Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

misafir olun gelin bana abene bakmayin persembeleri ödül gunu ilan edin
yasasin kötulukkkkkkkkkkkkk

mervecim basarilar canim bebise soyle uzmesin annecini bu aralar
selin nerdesin kiz sen yolacam bak sabah beri yoksun yine

sweetim firardasin gelmemissin henuz bir seymi oldu bebem.eger aksama kadar ses vermezsen senin takima baklava borek servisi yapacam
kuzum ben anck aksamlari rahat girebiliyorm xocuklar bi rahat vermiyor bana ama yne firasat buldukca kosuyorum tatlm buraya :)zaten karnm feci agryor yatiyorm sicack battnyemin altnda :))

Ay kiz kitir kitir ekmekleri tereyagda kizartip yatirlar tabaga
Löp löp etleri ekmekle örterler himmmmmm o nefis sosun ustune cosssss diye tereyagi dokulmus kenarinda kaymakli yogurt
himmmmm yenmezmi diyon
beriiiil cok kotusuuun ama allhtan benm canm cekmedi hemde hic aksam kosularda attigm teri hatrladmmm ve yemeyeceksin seliiin dedm :))

ahaha benımde bugun gunum var nasıl kaytarıcam dıye düşünüyordum ki senin içine dogmuş sanırsam... yok walla yimiycem ben önümdeki tabaga baktıkça seni hatırlıcam :KK53:

tünaydın canım..:KK15:

kaptanının sözünü dinle bak yiyin diyorya :KK48:

tünaydınn:KK15:

ohh ne güzel hem hamilesin hem kilo veryosun böyle hamılelık dost başına dıyeyim ben her hamılelıgımde en az 12 kg aldım:eek:
Allah zihin açıklıgı versın tatlım:KK68:
Ya ya yiyeymde berilm burdan baslasn allah ne verdiyse yazsn beni dimiii yooook yemezler yani ben yemeem ;D:KK53::KK53::KK53::KK45:E

İyi akşamlar cafe dostları:KK37::KK37:

ooooooooooooooooo tepeden baka baka cosmus burasiiiiiiiii
koskocaman gunaydinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
balböcüklrim sevgi kebeleklerim yarin tartiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ay bugun ac gezmem lazim
ama siz baklava borek yeyin emiiiiiiii hatta allah askina yeyin , ay kuserim yemmessniz, bir dilimden birsey olmaz

vayyyyyyy çok hain planlar gördüm kuzummm:-):-):-)

denedim canm gercekten bi nebze daha cigneniyor ama kahvaltida zorla yedim bogazmi cok yakti sendede oyle oluyormuu :) bu arada gunaydin tatlm :)

bende yiyeyimmmi :KK70: :KK70::KK70:

biraz yakıyor Selincim ama pulbiberden iyidir:KK69::KK69:

Hadi bakalim kizlar bugun persembe , yarin takimlarin performanslari ortaya cikacak , herkese basarilar :)

Not : siz berile bakmayin anacim verdi 2 kiloyu daha gozu doymadi size baklava borek yedirecek hihi .

Tüm yarışmacılar emeklerinin karşılığını yarın tartıda alır inş aebencim tüm takımlara başarılar:KK36::KK36:

Günaydın kizlar Tarti öncesi son gunumuz bol eksikli geçmesi dileğiyle:))
An itibariyle 78.0 kg olmuş bulunmaktayım yine 300 gr gitmiş bulunuyor yarina azalir mi cogalirmi bilinmez :)
Ben çok sevdim boyle hamileliği yemek yiyorum hem bebis kilo aliyor hem bende veriyorum şükürler olsun :) sastim kaldim bu ise :))
Ve merve dersin basina gider yarinki 2 simav merveyi bekler :KK43:

Hakikaten tarihe geçeceksin hamişim:KK22::KK22: babaanneciğine rağmen üstelikk :):)yarın sınavlarında başarılar dilerim kuzum:KK19:

misafir olun gelin bana abene bakmayin persembeleri ödül gunu ilan edin
yasasin kötulukkkkkkkkkkkkk

mervecim basarilar canim bebise soyle uzmesin annecini bu aralar
selin nerdesin kiz sen yolacam bak sabah beri yoksun yine

sweetim firardasin gelmemissin henuz bir seymi oldu bebem.eger aksama kadar ses vermezsen senin takima baklava borek servisi yapacam

açlık oyunları part2 :-):-):-) geldim berilim geldimmm ben meleklerime güveniyorum kuzum açıkbüfe cıs dolu masa kursan bile dönüp bakmazlar:KK36::KK36:

hayirrrrrrrrrrrrrrr olmaz gucsuz kalmana razi olamam
ben iskenderin uzerine iyi giderim orda beni hatirla

