Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

bende çiğnenmesi gerek diye biliyorum. hatta özellikle öğüttürülebilirse daha iyi olur diye

Meltemcim benim
Bildigimde tam tersi . Cignemeden yutulursa oldugu gibi ( afedersiniz ) gidiyor . Çignenmesi sartki icindekiler emile bilsin ..
Swet bu konuda bilgi sahibi sanirim gelince bizi aydinlatir :)

Resimlerinde cok zarifsin meltemcim masallah :KK66:
Evet arkadaşlar doğrudur zaten emin olmadıgım bir konuydu ama faydası çokmuş...tesekkur ederim aebencim öpüyorum

Slm cafe dostlarıı :KK36::KK36::KK36: altlarda aramaktan başım döndü cafemiz taşınmışş:KK9::KK9:

tşk ederiz püsküütüm harika olmuş hamişim iyi düşünmüşsün kuzum

Orkideler sana feda olsun swetim . Resimde ekliyemiyorum cepten tüh . Koyardim mavi bir orkide simdi :KK43:

Askrhpozitif rabbim
Saglikla kucagina almayi nasip etsin . İnsallah :)

oyyy canımsın tşk ederim aebenim resim ekleme işkence haline dönmüş demen yeter kuzum:KK60:

Kızlar resim eklemek hakkaten sıkıntı ya.
Bugün pek gelemedim hastalıklar pazar alışverişi ve akşam yemekli misafir. ..

geçmiş olsun cnm hayırdır neyin var o_O

Ben burdaym ben burdaym ama yatiyorm.simdik coook uykum geldi berilime yardim.edecektm sozde ama be gelene kadar o herseyi yapmis bitrmis :) e becerkli olmak boyle bisy kuzm :))

Selinim ben gittim sen gelmişsin kuzum iyi yapıyorsun erken yatmakla bende 11 ,30 u geçirmemeye çalışıyorum düzenli uyku çok önemli tatlım berilim atom karınca gibi maşallah:nazar:

Günaydın cıtırlar
Yatakla kavga etmeye daha fazla dayanamayıp geldım
Bır caymı yapsam gelırmısımız ki.....

Tünaydın tatlımmm:KK60: çayı kaçırmışım:KK22:

günaydın cafe dostlarım ay bikaç gündür yogundum ugrayamadım buraya mşallah sohbet ilerlemiş:KK19:

Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin tatlım annelik duygusu çok gğzel bi duygu:KK51:

ben burdayım :KK19::KK70:

günaydın tatlım
aynen bende çocuklar okula gittikten sonra uyku tutmadı

geldim senle çay içmeye :KK50:

kızlar sabahları çörekotu çigneyen varmı yararını gördünüzmü yanlış hatırlamıyosam sweetim senin mönünde görüyordum

nette araştırdım bide size sorayım dedim

Hoşgeldin busecim dünya telaşı bitmiyor kuzum allah da bitirmesin:KK60: ben 1,5 senedir düzenli çiğniyorum kahvaltıdan yarım saat önce zaten hazırlayana dek anca bitiyor çiğneme faslı :eek:

ben hiç bağırsak problemi çekmedim en belirgin faydası o busecim afedersiniz günde 3 kez düzenli çıkarım :oops: bu da kilo vermede çok önemli bence tavsiye ederim cnmm hatta dur kopyalayayım sana için rahat etsin:KK66:

Resmi laboratuvar kayıtlarına göre: Kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce, yani günde 3 kez ortalama 200 tane çörek otu tohumunu çiğneyerek yutmak zayıflatmaktadır.

Bilimsel dokümanlarda ise özet olarak şu bilgiler yer almaktadır:

1- Kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce 0,7 gr. (yaklaşık 200 adet tohum) yeni öğütülmüş veya çiğnenerek 1 bardak su ile birlikte yutulacak.(Ben su yerine iki adet kuru erikle çiğniyorum hedefime ulaştıktan sonra busecim:KK66:)

2- Veya kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce 5 damla çörekotu yağı 1 bardak su ile yutulacak.Çörek otunun zayıflatma etkisini şu şekilde gösterdiği düşünülmektedir.

