Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

diet serüvenime başladığım zamandan beri ilk defa + kiloda kaldım,en kötü zamanımda bile kilo vermedim hep sabittim.bu hafta daha fazla kilo bekliyordum ama 300 gramı görünce gerçekten mutlu oldum.

dediğim gibi bu bana güzel bir ders oldu.üzülmedim de sevinemedim de..

neyseki inatçı bir yapıya sahibim,kafama koymaya gör verecem arkadaş bu aldığımı fazlasıyla:KK34:

harika bir şey bu inatçılık kilo konusunda..ben her kafama koyduğunu yapan biriyim her alanda bu böyle olmuştur bulunduğum her konumda en iyisi oldum ama zaafım bu diyet-kilo konusu :KK17::KK17::KK17: bir türlü kilolarıma karşı inatla savaşamıyorum:18::18::18:

harika bir şey bu inatçılık kilo konusunda..ben her kafama koyduğunu yapan biriyim her alanda bu böyle olmuştur bulunduğum her konumda en iyisi oldum ama zaafım bu diyet-kilo konusu :KK17::KK17::KK17: bir türlü kilolarıma karşı inatla savaşamıyorum:18::18::18:

inatçı olmak zorundayım çünkü çok çabuk kilo alan ama verirken bin takla atan bir vucudum var.
bağırsak problemlerim den bahsetmeyim bile..yaş ilerdedikçe de kilo vermem zorlaşıyor..

arkadaşlarım,çevremdeki insanlar hep der ki senin kadar hareketli olup,bu kadarcık yemek yesem afrikalılara dönerdik valla:KK1:

inatçı olmak zorundayım çünkü çok çabuk kilo alan ama verirken bin takla atan bir vucudum var.
bağırsak problemlerim den bahsetmeyim bile..yaş ilerdedikçe de kilo vermem zorlaşıyor..

arkadaşlarım,çevremdeki insanlar hep der ki senin kadar hareketli olup,bu kadarcık yemek yesem afrikalılara dönerdik valla:KK1:

canım aynı şekilde çok hızlı kilo alan ama çok zor kilo veren biriyim ben de :KK14: aynen canım ya çevremdekilerin yorumları da aynı şekilde yemedğim yönünde ama herkes bünyesini tanıyıp ona göre beslenmeli ve ben sürekli dikkat edip,spor takviyesi de yapmazsam bu iş olmuyor ben yusyuvarlak bir kız oluyorum bunları ihmal ettiğimi anda :18::18:

Merhaba kizlar mesajlar birikmis okudum hepsini telden toplu alinti yapamadim kilo verenleri tebrik ediyorum.gecenlerde burdan uzak kalinca kilo almistim bu sefer oyle olmaz umarim. bu hafta pek cafeye takilamiyacagim ama aklim fikrim sizinle.kendinize iyi bakin.

Aaa...dunden beri kimse gelmemis.hu hu hu nerelerdesiniz.bugun ben bı saat yurudum.odul olarak hamburger menu yedim.sali sabah tartilip yazarim.yarinda yurumeyi dusunuyorum.

günaydın:KK3::KK3:

haftasonu kimse uğramamış:KK43::KK43:

daha önceki haftalara bakarak bu haftasonu daha kaçamaksız geçti benim için dün akşam yediğim 2 kase aşureyi saymazsam:KK17:

dün öğlen 12 den akşam 6 ya kadar ev aradık eşimle.o kadar çok bina baktık,o kadar çok merdiven çıktıkki herhalde o aşureyi yemesem düşer bayılırdım..

dua edinde kafamıza uygun bi ev bulalım.piyasa çok kötü gerçekten..ev demeye bin şahit yerlere yüz binden ağız açıyorlar:KK50:

günaydınnnn
hafta sonu bitti yine p.tesi valla pazar akşamları aacaip bozuluyor piskolojim:18::18::18:

cumartesi günüsabah öglen iyi gitti ne olduysa eve gidince oldu
yaptıgım elmalı turtadan ve galetadan yedim birazz
ve şok şok sabah kilom 66,4 çıktı yani
geçen haftaya göre +1700 yuh yanii 1 hafta diyet yap 1 kaçamakta onca kiloyu all:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
çok canım sıkıldı dünd ekötü geçti.
önümüzdkei günlere bakıcaz artık ama artık emek verip karşılık alamamak çok canımı sıkıyor:KK47::KK47::KK47::KK47:
az su içiyorum belki ondandır...

mevcan...
naptınız cnm ev işini ?

günaydınnnn
hafta sonu bitti yine p.tesi valla pazar akşamları aacaip bozuluyor piskolojim:18::18::18:

geçen haftaya göre +1700 yuh yanii 1 hafta diyet yap 1 kaçamakta onca kiloyu all:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
önümüzdkei günlere bakıcaz artık ama artık emek verip karşılık alamamak çok canımı sıkıyor:KK47::KK47::KK47::KK47:

mevcan...
naptınız cnm ev işini ?

