilatesi, kilo vereyim de öyle gideyim diye. Arkadaş grubumla birlikte gidelim denince planladığımdan erken başladım. (Ki 5-6 senedir sadece planlıyordum zaten :KK48:) Ama yok böyle bir şey :KK76: Vücuttaki tümm kaslar çalışıyor, olmayan kaslarımın ağrısını hissediyorum :rapci: Evet belki kilo vermeye çok da yardımcı olmuyor, yani bir kardiyo egzersizi gibi değil belki ama vücudu zinde tutmak için hayat boyu yapılması gerekenlerdenmiş, bunu anladım yani :KK58::KK58:
Aslında şuan şehir dışında olduğum için daha tartılmadım ama aldığımı düşünüyorum bayramdan sonra tartıma kavuşacağım belkide hemen dönerim bakalım
Pilates harika bi spor bencede ekimde salona yazılcam bende :)

Sade içerimm tibiii kahvemi fit kizlar sekersiz içer dimi:eğlence: zayiflik harika bi duygu darisi tüm isteyenlerin emek verenlerin başina:halay:

Amiiiinnn :KK73::dua::dua: Hala takımda mısın? :KK57:

Aslında şuan şehir dışında olduğum için daha tartılmadım ama aldığımı düşünüyorum bayramdan sonra tartıma kavuşacağım belkide hemen dönerim bakalım
Pilates harika bi spor bencede ekimde salona yazılcam bende :)

Azıcık almışındır inşaallah, azıcık :KK33:

Heyy, cafemiz de varmış, ne güzellmiiişşş :rolleyes:

Ben de seni görünce bir heyecan yaptım, çokk mutlu oldum :KK73::KK73: Benim Kayseri deki öğrencilik bitti, atandım, şimdi hastanede çalışıyorum :KK39: Bekarım. Hala aynı kilolarla uğraşıyorum :KK48::olamaz:

Aa, hayırlı uğurlu olsun kuzum. Yaşadığın şehir, evladın. :21: Allah hep güzel günler yaşatsın, güzel günlerini göstersin inş :dua: Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla pek tatlı zaten maşaallah :KK36: Derdi veren Allah devasını da veriyor çok şükür, Allah acil şifalar versin. Hoppa
Onlar yakışıyordur da sana öyle geliyordur :lülülü: ama yine dee Dur daha yahu, ne 6 kilosu. Daha sporla sıkılaşıcan. E bu esnada da verirsin biraz. Seni 42 beden yapalım biz, olmaz mı? :KK8:

Selam kızlar bende 10. Takım kaptan yardımcısı şuan izindeyim aldıklarımı vereyim ekim de aranızdayım :KK200:

Ay ay nerde pişiryor o kahve ben içerim zevkle :kahve:

Allah şifa versin canım bebene
6 kilo süper sona gelmişsin pilates yaparak sıkılaşabilirsin :)
Herkesin kahve içesi gelmiş buyursunlar.
40-42 giyebilirsem kafi. Olmazsada yapabilecek bişi yok
Platesi denedim küçük gelip yüzüme oturdu :)

Amiiiinnn :KK73::dua::dua: Hala takımda mısın? :KK57:

Azıcık almışındır inşaallah, azıcık :KK33:
Ay inşallah
Herkesin kahve içesi gelmiş buyursunlar.
40-42 giyebilirsem kafi. Olmazsada yapabilecek bişi yok
Platesi denedim küçük gelip yüzüme oturdu :)
Hergün 1 tane sade vardır zaten içerim
Giyersin canım Giyersin :)

Bende geldim bi sade kahve bende aliyim bari:KK53:

9.takim yardimcilarinda Merve ben kizlar:KK16:
Ben bu topigi daha oncede gormustum ama tozlu raflara kaldirilmis diye hic ses etmediydim:KK14:

Aslinda cok iyi fikir takimlarla tanismak isterim sahsen gerci surekli takimlari gezdigimden hepinizden haberim var:kahve:

Kislik yapanlara kolay gele gacilar:KK52:

X