1- İştahı kapatarak,

2- Karaciğeri temizleyerek sindirimi hızlandırarak.

3- Lubricant (yağlayıcı) özelliği ile bağırsakları kaygan hale getirerek, yani müshil etkisi göstererek, besinlerin daha hızlı geçmesini sağlar.

Sogudumu cayin berilim verde icek .

Gununuz aydin, gonlunuz aydin ,yuzunuz aydinn olsun efenim :)

Aminnn tatlım hepimizin inşşşş:KK60:
1 haftadir sabahlari 1. Ks yagini iciyorum busecim :)
Etkisini varmi daha kestiremedim . İlk gunler kilom eksiliyordu bugun haric :KK43:
Malum corek otu olum haric her derde deva diye bilinir . Tanidik aktar kilo konusu olunca ot cop degilde direk corek otu yagini onerdi . Bayanlarda bir hormonu duzenleyip mutluluk veriyormus vs . İcmek kolay degil ama :KK43:

çörek otu yağının ne kadar orjinal olduğunu bilme şansımız yok aebenim elvette onun da faydası vardır ama aslı varken kopyasına gerek yok kuzum:KK19:

Slm canım ben haftasonundan beri yogunum.ufaklığın ihtiyaçları gelen misafirler...dün akşam çat kapı misafir geldi onları ağırladık...eskiden çat kapı gelenler hoşumuza gidiyodu ama şimdi hayır çünkü çocuk var uyuyor falan... Arkadaş ortamlarımız bile değişti artık bekar ve çocuksuzlar bizi anlamıyor...

Bize hiç kimse haberli gelmez meltemcimmmm alışığım ama bebişin olunca haklısın tatlım:KK51::KK51:

Mrb canım bende şöyle biliyorum.çörekotu çiğnemeden yutulması gereknen bir şey.çiğnediğin zaman yararlı şeyleri ölüyormuş...

tam aksi bitanem :KK19: çiğnedikçe yağı ortaya çıkıyor kuzum:KK52:

sizinle 2012 de 6. takımdaki bir takım arkadaşımın zayıflama macerasıyla ilgili paylaşmak istediklerim var.
12 ağustos 2011 /219. etap 6. takım
fatoş0808 (135/134/1.0/%0.74 ) yeni üye.hedef :80

2 ağustos 2013/ 320. etap 6. takım
fatos0808 (69.7/ / / %) Bildirim yapmadı.

kaçamakları oldu, sabit kaldığı oldu, 100 gr bil verdiği oldu. izne ayrıldı, kaçamakta yaptı...
100 hafta sürdü ama ödülünü görüyoruz hep birlikte

maşallah süper bir azim ve irade örneği:nazar::nazar:

Meltemcim benim
Bildigimde tam tersi . Cignemeden yutulursa oldugu gibi ( afedersiniz ) gidiyor . Çignenmesi sartki icindekiler emile bilsin ..
Swet bu konuda bilgi sahibi sanirim gelince bizi aydinlatir :)

Resimlerinde cok zarifsin meltemcim masallah :KK66:

Resimdeki meltemmiymişşş:KK57::KK57: maşallah meltemim :nazar:allah nazarlardan saklasın:KK19:

Slm cafe dostlarıı :KK36::KK36::KK36: altlarda aramaktan başım döndü cafemiz taşınmışş:KK9::KK9:

oyyy canımsın tşk ederim aebenim resim ekleme işkence haline dönmüş demen yeter kuzum:KK60:

Selinim ben gittim sen gelmişsin kuzum iyi yapıyorsun erken yatmakla bende 11 ,30 u geçirmemeye çalışıyorum düzenli uyku çok önemli tatlım berilim atom karınca gibi maşallah:nazar:

