Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

sımdı en azından gelenler artar dıye dusunuyorum:KK49::KK49:artık topıgımız ben burdayım dıyor :KK55: elıne saglık kuzummmm
hadi inşallah hamişimmm ne kadar kalabalık o kadar koyu sohbet:KK70::KK70: afiyetolsun cnm:KK50:

slm azımlı guzeller nasılsınız bakalım

slm meleğimmmm yakaladımmm:KK48:

Sweetmm corek otunu yedim ama cok cigneyemedmm cok fna oldm suratimi gormeliydinn suyla yuttm sonra ama ynede az biraz cignedm ins faydasi olur :))

Selincim tek başına çiğnemekte zorlanacaksan 1 kuru erik veya birkaç kuru üzümle de çiğneyebilirsin bitanem benim çiğnemem en az 15 dk sürüyor :eek: şifa olsun kuzum:KK19:

hadi inşallah hamişimmm ne kadar kalabalık o kadar koyu sohbet:KK70::KK70: afiyetolsun cnm:KK50:

slm meleğimmmm yakaladımmm:KK48:

Selincim tek başına çiğnemekte zorlanacaksan 1 kuru erik veya birkaç kuru üzümle de çiğneyebilirsin bitanem benim çiğnemem en az 15 dk sürüyor :eek: şifa olsun kuzum:KK19:
ahaaaa valla yakalandım:KK48: kaptanım başmelegım vallahı sendende bırsey kacmıyor... sınavlarda gozetmen ogretmen olsan yandık:KK45:

image.jpg

iyi akşamlar canlarım
1 haftadir sabahlari 1. Ks yagini iciyorum busecim :)
Etkisini varmi daha kestiremedim . İlk gunler kilom eksiliyordu bugun haric :KK43:
Malum corek otu olum haric her derde deva diye bilinir . Tanidik aktar kilo konusu olunca ot cop degilde direk corek otu yagini onerdi . Bayanlarda bir hormonu duzenleyip mutluluk veriyormus vs . İcmek kolay degil ama :KK43:

Mrb canım bende şöyle biliyorum.çörekotu çiğnemeden yutulması gereknen bir şey.çiğnediğin zaman yararlı şeyleri ölüyormuş...
ay saolun kızlar bende başlıcam Allahın ızniyle sizlerede sorayım dedim
sizinle 2012 de 6. takımdaki bir takım arkadaşımın zayıflama macerasıyla ilgili paylaşmak istediklerim var.
12 ağustos 2011 /219. etap 6. takım
fatoş0808 (135/134/1.0/%0.74 ) yeni üye.hedef :80

2 ağustos 2013/ 320. etap 6. takım
fatos0808 (69.7/ / / %) Bildirim yapmadı.

kaçamakları oldu, sabit kaldığı oldu, 100 gr bil verdiği oldu. izne ayrıldı, kaçamakta yaptı...
100 hafta sürdü ama ödülünü görüyoruz hep birlikte
ya inanmıyorum maşallah ne güzel kilo vermiş 2 sene sürmüş ama vazgeçmemiş :KK9:
Slm cafe dostlarıı :KK36::KK36::KK36: altlarda aramaktan başım döndü cafemiz taşınmışş:KK9::KK9:

tşk ederiz püsküütüm harika olmuş hamişim iyi düşünmüşsün kuzum

oyyy canımsın tşk ederim aebenim resim ekleme işkence haline dönmüş demen yeter kuzum:KK60:

geçmiş olsun cnm hayırdır neyin var o_O

Selinim ben gittim sen gelmişsin kuzum iyi yapıyorsun erken yatmakla bende 11 ,30 u geçirmemeye çalışıyorum düzenli uyku çok önemli tatlım berilim atom karınca gibi maşallah:nazar:

Tünaydın tatlımmm:KK60: çayı kaçırmışım:KK22:

Hoşgeldin busecim dünya telaşı bitmiyor kuzum allah da bitirmesin:KK60: ben 1,5 senedir düzenli çiğniyorum kahvaltıdan yarım saat önce zaten hazırlayana dek anca bitiyor çiğneme faslı :eek:

ben hiç bağırsak problemi çekmedim en belirgin faydası o busecim afedersiniz günde 3 kez düzenli çıkarım :oops: bu da kilo vermede çok önemli bence tavsiye ederim cnmm hatta dur kopyalayayım sana için rahat etsin:KK66:

Resmi laboratuvar kayıtlarına göre: Kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce, yani günde 3 kez ortalama 200 tane çörek otu tohumunu çiğneyerek yutmak zayıflatmaktadır.

Bilimsel dokümanlarda ise özet olarak şu bilgiler yer almaktadır:

1- Kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce 0,7 gr. (yaklaşık 200 adet tohum) yeni öğütülmüş veya çiğnenerek 1 bardak su ile birlikte yutulacak.(Ben su yerine iki adet kuru erikle çiğniyorum hedefime ulaştıktan sonra busecim:KK66:)

2- Veya kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce 5 damla çörekotu yağı 1 bardak su ile yutulacak.Çörek otunun zayıflatma etkisini şu şekilde gösterdiği düşünülmektedir.

1- İştahı kapatarak,

2- Karaciğeri temizleyerek sindirimi hızlandırarak.

3- Lubricant (yağlayıcı) özelliği ile bağırsakları kaygan hale getirerek, yani müshil etkisi göstererek, besinlerin daha hızlı geçmesini sağlar.

Aminnn tatlım hepimizin inşşşş:KK60:

çörek otu yağının ne kadar orjinal olduğunu bilme şansımız yok aebenim elvette onun da faydası vardır ama aslı varken kopyasına gerek yok kuzum:KK19:

Bize hiç kimse haberli gelmez meltemcimmmm alışığım ama bebişin olunca haklısın tatlım:KK51::KK51:

tam aksi bitanem :KK19: çiğnedikçe yağı ortaya çıkıyor kuzum:KK52:

maşallah süper bir azim ve irade örneği:nazar::nazar:

Resimdeki meltemmiymişşş:KK57::KK57: maşallah meltemim :nazar:allah nazarlardan saklasın:KK19:
teşekkur ederım sweetim senın kullandıgını okumuştum faydası ne çokmuş yarın bende başlıyacam 1 çay kaşıgı 200 taneye eşmidirki?

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsınız sabıt topıgımız hayırlı olsun :KK28::KK28:

tsk ederım busecım rabbım ısteyen herkeze nasıp etsın ınsallah

puskutcugumun elıne saglık canım butun ıs onda ben sadece onerıde bulundum o kadar :KK49::KK49:
amin canim amin sabit konu olmasi cok iyi olmus ellerine saglik püsküütümüzün:KK19:
Sweetmm corek otunu yedim ama cok cigneyemedmm cok fna oldm suratimi gormeliydinn suyla yuttm sonra ama ynede az biraz cignedm ins faydasi olur :))
bende şimdi denedim :KK48:aman ne acıymışş oo su içtim bende halen acılıgı agzımda:KK45:

X