Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

püsküütüm için rahat olsun canım mantarda et kadar pro var diye biliyorum .afiyet olsun :KK16:
Evet aebenim bitkisel protein var mantarda.. Aslında yağ bakımından çok daha sağlıklı..
Eğer geçen iki günümün püf noktası akşam hayvansal protein tüketmekse diye peyniri lüpledim..
Yarın anlarız. :KK34:

eminem benim sorununda buya zaten hep böyle durumlarla karşılaşıyorum . o yüzden istedigin gibi diyet yapamıyorum :KK19:
ama artık butür durumlarıda diyetime dahil edicem. çünki, başka çarem yok . kendime ne uygun onu seçip yiyecegim pişamlık yok:KK47:

püsküütümün dedigi gibi sende perşembeleri baz al.... no problem .:KK3:

ben ara ögün katmak yerine ögününde daha doyurucu şeyler yemeni tansiye ederim emine. mesela akşamına salata ekleyebilirdin .onun gibi.
eger şu an yediysen ve aç deyilsen bişi yeme derim .
sen gece aç yapmayı hiç denemişmiydin??

salata ekledim akşam yemeğime ablacııımmmm seni duymuş gibi :KK76::KK76::KK76::KK76: dediğini yapacağım dayanabilirsem bir şey yemeyeceğim bu gece:KK16::KK16:

aeben ablacım hiç birşey yemedim akşam yemeğinden sonra bugeceyi zararsız atlattım bakalım bu halde bile sabahki kilom busabahkinden fazla çıkarsa sorun ben de değil deriz :KK9::KK9::KK9::KK9:
herkese iyi geceler:KK16::KK16:

Eklentiler

• $cofxo5.jpg
    $cofxo5.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 59
[COLORgünaydınnnn
zor kalktım bugün yataktan ankarada garp bi hava var:KK37::KK37::KK37::KK37:

porisyon hesabı sormuştu birisi 2 yk pilav 1 dlm ekmek yerine geçiyor diye biliyorum bende.

bugün cuma kimler tartıldı acaba?

püsküüt mantarı bende azcık yag ile soteleyip salatama katıyorum öglen iş yerind eyiyorum
yanında :KK34::KK34:yogurt ile
="#0000CD"][/COLOR]

günaydınnnn :KK16::KK16:

dün akşamki muhabbetinize şöyle bir göz ucuyla baktım..siz muhabbet ederken ben temizlik yapıyormuşum yahu :KK33::KK33:

evet güzel bir akşamın ardından,havanın iç karartıcı haline bakmadan pozitif modda takılıyorum.yarın benim tartım günüm.

hadi bakalım görelim tartıcı hatunları.....5 er 5 er veresiniz inşallah..

[COLORgünaydınnnn

porisyon hesabı sormuştu birisi 2 yk pilav 1 dlm ekmek yerine geçiyor diye biliyorum bende.

püsküüt mantarı bende azcık yag ile soteleyip salatama katıyorum öglen iş yerind eyiyorum
="#0000CD"][/COLOR]

mantarmı hiç yiyemem ya kokusuna bile dayanamam.gerçi ne kadar faydalı şey varsa hiçbirini sevmiyorum ama:KK1:

bu arada bende yataktan zor kalktım,havadan mı yoksa akşam iş güç yapmaktanmı bilemedim..

günaydın raporumu verip yürüyüşe çıkıcam . şimdi yazmasam eminim rutin günümün arasında kaybolacak mesaj yazma işi :KK9:

16 mart diyete başladım 65.4 le
hedefim 3.5 ay sonra 6,4 gr vermek ve 59'lu kilolarda olmak inşallah :KK16:

başlangıç ..65.4.
1.hafta .....64.3.
..... hedefim 64 .5 du .. hedefimden 200 gr aşagıdayım (püsküütümün gülen adamından ):KK9:
2. hafta .......?....... hedefim 63 .5 olacak ..

sonraki 3 ayda . her ay 1.5. kilo . AZ GİBİ GÖRÜNSEDE BENİM BÜNYE İÇİN GAYET ZOR :KK14:AMA BAŞARILMIYCAK GİBİ DEYİL .

