Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Senin kullandığını tüketiyorum ben de.. Ama sadesini hiç almadım, alasım gelmedi.. :KK60:
O güzel meyveliler varken.. Bir de dediğim gibi artık içeriğinde şeker şurubu olmadığı için sağlık riski de taşımıyor..

Senin kullandığını tüketiyorum ben de.. Ama sadesini hiç almadım, alasım gelmedi.. :KK60:
O güzel meyveliler varken.. Bir de dediğim gibi artık içeriğinde şeker şurubu olmadığı için sağlık riski de taşımıyor..

akşam markette elim gitti gitti geldi ama sana sormadan almak istemedim.bu akşam alıp işyerimde stok yapayım bari.çok teşekkür ederim:KK54:

günaydınnn

dün akşam geç saatte dışarı çıktık cıss şeyler yedim,sporada gidemedim sabah tartıldığımda + olarak geri dönüşünü gördüm..bu 2 gün dengelemem lazım..

püskütüm evimizin ordaki ufak çaplı 3 marketi gezdim akşam sadece birinde aktivya vardı oda çilekliydi (sevmem ) almadım o yüzden,akşam büyük markete uğruycam ordan alır stoklarım artık.yarına başlıyorum inşallah..

günaydınnn

dün akşam geç saatte dışarı çıktık cıss şeyler yedim,sporada gidemedim sabah tartıldığımda + olarak geri dönüşünü gördüm..bu 2 gün dengelemem lazım..

püskütüm evimizin ordaki ufak çaplı 3 marketi gezdim akşam sadece birinde aktivya vardı oda çilekliydi (sevmem ) almadım o yüzden,akşam büyük markete uğruycam ordan alır stoklarım artık.yarına başlıyorum inşallah..

Ekmek arasan, makarna arasan her yerde bulursun böyle beslenme alışkanlığı olan bir ülkede.. :KK60:

Ben de Pazartesinden bu yana sabit kilodayım.. 100 gr bile oynamadı yani.. :KK60:
Hala 59,7
Öğünler hala kuş gibi.. Tek farklılık meyve öğününde her gün bir dilim karpuz lüplemem oldu..
Bir kere daha anladım karpuzun bomba kalorisini..
Demek ki kuş gibi beslenmiyor olsam sırf karpuz yüzünden kilo almış olacaktım.. :KK34:

Bugün bir aktivite var arkadaşlarla.. Hava kapalı olunca çok sevindim.. Muhtemelen iptal ederiz. Yoksa bugün kilo alma günüdür! :KK53:

Ekmek arasan, makarna arasan her yerde bulursun böyle beslenme alışkanlığı olan bir ülkede.. :KK60:

Ben de Pazartesinden bu yana sabit kilodayım.. 100 gr bile oynamadı yani.. :KK60:
Hala 59,7
Öğünler hala kuş gibi.. Tek farklılık meyve öğününde her gün bir dilim karpuz lüplemem oldu..
Bir kere daha anladım karpuzun bomba kalorisini..
Demek ki kuş gibi beslenmiyor olsam sırf karpuz yüzünden kilo almış olacaktım.. :KK34:

Bugün bir aktivite var arkadaşlarla.. Hava kapalı olunca çok sevindim.. Muhtemelen iptal ederiz. Yoksa bugün kilo alma günüdür! :KK53:

püskütüm bende sabit kilodaydım düne kadar,reglim ve kabızım devam ediyor tabi bu arada

akşam yememem gereken şeyler hüpp mideye girince + kiloları gördüm,

bakalım bu 2 gün ne gibi sürprizler yapacak bana...

hava gerçekten kötü bugün sabah totom üşüdü,

ben karpuzu kahvaltıda çok severim peynirle harika olur ama ne kadar sulu bir meyvede olsa şeker oranı gerçekten fazla

püskütüm bende sabit kilodaydım düne kadar,reglim ve kabızım devam ediyor tabi bu arada

akşam yememem gereken şeyler hüpp mideye girince + kiloları gördüm,

bakalım bu 2 gün ne gibi sürprizler yapacak bana...

hava gerçekten kötü bugün sabah totom üşüdü,

ben karpuzu kahvaltıda çok severim peynirle harika olur ama ne kadar sulu bir meyvede olsa şeker oranı gerçekten fazla
Benim önerim bu Cuma moralini bozmaman..
Ekstra iki durum bir araya gelmiş baksana..
Dua et de iptal edelim aktiviteyi.. Hiç kilo alasım yok.. :122:

Benim önerim bu Cuma moralini bozmaman..
Ekstra iki durum bir araya gelmiş baksana..
Dua et de iptal edelim aktiviteyi.. Hiç kilo alasım yok.. :122:

ya aslında işin ucunda arkadaşlar olunca ben kilo almayı hiç takmıyorum.bu seferde bir gün yapılan kaçamak bizi bir hafta geriye götürüyor :KK1::KK1:hafif şeyler yemeye çalış olmazsa,hava bulanıkta olsa dışarısı cıvıl cıvıl gez dolaş boşver..

bugün kilo alsan biliyorum ki haftaya fazlası ile geri vericeksin:KK34:

ya aslında işin ucunda arkadaşlar olunca ben kilo almayı hiç takmıyorum.bu seferde bir gün yapılan kaçamak bizi bir hafta geriye götürüyor :KK1::KK1:hafif şeyler yemeye çalış olmazsa,hava bulanıkta olsa dışarısı cıvıl cıvıl gez dolaş boşver..

bugün kilo alsan biliyorum ki haftaya fazlası ile geri vericeksin:KK34:

Yok işte öyle değil.. Sadece kilo almak değil benim gerginliğim.. İnsanlarla fazla zaman geçirmekten bunalan bir insanım.. Boşa geçen zaman, bana göre..
Paso geyik, lak luk..vs.
Benim için 1 saat sonra sıkılma başlıyor.. :21: Hatta 45 dakika çok ideal..

Hala belli değil bu arada.. :18:
Ay içim bayıldı................

:KK71: Günaydın,

Dünü her açıdan rahat atlattım.. Hazır ben raporluyum diye gündüz bir kaçamak yapalım fikrini ortaya atmışlardı.. Ama iki kişi işten kaçamadı.. Öyle olunca da daha sakin geçti tabii..
Yemek işine gelince.. tuttum kendimi ve sadece 1 porsiyon çoban salata yedim. Sonra da yutkundum bol bol.. :KK56:
Çöp gibisin zaten niye diyete devam ediyorsun diyenlere de yok diyette değilim, midem rahatsız bugün dedim.. :KK60:
(bu arada "çöp" konusu şiddetle tartışılır, o ayrı konu)

Neyse.. asıl söylemek istediğim şu.

Karpuzun bünyeye neler ettiği tespit edildi. Dün yemedim.
..ve 3 gündür karpuz yediğim için sabit kalan kilom bugün -300 aşağıya indi..
Bak sen karpuzun ettiklerine.. :KK47:

:KK71: Günaydın,

Dünü her açıdan rahat atlattım.. Hazır ben raporluyum diye gündüz bir kaçamak yapalım fikrini ortaya atmışlardı.. Ama iki kişi işten kaçamadı.. Öyle olunca da daha sakin geçti tabii..
Yemek işine gelince.. tuttum kendimi ve sadece 1 porsiyon çoban salata yedim. Sonra da yutkundum bol bol.. :KK56:
Çöp gibisin zaten niye diyete devam ediyorsun diyenlere de yok diyette değilim, midem rahatsız bugün dedim.. :KK60:
(bu arada "çöp" konusu şiddetle tartışılır, o ayrı konu)

Neyse.. asıl söylemek istediğim şu.

Karpuzun bünyeye neler ettiği tespit edildi. Dün yemedim.
..ve 3 gündür karpuz yediğim için sabit kalan kilom bugün -300 aşağıya indi..
Bak sen karpuzun ettiklerine.. :KK47:

:nazar::nazar::nazar::nazar:

süpersin bebeğim bende dünü çok hafif atlattım,sabah tuvalete nihayet çıktım ama ilginç olan halen + 300 gramdayım

yanlız karnım dümdüz,pantolonların düğme kısmı bol geliyor:KK31::KK31:

ama biliyorsun artık kiloya takmıyorum incelmek benim için ön planda:KK34:

heehh bu arada akşam markete uğrayamadım için yoğurdumu alamadım,bende eşime mesaj atıp rica ettim,uzun uzun ne istediğimi anlattım paketini bile tarif ettim.benim akıllı kocacım onca anlatmama rağmen gitmiş bana meyveli yoğurt almış :KK1::KK1:
bide diyorki sen nasıl bulamadım bizim x markette bile varmış:KK1:

saftirik ama seviyorum ben bu adamı :KK16::KK16:

not:yoğurt yine yarına kaldı..

