Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

2016 hepinize saglik, mutluluk, huzur ve dilediginiz her ne varsa getirir umarim :)
4. takimdan kucak dolusu sevgiler...

Uzun zamn olmus kimse kafeye gelmemiş:KK48: topigi bi hortlatayim dedim :KK48:

kahve.jpg

Kahveler benden:KK200:

ben bi cafe de paris alayım sütü tam yağsız olsun ama tadı yağlı gibin olsun üstüne kakao serpin ama yağı azaltılmış olmuş yanına soda koyun ama kalorisi az olsun yanına da big mag menü pliiis:KK70:
ohaaaaaaaaaaa....bende bi türk kahvesi alayım bol kaynamış ama bol köpüklü olsun.sonrda parkın şeyettridiğinden.yaşlıyım ben dilim dönmiiii:KK70::KK70::KK70:

Ecz.imis Ecz.imis seni gördüğüme çok sevindim. Nerdesin şimdi.
Ben kayseriye taşındım. Bir oğlum daha oldu. Hafif düzey sp hastası. Şimdi toparlıyor çok şükür. 2 yaşını doldurdu.
Doğumdu sıkıntıydı derken 120 ye merdiven dayadım. Gittim tüp mide op oldum. Son 6 kg hedefe. Çocuklarla daha kaliteli zaman geçiriyorum artık. Ama sarkmalar oldu spor olmayınca. 44-46 giyiyorum. Ama yakıştıramıyorum pek.

Heyy, cafemiz de varmış, ne güzellmiiişşş :rolleyes:

Ben kayseriye taşındım. Bir oğlum daha oldu. Hafif düzey sp hastası. Şimdi toparlıyor çok şükür. 2 yaşını doldurdu.
Doğumdu sıkıntıydı derken 120 ye merdiven dayadım. Gittim tüp mide op oldum. Son 6 kg hedefe. Çocuklarla daha kaliteli zaman geçiriyorum artık. Ama sarkmalar oldu spor olmayınca. 44-46 giyiyorum. Ama yakıştıramıyorum pek.

Ben de seni görünce bir heyecan yaptım, çokk mutlu oldum :KK73::KK73: Benim Kayseri deki öğrencilik bitti, atandım, şimdi hastanede çalışıyorum :KK39: Bekarım. Hala aynı kilolarla uğraşıyorum :KK48::olamaz:

Aa, hayırlı uğurlu olsun kuzum. Yaşadığın şehir, evladın. :21: Allah hep güzel günler yaşatsın, güzel günlerini göstersin inş :dua: Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla pek tatlı zaten maşaallah :KK36: Derdi veren Allah devasını da veriyor çok şükür, Allah acil şifalar versin. Hoppa
Onlar yakışıyordur da sana öyle geliyordur :lülülü: ama yine dee Dur daha yahu, ne 6 kilosu. Daha sporla sıkılaşıcan. E bu esnada da verirsin biraz. Seni 42 beden yapalım biz, olmaz mı? :KK8:

Allah şifa versin canım bebene
6 kilo süper sona gelmişsin pilates yaparak sıkılaşabilirsin :)

Selam kızlar bende 10. Takım kaptan yardımcısı şuan izindeyim aldıklarımı vereyim ekim de aranızdayım :KK200:

Ay ay nerde pişiryor o kahve ben içerim zevkle :kahve:

Ohh ohh, izinde bile burdasınız, ne güzel :KK9:Kaç kilocuk aldın da 1 ay öteliyorsun dönmeyi?! :KK45:

6 kilo süper sona gelmişsin pilates yaparak sıkılaşabilirsin :)

Pilates olayı çok güzelmiş yahu :KK49: Ben hep erteliyordum pilatesi, kilo vereyim de öyle gideyim diye. Arkadaş grubumla birlikte gidelim denince planladığımdan erken başladım. (Ki 5-6 senedir sadece planlıyordum zaten :KK48:) Ama yok böyle bir şey :KK76: Vücuttaki tümm kaslar çalışıyor, olmayan kaslarımın ağrısını hissediyorum :rapci: Evet belki kilo vermeye çok da yardımcı olmuyor, yani bir kardiyo egzersizi gibi değil belki ama vücudu zinde tutmak için hayat boyu yapılması gerekenlerdenmiş, bunu anladım yani :KK58::KK58:

X