günaydın raporumu verip yürüyüşe çıkıcam . şimdi yazmasam eminim rutin günümün arasında kaybolacak mesaj yazma işi :KK9:

16 mart diyete başladım 65.4 le
hedefim 3.5 ay sonra 6,4 gr vermek ve 59'lu kilolarda olmak inşallah :KK16:

başlangıç ..65.4.
1.hafta .....64.3.
..... hedefim 64 .5 du .. hedefimden 200 gr aşagıdayım (püsküütümün gülen adamından ):KK9:
2. hafta .......?....... hedefim 63 .5 olacak ..

sonraki 3 ayda . her ay 1.5. kilo . AZ GİBİ GÖRÜNSEDE BENİM BÜNYE İÇİN GAYET ZOR :KK14:AMA BAŞARILMIYCAK GİBİ DEYİL .

:KK19::KK19:darısını bana inşallah :nazar::nazar:

[COLORgünaydınnnn

="#0000CD"][/COLOR]

çalışmak seni diyet disiplinine soktu banum :nazar::KK9:

günaydın banuşum :KK19:

ben kaçtı yürüyüşe:KK55::KK55::KK55:

boşluktan yiyordum aben abla evde sürekli , çalışınc ameşgul oldum
akşamları yiyemiyorum çogu zaman bişiy oda kötü:KK43:

mevcan ne iş yaptın benimde tonla işim var akşama
ççamaşır yıkıycam , salon ve ardaki kiler gibi kullandıgım oda almış başını gitmiş oraları düzenliycem
hatta evi süpürüm sileirm belki hafta sonuna işim kalmasın diye:KK33::KK33::KK33::KK33:

merhaba kızlar geçmişe bakamıyorum kusura
bakmayın
geçen hafta 73,1 bu hafta 73,3
hedef 72 idi
1,3 fazla
ceza bulun bana cezzzzaaaa

haftaya hedef 71
bakalım sonuç ne olacak

boşluktan yiyordum aben abla evde sürekli , çalışınc ameşgul oldum
akşamları yiyemiyorum çogu zaman bişiy oda kötü:KK43:

mevcan ne iş yaptın benimde tonla işim var akşama
ççamaşır yıkıycam , salon ve ardaki kiler gibi kullandıgım oda almış başını gitmiş oraları düzenliycem
hatta evi süpürüm sileirm belki hafta sonuna işim kalmasın diye:KK33::KK33::KK33::KK33:

nelermi yaptım...hmm bi düşüneyim:KK31:

(salon hariç)

7 de eve gittim,üstümü çıkardım önce 2 -3 kaşık yoğurt yedim

evi süpürdüm,mutfak balkonunu,tuvaleti ve banyoyu yıkadım,üstün körü bi toz aldım..
kızımın ve kendimin nevresimlerini değiştirip makinaya attım,2 3 parça ütü vardı onları hallettim,tabi nefes nefese

8.30 da kocacım ile kuzucum geldi,dışarı çıktım hemen markete gidip alışveriş yaptık.
9 da evdeydim(market evimin karşısıda)

önce kızımın üstünü değiştirdim,portakal suyunu sıktım,ailecek mutfağa girdik,kocam yemeğini ısıttı,ben aldıklarımı dolaba yerleştirirken bi yandan kızımın etkinlik kitabına yardım ettim.

sonracıma kuzuyu yatırdım,güzel bir duş aldım ve çamaşırları astım finish

çok uzun yazdığıma bakma rutin bunlar hep:KK1:

bugünde salonu ve salon balkonumu temizliycem:KK1:

merhaba kızlar geçmişe bakamıyorum kusura
bakmayın
geçen hafta 73,1 bu hafta 73,3
hedef 72 idi
1,3 fazla
ceza bulun bana cezzzzaaaa

haftaya hedef 71
bakalım sonuç ne olacak

+200 gramın var canım ya...