günaydınlarrrr
nasılsınız bakalım sohbetinizi okuyorum mevcanve püsküüt sizde olmasanız burası ilerlemyecek zaten.
ben taşınıyorum kilomdan heberi yok ama baya inceldim mide göbek gitii:KK34::KK34::KK34::KK34:
tartılmıyorumda çünkü biliyorumki fazla çıkıcam ev gece çok geç yatıp saba erken kalkıyorum dün gece 2:30 da yattım hergün böyle yatıyorum 1 haftadır.

yarın taşınıyorum , bu yerleşme süresinde bakalım nasıl olcka
kaçamak yapmıyorum saat 5-5:30 gibi akşam yogurt meyve kuruyemiş yiyorum bazen sadece yogurt meyve yiyorum başka bişey yemiyorum. yarın tartılamam çünkü kaldırdım tartımı teyyy öbürrr cumaya ancak tartılırım:KK53::KK53::KK53:

püsküüt inan bend ekimseye diyetteyim dmeiyorum artık
midme iyi degil filan diyorum zöellikle kayınvaldeme gitmişsem işten yemek yiyip çıktım diyorum:KK34::KK34:
yoksa ugraşmak güç oluyor:KK9::KK9::KK9:

mevcannn nasılsın cnm , yogurt için tebrikler enişteye:KK1::KK1::KK1:

:nazar::nazar::nazar::nazar:

süpersin bebeğim bende dünü çok hafif atlattım,sabah tuvalete nihayet çıktım ama ilginç olan halen + 300 gramdayım

yanlız karnım dümdüz,pantolonların düğme kısmı bol geliyor:KK31::KK31:

ama biliyorsun artık kiloya takmıyorum incelmek benim için ön planda:KK34:

heehh bu arada akşam markete uğrayamadım için yoğurdumu alamadım,bende eşime mesaj atıp rica ettim,uzun uzun ne istediğimi anlattım paketini bile tarif ettim.benim akıllı kocacım onca anlatmama rağmen gitmiş bana meyveli yoğurt almış :KK1::KK1:
bide diyorki sen nasıl bulamadım bizim x markette bile varmış:KK1:

saftirik ama seviyorum ben bu adamı :KK16::KK16:

not:yoğurt yine yarına kaldı..
:KK60: :KK60:
Sabah sabah güldürdün beni!
Sahi, biz bu adamları hangi aynı marketten mi satın aldık acaba? :KK60:
Çok tanıdık geldi anlattığın olay..

Gelelim düz karına! İşte bu süper haber! Hem estetik açıdan, hem de sağlık açısından yağsız olması gereken en önemli bölge! :nazar: :KK9:

Ben de sana katılıyorum.. İncelmek neticede sıkılaşmak demek.. Zayıf ama lümbürdek.. Ne anladım ben ondan..
Ha diyeceksin ki madem bana katılıyorsun niye her gün +/- hikaye anlatıyorsun.. :KK53: Sebebi.. 58 olana kadar takımlarda dolaşıyor olmam ve en önemlisi her Cuma genel liste hazırlıyor olmam.. Bu dönemin bir an önce bitmesi için de hayatımda olmadığı kadar kiloya takık haldeyim.. Planlarıma göre sadece 3 hafta kaldı 58 olmama. İnşallah yani.. :KK17:

Senin kilon haftaya güzel çıkar bence.. Bu hafta problemlerin var çünkü.. :13:

günaydınlarrrr
nasılsınız bakalım sohbetinizi okuyorum mevcanve püsküüt sizde olmasanız burası ilerlemyecek zaten.
ben taşınıyorum kilomdan heberi yok ama baya inceldim mide göbek gitii:KK34::KK34::KK34::KK34:
tartılmıyorumda çünkü biliyorumki fazla çıkıcam ev gece çok geç yatıp saba erken kalkıyorum dün gece 2:30 da yattım hergün böyle yatıyorum 1 haftadır.