Hoşgeldin busecim dünya telaşı bitmiyor kuzum allah da bitirmesin:KK60: ben 1,5 senedir düzenli çiğniyorum kahvaltıdan yarım saat önce zaten hazırlayana dek anca bitiyor çiğneme faslı :eek:

ben hiç bağırsak problemi çekmedim en belirgin faydası o busecim afedersiniz günde 3 kez düzenli çıkarım :oops: bu da kilo vermede çok önemli bence tavsiye ederim cnmm hatta dur kopyalayayım sana için rahat etsin:KK66:

Resmi laboratuvar kayıtlarına göre: Kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce, yani günde 3 kez ortalama 200 tane çörek otu tohumunu çiğneyerek yutmak zayıflatmaktadır.

1- Kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce 0,7 gr. (yaklaşık 200 adet tohum) yeni öğütülmüş veya çiğnenerek 1 bardak su ile birlikte yutulacak.(Ben su yerine iki adet kuru erikle çiğniyorum hedefime ulaştıktan sonra busecim:KK66:)

2- Veya kahvaltı ve yemeklerden yarım saat önce 5 damla çörekotu yağı 1 bardak su ile yutulacak.Çörek otunun zayıflatma etkisini şu şekilde gösterdiği düşünülmektedir.

1- İştahı kapatarak,

3- Lubricant (yağlayıcı) özelliği ile bağırsakları kaygan hale getirerek, yani müshil etkisi göstererek, besinlerin daha hızlı geçmesini sağlar.

çörek otu yağının ne kadar orjinal olduğunu bilme şansımız yok aebenim elvette onun da faydası vardır ama aslı varken kopyasına gerek yok kuzum:KK19:

Bize hiç kimse haberli gelmez meltemcimmmm alışığım ama bebişin olunca haklısın tatlım:KK51::KK51:

Resimdeki meltemmiymişşş:KK57::KK57: maşallah meltemim :nazar:allah nazarlardan saklasın:KK19:
maşallah yetişmişin her yere :) her cafeye senden 1 tane şart :)
sağol bu arada boğaz ağrısı boyun tutulması önemli bişey yok yani.

tasinmamiza cok sevindim
püsküütüm ellerine saglik
kizlar biraz yorgun
biraz kosusturmali bir gundeyim yine arada geliyom gelemesemde okuyorum ama bilin
fatosla biz 6. takimda beraberdik.uzun donem kilo verememisti.sonra diyetisyene gitmesiyle kilolarida sakir sakir eritti.son donem oglunun bir hastaligi cikti bir dahada kendinde ses alinamamisti.aklimda kalanlar

aben orkidemin birinin yapraginda kahve rengi lekelr olustu nedenki.yerinimi begenmedi,acil yardim lütfen

Günaydın cıtırlar
Yatakla kavga etmeye daha fazla dayanamayıp geldım
Bır caymı yapsam gelırmısımız ki.....
Gelmek ne kelime ucaruum ucaruum :KK70:
Slm canım ben haftasonundan beri yogunum.ufaklığın ihtiyaçları gelen misafirler...dün akşam çat kapı misafir geldi onları ağırladık...eskiden çat kapı gelenler hoşumuza gidiyodu ama şimdi hayır çünkü çocuk var uyuyor falan... Arkadaş ortamlarımız bile değişti artık bekar ve çocuksuzlar bizi anlamıyor...
Haklisin canm bende katiliyorm haber verilmesi cocuklu insasa en dogrusu cocuklarn duzeni annda bozuluyor cunku :/
sizinle 2012 de 6. takımdaki bir takım arkadaşımın zayıflama macerasıyla ilgili paylaşmak istediklerim var.
12 ağustos 2011 /219. etap 6. takım
fatoş0808 (135/134/1.0/%0.74 ) yeni üye.hedef :80

2 ağustos 2013/ 320. etap 6. takım
fatos0808 (69.7/ / / %) Bildirim yapmadı.

