Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

a4.gif

Goes to 4. Takım
52005_600.gif

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Bütün takımlar bizim bitanemmm :KK28:.Pes etmek yokkkk:KK20:
Sanirim depresyon dönemine girdim sweet kaptanım takımı motive edemiyorum bu aralar zorlanıyorum hiç iyi bir kaptan yardımcısı değilim galiba pes etmiyorum ama kendimi takım için ise yaramaz hissediyorum son zamanlarda :KK43: ah neyse önce durup sakin olmalıyım sonra bişeyler yapmaya karar vermeliyim pes etmemeliyim haklisinEn Büyük KKEn Büyük KK

Sanirim depresyon dönemine girdim sweet kaptanım takımı motive edemiyorum bu aralar zorlanıyorum hiç iyi bir kaptan yardımcısı değilim galiba pes etmiyorum ama kendimi takım için ise yaramaz hissediyorum son zamanlarda :KK43: ah neyse önce durup sakin olmalıyım sonra bişeyler yapmaya karar vermeliyim pes etmemeliyim haklisinEn Büyük KKEn Büyük KK

Depresyonda neymişşş:110:Negatif düşünme bitanemmm çekme negatifliği ne düşünürsek onu çekeriz ayrıca lütfen kendine haksızlık etme ne kadar çabaladığını takip ediyorum:KK60:Zaman zaman tüm takımlar da aynı sorun oluyor hepimiz yaşıyoruz ama bu dönemde geçecekkk :KK19:hadi bu hafta da sizinle yarışalım ne dersin:KK66::KK66:

Depresyonda neymişşş:110:Negatif düşünme bitanemmm çekme negatifliği ne düşünürsek onu çekeriz ayrıca lütfen kendine haksızlık etme ne kadar çabaladığını takip ediyorum:KK60:Zaman zaman tüm takımlar da aynı sorun oluyor hepimiz yaşıyoruz ama bu dönemde geçecekkk :KK19:hadi bu hafta da sizinle yarışalım ne dersin:KK66::KK66:
Bu hafta takımı toparlayim haftaya yarışalım olur mu sweet kaptanım bende takimdakileri bir hareketlendireyim bu hafta 6. Takım size meydan okuyor diyim biraz dağıldik onları anca toparlarım bu hafta içinde ben:-) teşekkür ederim moral motivasyon için bende spora ağırlık verip beslenmemi ayarlayim tekrar depresyonda ne hakikaten :KK12: yada bizim kızları toparlarsam yarın yarışalim ya bu hafta ben bir takıma yazayım da hem bu sebeple onları da toplamış olurum değil mi bu etap birleşmesi bize hakikaten yaramadı zaten dur şimdi yazayım da hatta:KK50:

X