yarın taşınıyorum , bu yerleşme süresinde bakalım nasıl olcka
kaçamak yapmıyorum saat 5-5:30 gibi akşam yogurt meyve kuruyemiş yiyorum bazen sadece yogurt meyve yiyorum başka bişey yemiyorum. yarın tartılamam çünkü kaldırdım tartımı teyyy öbürrr cumaya ancak tartılırım:KK53::KK53::KK53:

püsküüt inan bend ekimseye diyetteyim dmeiyorum artık
midme iyi degil filan diyorum zöellikle kayınvaldeme gitmişsem işten yemek yiyip çıktım diyorum:KK34::KK34:
yoksa ugraşmak güç oluyor:KK9::KK9::KK9:

mevcannn nasılsın cnm , yogurt için tebrikler enişteye:KK1::KK1::KK1:

Mevcan burayı böyle sahiplenmiş olmasa ben de uğramayacağım inan..
Ohhh göbeği giden 1 kişi daha!!! :nazar: :KK9:
Evet ya bence de.. Diyetteyim dediğin an başın belaya giriyor.. :KK53:

Taşınma işi zor ama yerleşme sonrası süper bir dönem! Yeni evinde, sağlıkla keyifle mutluluk ve huzurla oturmanı dilerim. :KK71:

:KK60: :KK60:
Sabah sabah güldürdün beni!
Sahi, biz bu adamları hangi aynı marketten mi satın aldık acaba? :KK60:
Çok tanıdık geldi anlattığın olay..

Gelelim düz karına! İşte bu süper haber! Hem estetik açıdan, hem de sağlık açısından yağsız olması gereken en önemli bölge! :nazar: :KK9:

Ben de sana katılıyorum.. İncelmek neticede sıkılaşmak demek.. Zayıf ama lümbürdek.. Ne anladım ben ondan..
Ha diyeceksin ki madem bana katılıyorsun niye her gün +/- hikaye anlatıyorsun.. :KK53: Sebebi.. 58 olana kadar takımlarda dolaşıyor olmam ve en önemlisi her Cuma genel liste hazırlıyor olmam.. Bu dönemin bir an önce bitmesi için de hayatımda olmadığı kadar kiloya takık haldeyim.. Planlarıma göre sadece 3 hafta kaldı 58 olmama. İnşallah yani.. :KK17:

Senin kilon haftaya güzel çıkar bence.. Bu hafta problemlerin var çünkü.. :13:

eşime göre o da yoğurt buda neticede ikiside meyveliymiş:KK1::KK1:

evet benim vücudun baya şaşmış durumda kilo olarak 2 ay öncesine döndüm nerdeyse ama daha inceyim:KK31::KK31:

velhasıl takmamayı öğrendim.yoksa bunalıma girip evde terör estiriyorum.:KK47::KK47:

kilo vermen istikrarla devam ediyor senin.umarım bi yerde takılıp kalmazsın hedefine hemen ulaşırsın...

Mevcan burayı böyle sahiplenmiş olmasa ben de uğramayacağım inan..
Ohhh göbeği giden 1 kişi daha!!! :nazar: :KK9:
Evet ya bence de.. Diyetteyim dediğin an başın belaya giriyor.. :KK53:

Taşınma işi zor ama yerleşme sonrası süper bir dönem! Yeni evinde, sağlıkla keyifle mutluluk ve huzurla oturmanı dilerim. :KK71:

kimse yazmasada biliyorum okuduklarını:KK34::KK34:

buraya mesaj yazmasam kendimi kötü hissediyorum.sende olmasan kendi kendime yazar dururum herhalde:KK1:
bizde temmuz başı taşıncaz evimize.şu an tadilat yapıyoruz içine,eşim yoğurt almaktan anlamasada inşaat işlerinden anlıyor neyseki.

benim bünyem bi garip göbek mide gider, kilo artar bir çok kez yaşadım bunu
hafta içi tartılırım bi gün yorgunlugum gitsin şişlerim insinde
önümde birde regli var tabi:26::26::26::26::26:

sanırım ben regli sonucu ancak gerçek rakamları görebilcem

eşime göre o da yoğurt buda neticede ikiside meyveliymiş:KK1::KK1:

evet benim vücudun baya şaşmış durumda kilo olarak 2 ay öncesine döndüm nerdeyse ama daha inceyim:KK31::KK31:

velhasıl takmamayı öğrendim.yoksa bunalıma girip evde terör estiriyorum.:KK47::KK47:

kilo vermen istikrarla devam ediyor senin.umarım bi yerde takılıp kalmazsın hedefine hemen ulaşırsın...
E haklı adam!:KK60:

Daha ince olmak en güzeli zaten.. :nazar:

Evet, baştaki ruh haline göre çok daha farklısın.. Kendin için doğru olanı bulduğunu düşünüyorum.