kaçamakları oldu, sabit kaldığı oldu, 100 gr bil verdiği oldu. izne ayrıldı, kaçamakta yaptı...
100 hafta sürdü ama ödülünü görüyoruz hep birlikte
masallah bravo gercekten super kilo vermis ins korumustur geri almamistr en onenlisibu :KK66:

1- İştahı kapatarak,

ayy ne guzel bilgiler ogrendm bugn bende deniyym ins faydasini grurrm cok tesekkur ederm kizlar bilgilerime bir bilgi daha eklendi super :) corekotu pek sevmem ama nelere alismiyoruz onada alisiriz :KK70:

maşallah yetişmişin her yere :) her cafeye senden 1 tane şart :)
sağol bu arada boğaz ağrısı boyun tutulması önemli bişey yok yani.

yetişmeye çalışıyorum cnmm :KK55::KK55: geçmiş olsun cnmm bol karabiberli sıcak içecekler iyi gelir boğazına:KK19:

aben orkidemin birinin yapraginda kahve rengi lekelr olustu nedenki.yerinimi begenmedi,acil yardim lütfen

berilim çokmmu suladın acaba ya da güneş ışınları dik açıylamı geldi genelde o yüzden olur ilk aklıma gelenler bunlar kuzumo_Oaebenim doğru bilgiyi verir

Gelmek ne kelime ucaruum ucaruum :KK70:

Haklisin canm bende katiliyorm haber verilmesi cocuklu insasa en dogrusu cocuklarn duzeni annda bozuluyor cunku :/
masallah bravo gercekten super kilo vermis ins korumustur geri almamistr en onenlisibu :KK66:

ayy ne guzel bilgiler ogrendm bugn bende deniyym ins faydasini grurrm cok tesekkur ederm kizlar bilgilerime bir bilgi daha eklendi super :) corekotu pek sevmem ama nelere alismiyoruz onada alisiriz :KK70:

bu kk yı bu yüzden çok seviyorum Selinim herkes hiçbir çıkarı olmadan tamamen objektif bir şekilde yardımcı olmaya ve bilgilerini paylaşmaya çalışıyor biraz geç keşfetsem de iyi ki gelmişim :KK70:

alışırsın kuzum ölümden başka her şeye çare :KK76:

bu kk yı bu yüzden çok seviyorum Selinim herkes hiçbir çıkarı olmadan tamamen objektif bir şekilde yardımcı olmaya ve bilgilerini paylaşmaya çalışıyor biraz geç keşfetsem de iyi ki gelmişim :KK70:

alışırsın kuzum ölümden başka her şeye çare :KK76:Kesnlkle katiliyorm tatlm herkes birbrne yardimci oliyor ne muylu yeni arkadaslar ediniyoruz bende cok cok sevyorm sizi tanidigmada cok mutluyum :)

selam kızlar nasılsınız sabıt topıgımız hayırlı olsun :KK28::KK28:
günaydın cafe dostlarım ay bikaç gündür yogundum ugrayamadım buraya mşallah sohbet ilerlemiş:KK19:

Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin tatlım annelik duygusu çok gğzel bi duygu:KK51:

ben burdayım :KK19::KK70:

günaydın tatlım
aynen bende çocuklar okula gittikten sonra uyku tutmadı

geldim senle çay içmeye :KK50:
tsk ederım busecım rabbım ısteyen herkeze nasıp etsın ınsallah

1- İştahı kapatarak,

puskutcugumun elıne saglık canım butun ıs onda ben sadece onerıde bulundum o kadar :KK49::KK49:

selam kızlar nasılsınız sabıt topıgımız hayırlı olsun :KK28::KK28:

tsk ederım busecım rabbım ısteyen herkeze nasıp etsın ınsallah

puskutcugumun elıne saglık canım butun ıs onda ben sadece onerıde bulundum o kadar :KK49::KK49:

Slm hamişim evet çok sevdim ben de yeni konumumuzu tepeden ferah ferah :KK70::KK70:
kutlamayı unuttuk ama:KK58:
images

:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

X