Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

monicim..
Bugün yediğim kestanelerin müsebbibi sensin.. :KK53:
Açmış olsaydın konuyu belki biri durdururdu da yemezdim.. Neyseki çok pahalı da "versene oradan 5 liralık" dediğimde 7-8 tane anca koymuş.. yerken bi yandan da seni düşünüyodum.. Ah Moni ah, dedim.. Açsaydın konuyu, girer yazardım şimdi kızlar yiyeyim mi diye.. illa birileri dur derdi.. Bak şimdi bu yüzden akşam yemeğini yoğurt, elma ve peynirle halledicem.. :KK17:

Ha bu arada aklıma bir isim daha geldi..

"Biri Beni Durdursun"

:emir_bebek:
Amaninnnn:eek:
hemen bi koşu hallediyorum :KK55:
püsküütüm benim yüzümden kestanelermi yemişş :KK23:
benim yüzümden akşamı yoğurtlamı geçircekmişşş :KK22:
Oyy kıyamamm:KK61:
Pis moniii:KK67:
Tabikiii''Biri beni durdursun'':KK56:budur Baharım denizim püsküütümm:KK15:

monicim..
Bugün yediğim kestanelerin müsebbibi sensin.. :KK53:
Açmış olsaydın konuyu belki biri durdururdu da yemezdim.. Neyseki çok pahalı da "versene oradan 5 liralık" dediğimde 7-8 tane anca koymuş.. yerken bi yandan da seni düşünüyodum.. Ah Moni ah, dedim.. Açsaydın konuyu, girer yazardım şimdi kızlar yiyeyim mi diye.. illa birileri dur derdi.. Bak şimdi bu yüzden akşam yemeğini yoğurt, elma ve peynirle halledicem.. :KK17:

Ha bu arada aklıma bir isim daha geldi..

"Biri Beni Durdursun"

:emir_bebek:
Püsküütüm senin de süreci hızlandırmanla konumuzu nihayet açtım:KK56:
Hepimize hayırlı olsun:KK68:

Biri Beni Durdursun/Diyet Grupları

Gunaydin kizlar bol eksili bol kacamaksiz hafta sonlari
Benik yine ders calisma maratonum basladi sinavlarima 2 hafta kaldi bunlarida bi atlatayim ondan sonra 1 ay tatil belkide daha uzun sure 2 . döneme başlamaya bilirim dogumu burada yapmak istemiyorum :KK43:

Bu sevgiyi vefayı gördükten sonra onlara hayvan demekten utanıyor insan :oops:teşekkürler cnm:KK19:

Ayy.. teşekkürler..
İlk videonun başına baktım.. sanırım aynı şekilde devam ediyor ve sabah sabah canım masaj çekti..
Ama ikincisi kolaj olduğu için sonuna kadar izledim.. En güzeli de aslanın sahiplerine kavuştuğu andı..
Aslan deyince de kaplan geldi aklıma..
Daha yeni izlediğim bir video.. O minicik köpek o devasa kaplanla nasıl oynar inanılır gibi değil..

Bayıldım minik dostumuz kaplanı öpücüğe boğmuş resmen:KK48:

sweet cim teşekkürler tatlım bende sürekli 1 bardak mayalanacak diye zoruma gitmişti ama sadece 1 hafta böyle uğraşıp sonrasında normale dönüşülecekse denemeye değer bu haftasonu denemeye başlayayım o zaman

Taabiki kuzum diğer türlü olsa başedilir mi çok büyük sabır ister sadece bir hafta ilk mayayı elde edene kadar gerisi kolay:kk77:
Bir gün bir anda ortada kaybolursam nedeni belli. :KK49::KK49:

Sweetcim yazamadım dün kuzum.
Aman yahu, her şey sağlıksız.
Ben de diğer türlü içemiyorum sütü.
Bazı şeyleri uzun süre tüketince nedense soğuyorum.
Anneciğim saolsun küçükken sıcacık süt ısıtırdı sütçüden alıp, şimdi o kaymak tutması falan bir garip yapıyor beni. Hoş, yapmasa da içemiyorum ya.
Küçükken çok vişne suyu içermişim. Şimdi içemiyorum gibi garip durumlarım var.
Çikolata da çok yermişim aslında ama :KK49:

Hiç dayanamaz cafemizin güzel yürekli hatunları..