offf çok çıkmış gerçekten..insan nasıl sinir oluyor dimi.spor yapıyormusun canım.ben akşamları evde yürüyorum ama haftaya bahsettiğim o parkta yürümeye başlıycam.saatlerin ileri alınmasını bekliyorum.istersen akşamları geçte olsa beraber spor yapabiliriz..

ev işi şimdilik bakma aşamasında dün 2 farklı emlakçı ile gezdik.hepsine çok acele olduğunu söyledik.bizim istediğimiz bölge uçmuş resmen,okulun oraları biraz daha uygun ama binaları bir görsen ağlarsın resmen..bide o evlere 100 binden ağız açmazlarmı..

dün resmen hırsımdan ağladım.allah yardımcımız olsun..

offf çok çıkmış gerçekten..insan nasıl sinir oluyor dimi.spor yapıyormusun canım.ben akşamları evde yürüyorum ama haftaya bahsettiğim o parkta yürümeye başlıycam.saatlerin ileri alınmasını bekliyorum.istersen akşamları geçte olsa beraber spor yapabiliriz..

ev işi şimdilik bakma aşamasında dün 2 farklı emlakçı ile gezdik.hepsine çok acele olduğunu söyledik.bizim istediğimiz bölge uçmuş resmen,okulun oraları biraz daha uygun ama binaları bir görsen ağlarsın resmen..bide o evlere 100 binden ağız açmazlarmı..

dün resmen hırsımdan ağladım.allah yardımcımız olsun..

ben o parka gelene kadar baya yürümüüş olurum :)
saatler ne zman alınıyor alınsında bend eyürüycem ya
sporsuz olmuyorrr

ev içind eallah yardımcınız olsun cnm
yıpratıyor insanı , siz 0 bakıyorsunuz dimi ne kadar diyorlar 0 evlere
inş kafana göre bir ye rbulursun cnmm kısa zamanda

ben o parka gelene kadar baya yürümüüş olurum :)
saatler ne zman alınıyor alınsında bend eyürüycem ya
sporsuz olmuyorrr

ev içind eallah yardımcınız olsun cnm
yıpratıyor insanı , siz 0 bakıyorsunuz dimi ne kadar diyorlar 0 evlere
inş kafana göre bir ye rbulursun cnmm kısa zamanda

benimde o parka yürümem tempolu 10 dak.30 dak orda yürüyorum eve dönüşümde 10 dak.oo 50 dak daha ne olsun
saatler cmt gecesi alınıyor sanırsam...senin araç yokmuydu onunla gelir gidersin:KK34:

evde ilk tercihimiz 0 bina ama 2-3 yıllık binalarada bakıyoruz..

adam gibi bir ev istiyorsan binada 130 civarı yüksek konut 160 civarı gel görki muhit kötü,insan o muhite o parayı vermek istemiyor ama mecbur..

Aaa...dunden beri kimse gelmemis.hu hu hu nerelerdesiniz.bugun ben bı saat yurudum.odul olarak hamburger menu yedim.sali sabah tartilip yazarim.yarinda yurumeyi dusunuyorum.
Dilerim hamburger kalorisi, yürüyerek harcadığın kaloriden azdır.. :KK34:
Bakasım yok şimdi..
Afiyet olsun.. :KK56:
günaydın:KK3::KK3:

haftasonu kimse uğramamış:KK43::KK43:

daha önceki haftalara bakarak bu haftasonu daha kaçamaksız geçti benim için dün akşam yediğim 2 kase aşureyi saymazsam:KK17:

dün öğlen 12 den akşam 6 ya kadar ev aradık eşimle.o kadar çok bina baktık,o kadar çok merdiven çıktıkki herhalde o aşureyi yemesem düşer bayılırdım..

dua edinde kafamıza uygun bi ev bulalım.piyasa çok kötü gerçekten..ev demeye bin şahit yerlere yüz binden ağız açıyorlar:KK50:
Aşurenin kalorisi ne acaba? Tahminimde fenadır..Hem de 2 kase. :KK37: Afiyet olsun.. :KK56:
Ev işin rast gider inşallah... Sahiden zor işler.
günaydınnnn

mevcan...
naptınız cnm ev işini ?
Kaçamak sonrası öyle çıktıysa gider o artı kilo masumcum.. Üzme kendini.. Afiyet olsun.. :KK56:

Cumartesi ziyafetinin faturası +700 gr. :KK37:

Hiç üzmüyorum kendimi.. Senede bir gün yurdun ve dünyanın dört yanından bütün kuzenler, büyüklerimizle bir araya geliyoruz.. Çok güzel geçti.. Aldığım her grama feda olsun!