Umarım takılmaz.. Ama sanki takılmaz gibi geliyor.. Biliyorsun o kadar az yiyorum ki.. ben normalde diyet yaparken bunun en az iki katını yerdim. Haftaya falan takılacak olursa eğer hiç umurumda değil çünkü 6 hazirana artık günler kalmış olacak ve ben çılgın sporuma geri döneceğim.. Metabolizma tam şoke olacak! Hain planlarım bitmiyor yani.. :KK37:

kimse yazmasada biliyorum okuduklarını:KK34::KK34:

buraya mesaj yazmasam kendimi kötü hissediyorum.sende olmasan kendi kendime yazar dururum herhalde:KK1:
bizde temmuz başı taşıncaz evimize.şu an tadilat yapıyoruz içine,eşim yoğurt almaktan anlamasada inşaat işlerinden anlıyor neyseki.
İnanıyorum yazmaya devam eder, burayı da "Mevcan'ın diyet günlüğü" haline getirirsin.. :KK1:

Buyrun bir ortak nokta daha.. Benim eşim inşaat mühendisi.. Sol lobu çalışanlar sosyal zeka anlamında böyle oluyorlar, diye düşünüyorum.. :KK33:

E haklı adam!:KK60:

Daha ince olmak en güzeli zaten.. :nazar:

Evet, baştaki ruh haline göre çok daha farklısın.. Kendin için doğru olanı bulduğunu düşünüyorum.

Umarım takılmaz.. Ama sanki takılmaz gibi geliyor.. Biliyorsun o kadar az yiyorum ki.. ben normalde diyet yaparken bunun en az iki katını yerdim. Haftaya falan takılacak olursa eğer hiç umurumda değil çünkü 6 hazirana artık günler kalmış olacak ve ben çılgın sporuma geri döneceğim.. Metabolizma tam şoke olacak! Hain planlarım bitmiyor yani.. :KK37:

İnanıyorum yazmaya devam eder, burayı da "Mevcan'ın diyet günlüğü" haline getirirsin.. :KK1:

Buyrun bir ortak nokta daha.. Benim eşim inşaat mühendisi.. Sol lobu çalışanlar sosyal zeka anlamında böyle oluyorlar, diye düşünüyorum.. :KK33:

6 hazirana azıcık kaldı neyseki,bende bi taşınsaydım çok rahat spor yapıcaktım şu an ki evime 15 dakika yürüme mesafesinde koşu yolu,malum arabamızıda sattık o yüzden geç saatlerde gidemiyorum,yeni evime ise yürüyüş parkuru 200 metre o yüzden geçte olsa gidebilirim..

valla bende taşınmayı dört gözle bekliyorum..

bu arada haklısın burayı günlüğüm gibi kullanıyorum.geniş geniş ferah ferah :KK24::KK24:

benim bünyem bi garip göbek mide gider, kilo artar bir çok kez yaşadım bunu
hafta içi tartılırım bi gün yorgunlugum gitsin şişlerim insinde
önümde birde regli var tabi:26::26::26::26::26:

sanırım ben regli sonucu ancak gerçek rakamları görebilcem

tatlım seninle sürekli konuşuyoruz malum sende biliyorsun ki benim vücutta 2 aydır böyle,çok daha inceyim ama daha kiloluyum

neticede onca kilolardan düştük bu rakamlara vücudun vardır bi bildiği diye düşünüyorum artık..

hem sen yarın bi taşın stresini bi at yaz ayındayız hem sporda yaparsın ohhh..

mevcanım alıştım ben zaten artık bünyeme yerim kilo almam
yemem kilo vermem gibi garip durmlarr..

yarın bu saatlerde benim ev taşınmış olur sanırım , bak hüzünlendim şimdi yaa:KK43::KK43:

X