Part 3:KK70::KK70::KK70: denemelere devam kuzummm
:KK70::KK70::KK70: yemiycem yemiycem benim mıdem degilmi yemiycemm :KK70::KK70:

:KK70::KK70::KK70::KK70: diren BuseEn Büyük KKEn Büyük KK

Löp löp etleri ekmekle örterler himmmmmm o nefis sosun ustune cosssss diye tereyagi dokulmus kenarinda kaymakli yogurt himmmmm yenmezmi diyon

Denemeler part 4 :KK48: azmini takdir ettim berilim:KK52::KK52:

kuzum ben anck aksamlari rahat girebiliyorm xocuklar bi rahat vermiyor bana ama yne firasat buldukca kosuyorum tatlm buraya :)zaten karnm feci agryor yatiyorm sicack battnyemin altnda :))

beriiiil cok kotusuuun ama allhtan benm canm cekmedi hemde hic aksam kosularda attigm teri hatrladmmm ve yemeyeceksin seliiin dedm :))

kırmızı kart gördün selinim geçmiş olsun cnmm :KK19: işte budur:KK9:

Ya ya yiyeymde berilm burdan baslasn allah ne verdiyse yazsn beni dimiii yooook yemezler yani ben yemeem ;D:KK53::KK53::KK53::KK45:E

Gözünü fena korkuttu bence de yeme burası var bdv var var da var :KK75::KK75::KK75:

Tüm yarışmacılar emeklerinin karşılığını yarın tartıda alır inş aebencim tüm takımlara başarılar:KK36::KK36:

Hakikaten tarihe geçeceksin hamişim:KK22::KK22: babaanneciğine rağmen üstelikk :):)yarın sınavlarında başarılar dilerim kuzum:KK19:

açlık oyunları part2 :-):-):-) geldim berilim geldimmm ben meleklerime güveniyorum kuzum açıkbüfe cıs dolu masa kursan bile dönüp bakmazlar:KK36::KK36:

Gözünü fena korkuttu bence de yeme burası var bdv var var da var :KK75::KK75::KK75:
hemde nasil hemde nasil hic yermiiyymm :))

İyiyim tatlım şükür sen nasılsın :KK19: Berilin part 5 ini bekliyorum merakla:-)
yarn sabah gelicek canm yoksa mutlaka partlar gelirdii benmi devralsamm ama kimsede kalmadikii :KK70:

bugun bir garibim
biraz arabesk bir tabir ama sonbahar yapragi gibi savruk bir cocuga dovulecek kadar gucsuzum.hicbir seyin sonu gelmesede bir hazan yasiyorum sanki.bir dolu özlemim var ve hepsi beynime mih gibi saplandi.neden ki?

Gunaydun kizlarrr hayirli cumalar sinavin birinden ciktim simdi diğerini bekliyorum.
Takimdaki bildirim telasindan anca ugrayabildim
Boll eksili bildirimler olmuştur insallahh

günaydın herkese basarılar kızlar

Löp löp etleri ekmekle örterler himmmmmm o nefis sosun ustune cosssss diye tereyagi dokulmus kenarinda kaymakli yogurt himmmmm yenmezmi diyon

iyiki bunu dün okuyamamışım insanı yoldan çıkarırsın ayol:KK48:o nasıl anlatmak
yenmezzmi hemde nasıl yenirde ama 70 kiloya inince ödül olarak:KK54:
allahtan mönüde agır şeyler yoktuda kurtuldum :KK54:

Sorma kuşum o babaannemin hamur isleri olmasa ve ye diye dayatmalari olmasa eminim daha çok gidicek ama iste babaanne yemekleriyle anca ucundan ucundan gidiyorum:)))

Slm cafe sakinleri :KK3::KK3::KK3: hayırlı cumalar hepimize tüm takımlara başarılar
berilim ben de hepinizi özlüyorum kuzum :KK60:
maşallah süper vermişsin bu hafta :KK9::KK9:

busecim verilmiş sadakan varmış ki okumamışsın:KK19:

Mervişim birini atlatmışsın hadi inş diğeri de güzel geçer sınavının kuzum:KK19:

Selincim seni de tbrk ederim :KK9::KK9:

Slm cafe sakinleri :KK3::KK3::KK3: hayırlı cumalar hepimize tüm takımlara başarılar

Mervişim birini atlatmışsın hadi inş diğeri de güzel geçer sınavının kuzum:KK19:

ıkıncıyıde atlattım canım bıraz ters kose olmus durumda da olsa ınsallah can egrısı yuksek olmazda gecerım:KK70:

sen nerelerdesin bakiyimmm
neden bulusamiyoruz son zamanlarda

X