Kardeşim de bu akşam üzeri gelmiş olacak.. Mamalar stoklandı. :KK52:

Dur bakalım neler olacak.. :KK33:

İnşallah 700 gr da kalır artım.. Ama çok da umutlu değilim açıkçası.. Kendimi kasmak ve alacağım keyfi bulanıklaştırmak istemiyorum.. Doğruya doğru, kimseye yalan borcum yok..

Arada uğrar +kilomun bildirimini yaparım.. :KK60:

Hiç üzmüyorum kendimi.. Senede bir gün yurdun ve dünyanın dört yanından bütün kuzenler, büyüklerimizle bir araya geliyoruz.. Çok güzel geçti.. Aldığım her grama feda olsun!

İnşallah 700 gr da kalır artım.. Ama çok da umutlu değilim açıkçası.. Kendimi kasmak ve alacağım keyfi bulanıklaştırmak istemiyorum.. Doğruya doğru, kimseye yalan borcum yok..

afiyet olsun şimdiden.iyi gezmeler ,tozmalar..

+ kiloyu dert edip bu güzel günlerin tadını çıkarmamazlık yapma sakın...

alırız veririz kilo bizim deilmi:KK37::KK37:

püskütcüm böyle özell günlerde rahat olmak en iyisi gönlünce ye iç keyfine bak çok da iyi etmişssin stres daha çok adrenelin salgılatıp daha çok yağ bağlıyor vucuda ,en güzeli yesende o an yüklenmemek kendine
nasılsa sonraki zamanlarda telafi edersin:KK34:

kg gelir gider işin handikapı biz milletçe misafiri çok severiz:KK52:

gÜNAAYDIINNN

380977_341653909280185_1843021550_n.jpg

afiyet olsun şimdiden.iyi gezmeler ,tozmalar..

+ kiloyu dert edip bu güzel günlerin tadını çıkarmamazlık yapma sakın...

alırız veririz kilo bizim deilmi:KK37::KK37:

püskütcüm böyle özell günlerde rahat olmak en iyisi gönlünce ye iç keyfine bak çok da iyi etmişssin stres daha çok adrenelin salgılatıp daha çok yağ bağlıyor vucuda ,en güzeli yesende o an yüklenmemek kendine
nasılsa sonraki zamanlarda telafi edersin:KK34:

kg gelir gider işin handikapı biz milletçe misafiri çok severiz:KK52:

Güzel dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar... :KK71:

En kötüsü bu hafta izinli sayarım kendimi.. :KK1: :KK62:

günaydın tahıllı sandviçimi yerken iyi geldi bu resim:KK43::KK43:
Güzel dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar... :KK71:

En kötüsü bu hafta izinli sayarım kendimi.. :KK1: :KK62:
evet evet vücut dinlensin diye ara verdin sen..
günaydınnnnnnnnnnnnn

sanada günaydın tatlım.dün yürüyüşe çıktım ben 8 e doğru sana mesaj yazacaktım sonra vazgeçtim işin vardır diye..

günaydın tahıllı sandviçimi yerken iyi geldi bu resim:KK43::KK43:

evet evet vücut dinlensin diye ara verdin sen..

sanada günaydın tatlım.dün yürüyüşe çıktım ben 8 e doğru sana mesaj yazacaktım sonra vazgeçtim işin vardır diye..

saatler alınsın bende çıkıcma ya olmuyor böyleeee,
evin önünd eyürüyenleri gördükçe içim gidiyor valla
benim evin sagı solu parkur :) ben bakıyorum sadeceee:KK4::KK4::KK4::KK4:

evvet bulanık bir ankara sabahından hepinize kocaman bir günaydın..

dün nihayet 1 haftadır başıma musallat olan şeytanın bacağını kırdım.7 e doğru eve girdim hemen 1 bardak koyu bir ayran içtim eşofmanlarımı çekip,şöyle bir evi elden geçirip doğru yürüyüşe çıktım..50 dak oldukça tempolu yürüdüm..

saatlerin ileri alınmasını beklemek istemiyorum artık,dışarıda yürüyüşün insana ne kadar enerji verdiğini hatırladım..akşama yağmur olmazsa yine yollardayım:KK8:

bu arada ayıptır söylemesi eşim beni bi anda kucağına aldı:KK17::KK17:inanmıyorum nasıl zayıflamışsın sen dedi..evin içinde çevirdi durdu..:KK8:

en son girişimi 70 kilolarda olduğum zamanda adamın bildiğiniz beli ağrımıştı:KK1:

en yakınımdaki insandan takdir görmek daha bir motive etti beni..bu arada daha önce buraya yazmıştım duş sonrası vücuduma 20 sn.kadar hafif soğuk su tutuyorum diye,inanın kilom halen fazla olduğu halde göbek ve simit bölgemde ciddi incelme var..

X