Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Herkese merhaba:)
Nasilsiniz kizlar?
merhaba canımm iyyim sen nasılsın

ben de kendime es eriyorum ya boyle benle isvec diyeti, hollywood diyeti, 5 gunde 5 kilo diyeti, elma diyeti falan ne varsa yapacak birileri var mi acaba? :KK70:

biraz midemi kucultme amacli soyle bi sok diyete ihtiyacim var :KK70:
Ben dukan yapıorum canımm
Slm kızlar burada ne kaynatiyorsunuz bakalım bir göz kirpayim dedim
hoşgeldınn eriğim nasılsın

image.jpeg Herkese bende yeşil cayy

kac kilosun? araogun var mi yoksa 3 ogun mu besleniyorsun, biraz anlatir misin?
kahvaltidan sonra ve ogle yemeginden sonra ara ogunum oluyor canim, bazen aksam yemeginden sonrada.
ara ogunlerde salatalik,2-3 tane havuc,1 kase yogurt, 1 avuc cig badem-findik yiyebilirsin.Kahve iciyorum 2 kez gunde aralarda.
yani 3 ana ogun canim,2 ya da 3 seferde ara ogunum oluyor.
aslinda dun ornek menu yazmistim bakabilirsin.

buarada boyum 1.70 kilom 60.3

Saol bitanemm:KK200:
bazi yerlerde hibiskuse narcicegi diyorlar canim buyuk ihtimalle seninkide hibiskus

tereyagi disinda menulerimiz cok benzer bende dukan yapiyorum karbonhidrat yok hayatimda cok memnunumm hayat boyu devam edebilirim karbonhidratsiz

95 kg ile basladim canim.. Takimini birakma.. Listeden cikarsan hic toparlayamazsin.. Takim olmak bu iste iyide olsak kotude olsak beraber toparlanmak duraklamayi kirarsin sakin pes etme:KK20:
A çok iyiymiş hibiskusum var o zaman:KK66:

Eki Görüntüle 1665107 Hava soguk kizlar size sutlu kahve yaptimmm :KK68::-)
teşekkür ederim bende çok severim dur kahvesi alıp geleyim:-)

Bende genelde bu tip seyler ters tepiyor kuzum.
Mesela pirinc lapasi yiyen herkes zayiflar ben kilo alirim, hurma diyeti yapanlar kabizliktan kurtulduk diye sevinir ben iyice kabiz olurum :KK48:

Taaa sizin evin icini gördüm :KK48:
Bende de öyle ya ayran diyeti yaptım iki kez ikisinde de kilo aldım :-) hurma diyeti de bende ise yaramadi:-)

Bu cay cok guzel kizlar deneyin yansin yglar gitsin kilolar:KK49:Eki Görüntüle 1665183
Zencefil alayım da yapayım ya beğendim bu çayı tesekkurler:KK66:
Herkese selam :)
Selam hosgeldin:KK54:
Herkese merhaba:)
Nasilsiniz kizlar?
İyiyim canım işten geldim akşam yemeği yiyorum sen nasilsin:KK66:
Slm kızlar burada ne kaynatiyorsunuz bakalım bir göz kirpayim dedim
Valla havadan sudan kaynasiyoruz canım takımlar arasi:-)
bende iyiyim Selvos oglusumla kahvalti ediyoruz, sende ne var ne yok?
Sen kahvaltı biz akşam yemeği çok ilginç oldu:KK59:

Yawrukush Yawrukush alıntı yapmıstım gitti yine sinir oldumm.. Eşimin hayatı spor küçük yasta futbol ile baslamis suan fitness egitmeni :) oğlumuda okulun futbol takımına kaydettırcez bu hafta:) ben yıllardr eşimin teşvıklerini dıkkate almadım 6 ay önce basladım spora
deadline deadline rica ederim kuzum.. Kap kahveni gel ben içtim.. Bu saatten sonra bişi yemem içmem yarın yarış var tartı gunu eksi lazım :KK70:

deadline deadline evet canim sizde gece bizde gunduz:)
afiyet olsun sanada.Bende iyiyim canim tesekkur ederim.:KK200:
Size de afiyet olsun çok :KK66:

Yawrukush Yawrukush alıntı yapmıstım gitti yine sinir oldumm.. Eşimin hayatı spor küçük yasta futbol ile baslamis suan fitness egitmeni :) oğlumuda okulun futbol takımına kaydettırcez bu hafta:) ben yıllardr eşimin teşvıklerini dıkkate almadım 6 ay önce basladım spora
deadline deadline rica ederim kuzum.. Kap kahveni gel ben içtim.. Bu saatten sonra bişi yemem içmem yarın yarış var tartı gunu eksi lazım :KK70:
Çok iyiymiş bir fitness eğitmeniyle sürekli dip dibesin ama terzi sonucunu dikemez modu oldu sende şimdiye kadar :KK70: bende aksama bir hibiskus çayı içerim sadece bende günü yemek olarak kapattım az once:KK66:

Size de afiyet olsun çok :KK66:

Çok iyiymiş bir fitness eğitmeniyle sürekli dip dibesin ama terzi sonucunu dikemez modu oldu sende şimdiye kadar :KK70: bende aksama bir hibiskus çayı içerim sadece bende günü yemek olarak kapattım az once:KK66:
Hahaa aynen yıllarca adamı kullanmayı bilmemişim :KK70: şimdi diorum aşkım iç bacak için bi hareket göster arkakol için bişi göster hemen yardımcı oluo sagolsun :KK70: adam beni spor salonuna bıle uye yapmıstı gitmedim neyin kafasını yasıosam o zamanlar

Hahaa aynen yıllarca adamı kullanmayı bilmemişim :KK70: şimdi diorum aşkım iç bacak için bi hareket göster arkakol için bişi göster hemen yardımcı oluo sagolsun :KK70: adam beni spor salonuna bıle uye yapmıstı gitmedim neyin kafasını yasıosam o zamanlar
Çok merak ettim nasıl tanistiniz:-) hadi onu geçtim bedava uye olursun birde sen var ya o zamanlar çok süper şeyleri kaçırmissin ama neyse şimdi değerini bil fırsatları iyi kullan:KK66:

Çok merak ettim nasıl tanistiniz:-) hadi onu geçtim bedava uye olursun birde sen var ya o zamanlar çok süper şeyleri kaçırmissin ama neyse şimdi değerini bil fırsatları iyi kullan:KK66:
Arkadasımın eski sevgilisiydi ilk görüşte ask bizimkisi :) 10 yıldır birlikteyiz 7 yıldır evli :) tanıstıgımızda 56 kgydum :KK70:
Evet bedava uye olmustum ustelik rahat edeYim diye özel saat ayarlamıstı bayan egitmenle yanlız calısıoduk 5 kez gittim :KK70:

Arkadasımın eski sevgilisiydi ilk görüşte ask bizimkisi :) 10 yıldır birlikteyiz 7 yıldır evli :) tanıstıgımızda 56 kgydum :KK70:
Evet bedava uye olmustum ustelik rahat edeYim diye özel saat ayarlamıstı bayan egitmenle yanlız calısıoduk 5 kez gittim :KK70:
Ay kız arkadaşımın eski sevgilisi dedin tam bdv lik konu olmasın dur baska yerde böyle soyleme:-)
Ath ah çok iyi ya ben salona gitsem saatler tutmuyor bikere uymuyor yani senin hersey ayaklarının altında sen tepmisin resmen:-) bu arada baya zayifmissin tanistiginizda doğumdan sonra mı aldin i kadar

Ay kız arkadaşımın eski sevgilisi dedin tam bdv lik konu olmasın dur baska yerde böyle soyleme:-)
Ath ah çok iyi ya ben salona gitsem saatler tutmuyor bikere uymuyor yani senin hersey ayaklarının altında sen tepmisin resmen:-) bu arada baya zayifmissin tanistiginizda doğumdan sonra mı aldin i kadar
Anlatsam bastan sona hikayemizi bdvdeki hatunlar tasa tutar beni :KK70: hamile kaldigimda 62 olmustum 80 ile doguma girdim dogumdan sonra diyet yapmadan 68 e indim ama sonra yillar icinde yaydim kendimi 95 olmusum saka gibi :KK70: neyseki daha cok almadan kendime geldim :KK70:

X