Bugün ortalarda yoksun canım yoksa yoksa:eek::KK19:

Bu dediğin hepimiz için geçerli sanırım hmmcım gariplik değil aslında.:KK19:
Nasıl da güzel bir söze denk geldim dün derginin birinde..
Ey insan!
Kaf dağı kadar yüksekte olsan da; kefene sığacak kadar küçüksün.
Unutma! Her şeyin bir hesabı var;
Üzdüğün kadar üzülürsün.

Şems-i Tebrizi

Bu dört dizeyi her insan hiç aklından çıkarmasa ve bu doğrultuda hayatını idame ettirse dünya ne kadar güzel bir yer olabilirdi değil mi hayali bile güzel:KK51:
Bende bu iştah varken kimse beni durduramaz :KK53::confused:
Ezer geçerus

Seni durdrumak için hep burada olacağız kuzum:KK19::stop::stop::stop:

Bu sevgiyi vefayı gördükten sonra onlara hayvan demekten utanıyor insan :oops:teşekkürler cnm:KK19:

Bayıldım minik dostumuz kaplanı öpücüğe boğmuş resmen:KK48:

Taabiki kuzum diğer türlü olsa başedilir mi çok büyük sabır ister sadece bir hafta ilk mayayı elde edene kadar gerisi kolay:kk77:

Bugün ortalarda yoksun canım yoksa yoksa:eek::KK19:

Bu dediğin hepimiz için geçerli sanırım hmmcım gariplik değil aslında.:KK19:

Bu dört dizeyi her insan hiç aklından çıkarmasa ve bu doğrultuda hayatını idame ettirse dünya ne kadar güzel bir yer olabilirdi değil mi hayali bile güzel:KK51:

Seni durdrumak için hep burada olacağız kuzum:KK19::stop::stop::stop:

Çok şekersin Sweetcim.
Bugün zamansızlıktan gelemedim ama lütfen bir gün ortadan kaybolursa zamansızlıktan diye düşünmeyin. :KK60::KK60:

Haftasonu olunca hepimiz arazi oluyoruz haklısın kuzum.Tamam 3 gün görünmezsen polisi ararız o zaman:KK48::KK19:

Tam şekersin sweetcim. :KK15::KK15:
Benden Sweet'ime şöyle güzel bir kahve gelsin sabah sabah.
1-T%C3%BCrk-Kahvesi.jpeg

Ayh.. böyle bir sunum olunca günün her saatinde içerim.. Zaten ben de senin gibi kahvekoliğim..
Nefis bir fotoğraf bulmuşsun tatlım ya..

Kahve fotoğraflarına bayılıyorum Püsküüt'cüm.
Sık sık talan ederim internette.
Ben sizlere arada sunum yapar, kahveye teşvik ederim. :KK60:
Bu arada, kahve denildiği anda yüzüm güler adeta.
Diyette de yanımda olan tek sevdiğim yoldaşım.

Ayy, ne güzel şarkılar da gelmiş cafemize.
Daha ne olsun şekerler.

Biri beni durdursuna gidecektim ama niyetim yok elimi uzatmaya. Yalnızca çok fazla tatlı istiyor bugün canım.
Resmen krizdeyim. Nedeni ne olabilir ne nasıl çözebilirim?
Bir el atacak var mı?

Adetin yaklasiyor olabilir yada kan şekerin düşmüş olabilir canm o yüzden ihtiyaç duyuyor olabilirsin

Evet pozitifcim. Regl dönemim sanırım yaklaşıyor, her ne kadar düzensiz olduğundan emin olamasam da.
Kan şekerim dengelensin diye tarçınlı süt içtim ama ı-ıh.
Böyle olasım var resmen.
images

X