Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

canım yaa bende bademcik ameliyatına öyle girmiştim bi riski yoktu ama sonuçta narkoz alman gerekiyor kaç hafta oldu ameliyat olalı kaç kg verdin
1 ayı geçti canım. 117 ile girmiştim. Şimdi 103. Aynen korkuyorsun. Ama şükür çabuk toparladım. Zaten kapalı ameliyat oldu.

akrep33 paylaşımı kızlar
Yemeği çok kaçırdığınız bir gün sonrası, öğlen ve akşam yemekleri yerine içmek için diyetisyen Dilara Koçak’ın tavsiye ettiği bir çorba tarifi veriyorum. vicdan çorbası Metabolizma Hızlandırıcı bir çorba
Malzemeleri:

*2 orta boy kabak
*2 orta boy domates
*2 orta boy kuru soğan

* 2 yemek kaşığı bulgur,(isteğe bağlı)
*1 yemek kaşığı sıvı yağ
*Yarım demet sapları ile taze maydanoz
*Yarım demet taze nane
* 1 demet dereotu,
* 1 tutam tuz,
* karabiber, kimyon, pul biber
* 2-3 su bardağı su,
* bir miktar limon suyu.
Tarifi:
Domates, kuru soğan, kabak, maydanoz sıvı yağla birlikte alabildiğinde suda pişirilir. Sıcak karışım yarım demet taze nane ile blender yada rondodan geçirilir.

Kilo durduğu zaman ve ödem atmak için
1 yada 2 gün öğle ve akşam öğünlerinde yoğurtla birlikte tüketilmesi uygundur.

Öğlen ve akşam sınırsız çorba, az yağlı salata
50 gr lor peynir 1 dilim kepekli etimek ile normal bir kahvaltı.. ufak ara öğünler...

Cafeden hiç haberim yoktu işler kesat sanırımm

Bu cafe yeni mi? Hiç haberim yoktu böyle bir şeyden :)

Baya eskiymiş ama ugrayanı yokmus ebrulim

Biz yaparız bu işi :) hem takımlar kaynasır bilgi paylasımı olur daha hızlı gider kilolar

Şimdiden canlandırmışsınız bile Burada dilediğinizce sohbet edebilirsiniz amaç zaten yarışmacıların kaynaşıp fikir alışverişi yapabilecekleri bir ortam sunmak.Fiyatları makul tutarsanız müşteriniz çoğalırBiz yaşlandık artık siz geçlere devredelim mekanı Mthn83 çok uğraşmıştı sağolsunn sanırım o da pes etti

aeben im beğenip kaçmak varmı özlendin bitanemmmmm

Harika bir fikir, yarından itibaren hayata geçirelim sevoşum
gecirelim ebrulim link atalım takımlara belki gelirler ne dersin

cok saglıklı uygun fıyatli menumuz olcak kaptanım

Bir ara bende ugruyordum buraya bizim takımda kimse olmayınca güzeldi ya bende diyorum bu kafe nereye kayboldu işler kesatmış demekki canlandirisaniz uğrarım

Hoşgeldin canımm evet haklısın takımlarda kimse olmayınca gelebileceğimiz bir mekan aslında ama nedense pek ilgi görmedi o zamanda inşallah hareketlenir tatlım gençlere güveniyorum

Hoşgeldin canımm evet haklısın takımlarda kimse olmayınca gelebileceğimiz bir mekan aslında ama nedense pek ilgi görmedi o zamanda inşallah hareketlenir tatlım gençlere güveniyorum
Evet takımlarda kaynaşmis oluruz hem güzel olur o zaman tepkilere de link bırakalım bir ara duyan gelmek isteyen gelir belki muhabbete

Evet takımlarda kaynaşmis oluruz hem güzel olur o zaman tepkilere de link bırakalım bir ara duyan gelmek isteyen gelir belki muhabbete

Güzel olacağına şüphem yok inşallah müşterisi bol olur bitanemmmHepinize iyi akşamlar yarın devam ederiz sabah kahvesinde mi buluşuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…