Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Canm bencede prenses gibi hissettim ben su an :)

Allah kabul etsin canmm :).Sadece asiri bir cicek sevgin var diyebiliriiz :)
simdi herseye sunger cekmek icin guzel.bir adim ama dimi buni kesnlkle deegerlendir tatlm :)
Rabbim saglik versin yavruma kuzumda hic fark etmez kiz erkek:)

kolay gelsin pozitif... ne okuyorsun ?
Tsk ederim aebencim fen ve teknoloji öğretmenliği okuyorum
Kiz Acelen neydi okul biteydi ya
Neyse saka bir yana isin zor ama rabbim yardim Eder inanki
kiz benim acelem yoktu esim acele ediyordu bizimkilerde son senem diye veriverdi:))) hayirlisi boyleymis iyikide vermisler esime bide su hasretlik olmasa tabi daha iyi olacak

abenim unutmusum benim annemler frankfurtta gelmezlerde zaten ordan.
yilbai icin gidecem allah kismet ederse.cocuklarda gelecek bir haftaligina esim okulla konusacak 3 gun izin alacaz yilbasi haftasi vermezlerse tanidik bir dr.dan rapor alacam dermisim.
uzun zamandir kisin hic gitmedim kardesim orda onunla bir baskayizdir zaten benim heyecanim ondan
oraya gidince bizi unutucakmissin :KK43:

Kiz tek kardesim nasil olmam
Birde ikinci evliligini yapti adamida pek tanimiyom birazda gormek istiyorum nasillar diye.
aa bizde 2 kiz kardesiiiz :)

Canim ilk hamileliğin yeni evliyim yazin basinda evlendim eşinden ayri yasamak zorunda olmak baya zor hamileyken ders calismak dahada bi zor
ay zormus canm ya allah kolaylik versiin sana isten dolayimi esinle ayrisn ama yannda kimse yokmu hamilelik bu sonucta sakaya gelmeez :/ ama cok ozendm cok guzel hem evlisn hem bebis hem okul super super masallah :):nazar::anneadayı::anneadayı::emir_bebek:

takımlar hep aynı kıvamda olmuyor yst38 o yüzden ben tek kaptan deglde eş kaptanlı vede bol yardımcılı takımlardan yanayım .. tek sorumlu bir kaptan olunca zor oluyor insanlık hali gelemeye biliyoruz :)
ben hep buralardaydım canım hiç ayrılmadım 2008 den bu yana bazan çok aktif olmasamda, kilomu korumam çok faydası oldu ....
Ben memlekete taşındım canım. İnternet bağlatamadık. Ancak gelebildim.

ay zormus canm ya allah kolaylik versiin sana isten dolayimi esinle ayrisn ama yannda kimse yokmu hamilelik bu sonucta sakaya gelmeez :/ ama cok ozendm cok guzel hem evlisn hem bebis hem okul super super masallah :):nazar::anneadayı::anneadayı::emir_bebek:
Ne güzel benim sadece erkek kardeşim var

aynen canım ısten dolayı esımden ayrıym esımın ısı ıstanbulda benım okulum manısada ,yanımda bı sure annem kaldı sımdı babaannem yanımda canım :emir_bebek::emir_bebek: ayy ozenme canım ya valla cok zor belkı esım yanımda olsa bu kadar zor olmazdı okummak ama aklım hep orda kalıyor onun aklı bızde , derslere odaklanmak zor oluyor , hemen basım agrıyor, sırtım agrıyor , kafam devamlı dalgın o yuzden ders calısırken cok zorluyor:anneadayı:

aynen canım ısten dolayı esımden ayrıym esımın ısı ıstanbulda benım okulum manısada ,yanımda bı sure annem kaldı sımdı babaannem yanımda canım :emir_bebek::emir_bebek: ayy ozenme canım ya valla cok zor belkı esım yanımda olsa bu kadar zor olmazdı okummak ama aklım hep orda kalıyor onun aklı bızde , derslere odaklanmak zor oluyor , hemen basım agrıyor, sırtım agrıyor , kafam devamlı dalgın o yuzden ders calısırken cok zorluyor:anneadayı:
Zor tabiki tatlim zor olmazmii ama dusun sene sonunda hem mezun olucaksiin hemde anne ne kdar tatli :) okulda nasiilar sana karsii hocalar filan ayrca bi seviyorlardr bence :)

Zor tabiki tatlim zor olmazmii ama dusun sene sonunda hem mezun olucaksiin hemde anne ne kdar tatli :) okulda nasiilar sana karsii hocalar filan ayrca bi seviyorlardr bence :)
orası oyle canım ıkı mutluluk bırden olucak:)
kız dısardan hamıle oldugum bellı degılkı bı kac hocamdan baska kımse bılmıyorum:KK70:dumduz bı karın var bende:KK70:hatta bazen sınır oluyorum ıettede ayaktaa gelmek zorunda kaldıgımda dıyorum karnım bı an once cıkması lazım dıye

orası oyle canım ıkı mutluluk bırden olucak:)
kız dısardan hamıle oldugum bellı degılkı bı kac hocamdan baska kımse bılmıyorum:KK70:dumduz bı karın var bende:KK70:hatta bazen sınır oluyorum ıettede ayaktaa gelmek zorunda kaldıgımda dıyorum karnım bı an once cıkması lazım dıye
Aslnda guzel bisy canm ama bu sferde iceriden skistiryormus sanrm dimi bebek kaburgalari rahatsz ediyormus glba benm kocamaaan bir gobusum vardi ikisindede yatkta yan yattgmda esime yer kalmiyordu yahu :KK70: son ay gobekten nefes alamiyordum :KK53:

Aslnda guzel bisy canm ama bu sferde iceriden skistiryormus sanrm dimi bebek kaburgalari rahatsz ediyormus glba benm kocamaaan bir gobusum vardi ikisindede yatkta yan yattgmda esime yer kalmiyordu yahu :KK70: son ay gobekten nefes alamiyordum :KK53:
sırtıma bıraz vuruyor canım sımdılık bıde baya kılo verdım onunda etkısı oldu sanırım :KK70:ama esımde bende bı an once karnım cıksın ıstıyrz:KK70:

sırtıma bıraz vuruyor canım sımdılık bıde baya kılo verdım onunda etkısı oldu sanırım :KK70:ama esımde bende bı an once karnım cıksın ıstıyrz:KK70:
Ay canm ya cikar cikar hic merak etme :)

Ask pozitif bugunlerde gecer Canim bosverrrr

Selin yardima gelsene bana giiii
Ben gelene kadar sen bitirdin yavrm ya sen iste ucarim bilem :)
Kiz sacini bebenin ergenligine sakla
Ergenlige gireli benim ikizler
Yolunmus tavuga dondum ya ben
kiyamam yaa niyr dert yapiyorsn kendne bu kdar bugnlerde gecicek oyle dusun tabii bunlari diyen selin ileride iki erkekle napacak cok merak ediyorm hastaneyimi boylar neder bilemem :KK47:

Ay canm ya cikar cikar hic merak etme :)

Ben gelene kadar sen bitirdin yavrm ya sen iste ucarim bilem :)
kiyamam yaa niyr dert yapiyorsn kendne bu kdar bugnlerde gecicek oyle dusun tabii bunlari diyen selin ileride iki erkekle napacak cok merak ediyorm hastaneyimi boylar neder bilemem :KK47:
İnşallah canm iç karinim büyük herhalde arada sol tarafi sertlesiyor karnimin o kadar ergenlik zor ya kendimden biliyor ne olsa gözüne batiyor ama geçiyor Rabbim kolaylik versin :)(

X