Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Bir ara bende ugruyordum buraya bizim takımda kimse olmayınca güzeldi ya bende diyorum bu kafe nereye kayboldu işler kesatmış demekki canlandirisaniz uğrarım
hep beraber canlandırcaz insallah sen hangı takımdasın

Güzel olacağına şüphem yok inşallah müşterisi bol olur bitanemmmHepinize iyi akşamlar yarın devam ederiz sabah kahvesinde mi buluşuyoruz
bulusalım kahveler bendenm

Bir ara bende ugruyordum buraya bizim takımda kimse olmayınca güzeldi ya bende diyorum bu kafe nereye kayboldu işler kesatmış demekki canlandirisaniz uğrarım
hep beraber canlandırcaz insallah sen hangı takımdasın

Güzel olacağına şüphem yok inşallah müşterisi bol olur bitanemmmHepinize iyi akşamlar yarın devam ederiz sabah kahvesinde mi buluşuyoruz
bulusalım

aynenn haha

ayy valla özledim ben sizi koptuk gittik.. Dukana devam kuzum iyiyim sen nasılsın.. Burda bulusuruz artık
Bende özledim yaaa aynn burdan devam ederiz canım iyim bende devam ediyorum dukana senn gerçi 5 kilon kalmış maşallah kuzum ben daha 70e veda edemedim sporum azaldı işe başlayınca ama pes etmeden devam ediyorum çok şükür kuzum:))

Squat ve mekik programına basladım cok kısa 10 dakikanı almaz kuzumd dene istersen? Pes etmek yok kurtulcaz insallah.. @anathema88 nerelerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…