ne cezası,moral bozmak yok,

Günaydın kızlar
geçen hafta:KK43:yani bu pazartesi) 73.7
bu hafta:73.3

haftaya hedefim 72.5 olsun..Ama size bir haberim var ben 10 gün yılllık izne ayrılıyorum 2 gün sonra daha az nete girebileceğim ve gezeceğim,ailemin yanına gideceğim dolaysı ile hedefe ulaşacağımı bırakınkilo almamak derdindeyim ama hedef koymamdaki amaç size karşı sorumluluk hissetmek..
İzmir ve İstanbul u özledim uzun süredir İstanbul a gitmemiştim bu tatil iyi gelecek aslında,hepinizi öpüyorum:KK16::KK16:

Merhabalar.. :KK71:

Geçen Cuma: 61.6
Bugün: 61.4
Verilen : 200 gr (hedefime ulaştım) :KK62: :nazar:

Çizelgeme göre 29 Mart hedefim 300 gr vererek 61.1 kiloya düşmek.. Ama reelde bunu tutturmam çok zor olacak.. Hafta sonu aile toplantısı.. Pazartesi de kardeşim geliyor..

Hedefimi tutturacağımı sanmıyorum.. Dilerim çok şişmem! :KK52:

Adetim olduğu üzere motivasyton kolyemi de takınayım.. :KK34:

28 Eylülden bu yana verdiğim kilo:

OLEY BE!!! :nazar:

Günaydın kızlar
geçen hafta:KK43:yani bu pazartesi) 73.7
bu hafta:73.3

haftaya hedefim 72.5 olsun..Ama size bir haberim var ben 10 gün yılllık izne ayrılıyorum 2 gün sonra daha az nete girebileceğim ve gezeceğim,ailemin yanına gideceğim dolaysı ile hedefe ulaşacağımı bırakınkilo almamak derdindeyim ama hedef koymamdaki amaç size karşı sorumluluk hissetmek..
İzmir ve İstanbul u özledim uzun süredir İstanbul a gitmemiştim bu tatil iyi gelecek aslında,hepinizi öpüyorum:KK16::KK16:

Merhabalar.. :KK71:

Geçen Cuma: 61.6
Bugün: 61.4
Verilen : 200 gr (hedefime ulaştım) :KK62: :nazar:

Çizelgeme göre 29 Mart hedefim 300 gr vererek 61.1 kiloya düşmek.. Ama reelde bunu tutturmam çok zor olacak.. Hafta sonu aile toplantısı.. Pazartesi de kardeşim geliyor..

Hedefimi tutturacağımı sanmıyorum.. Dilerim çok şişmem! :KK52:

Adetim olduğu üzere motivasyton kolyemi de takınayım.. :KK34:

28 Eylülden bu yana verdiğim kilo:

OLEY BE!!! :nazar:

ne güzel haberler bunlar:nazar::nazar:

gezmelerde,tozmalarda çok kaçırmamanız dileğiyle:KK24:

eminecim,
Bravo sana! Dün geceyi kazası atlatmışsın. :KK9:
Hedefine de ulaşmışsın! :KK9: :nazar:
Desene bu hafta ikimiz de sevgili ailelerimizle koyun koyuna olacağız.. :nazar: Bak yine bir paralellik çıktı aramızda.. İkimiz de kazasız atlatırız inşallah bu dönemi..

masumm cum,
Mantarı süzme yoğurt ve sarımsakla karıştırınca da güzel oluyor.. Bayılırım mantara.. Çabuk pişmesi sevmemin en büyük nedeni..

Mev*Can cım,
Yarın güzel sonuç alırsın dilerim.

aebenim,
Hedefinin de altındasın süper! :KK9: :nazar:
Oh be nihayet dönüş yaptın..
İkimizin bünyesi paralel.. Ayd 1.5-2 kilo en fazla..
Hedefine ulaşacağına inanıyorum aebebim..

kadis cim,
Hızlı kilo kaybettiğin için normal geliyor bana artış..
Ceza... spor geliyor sadece aklıma.. Yaşam tarzına ne uygun bilemem ama her gün bir şekilde kalori yakmayı dahil et bu hafta ceza olarak.. :KK34:

Geçen hafta: 66,1
Bu hafta: 63,5

Giden:2,6​

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

Son düzenleme:
X