Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Istah kesen caylar benden :)

26015.jpg
İçeriği ne bunun ebrulimm

O konuya hic girmeyelim :KK48: rastgele ekledim :confused:

Afiyet olsun ablacim :KK68:
Ben dün tatli krizine girince tarcini salataliga ektim :KK48: tadi hic güzel degildi ama tatli ihtiyacimi ortadan yok etti :KK76:
ayy içerigini bilmediğim şeyi içmem :KK70: ayy salatalıgamı nasıl yedınkıı

İçtiğin suya bile ekleyebilirsin Ebruşum kabuk tarçını birkaç da karanfil ekle missss:KK50::21:
kaptanım yenı bır metabolizma cayı buldum.. Kabızlıga iyi geldi.. Zencefil tarcın karanfil kaynatıp sabah aksam içiyorum

ayy içerigini bilmediğim şeyi içmem :KK70: ayy salatalıgamı nasıl yedınkıı

kaptanım yenı bır metabolizma cayı buldum.. Kabızlıga iyi geldi.. Zencefil tarcın karanfil kaynatıp sabah aksam içiyorum
Sorma canim ya zorla yedim
igitt.gif

Senin verdigin tarifi de bir denemek lazim :)

Kabızlık sorunun varsa sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı çörekotu öneririmm Ebruşum benim vazgeçilmezlerimdendir:KK66:
Ben gece yatmadan incir yiyorum yada rezene çayı içiyorum akşam çok iyi geliyor ama bu da iyiymiş deneyeyim corekotunu :KK66:
hep beraber canlandırcaz insallah sen hangı takımdasın

bulusalım
1.takımda kaptan yardımcısının canım:KK66: senin ismin çok tanıdık geldi bana sen hangi takımdasin nerde gördüm acaba seni:-)

Çok iyiymiş bu aynı ben:-)
Sabah kahvelerini kaçırdıkkkk ikindi kahvesine rezervasyon yaptırayım dedim:KK22: slm şekerle gününüz güzel geçsin:KK200:
Amin canım seninde bende sabahi kaçırdımşimdi koşa koşa geldim:KK66:

Ben gece yatmadan incir yiyorum yada rezene çayı içiyorum akşam çok iyi geliyor ama bu da iyiymiş deneyeyim corekotunu :KK66:

1.takımda kaptan yardımcısının canım:KK66: senin ismin çok tanıdık geldi bana sen hangi takımdasin nerde gördüm acaba seni:-)

Bünyeden bünyeye farkediyor gerçi ama ben 3 yıldır hiç aksatmam müshil etkisi yapıyor dene istersen :KK66:
Selvoş 6, takımın kaptan yardımcısı tatlım en aktif meleklerimden:21: Kahveler benden olsun o zaman selvoşum biraz rahatsız :KK19:

Bünyeden bünyeye farkediyor gerçi ama ben 3 yıldır hiç aksatmam müshil etkisi yapıyor dene istersen :KK66:
Selvoş 6, takımın kaptan yardımcısı tatlım en aktif meleklerimden:21: Kahveler benden olsun o zaman selvoşum biraz rahatsız :KK19:
Tamam ya şimdi oldu sweet kaptanın paylaşım alanında görmustüm diyorum biyerlerde gördüm ama neresi bulamamistim çok sagol:KK66: bende çabuk etkileniririm bende de ise yarar bence :)

Kabizliga faydali olmasi cok iyi, bu sebepten dolayi deneyecegim :) tesekkür ederim canim :)
Rıca ederım kuzum

beni kaptanım tanıtmıs zatn :KK70: ama bende senın nickini hatırlıyorum hangi topikte rastlastık acaba merak ettim şimdi

saolun kaptanım bende ekınezya aldım sizede ikram edebilirim iyileşmek istiyorumm

Rıca ederım kuzum
beni kaptanım tanıtmıs zatn :KK70: ama bende senın nickini hatırlıyorum hangi topikte rastlastık acaba merak ettim şimdi

saolun kaptanım bende ekınezya aldım sizede ikram edebilirim iyileşmek istiyorumm
Hiç spor topiklerinde takıldın mi ben Aynur kaptanın spor topiklerindeydim birde oralardaki topikleride takılıyorum sık sık :-)

X