Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

selam kizlar,hayirli haftalar olsun hepinize gecen hafta söylemistim hafta sonuna kadar evde olamiycam,bu pazarda türkce olimpiyatlari bizim buraya geliyor Allah izn verirse gitmek istiyorum ufak oglumunda dogum günü o gün,hediyesi olur :)

black cim annene cok gecmis olsun canim,Rabbim sifa versin ins

püsküüt ve kadis tebrik ederim sizi,kadis 400 gr bisey degil halledersin sen onu beyin gücüyle :)

aeben abla Allah yardimcin olsun ins..

günaydın

evet püsküütüm senin için az kaldı kesinlikle bırakma işi sonlandırmadan . şu an senin kilon boyuna göre harka olsada istedigim kilolya az kaldı .önemli olan senin hangi kiloda olmayı istemen .

benim içinde dedigin dogru . verigim aradan sonra tekrar diyet yapamadım tam anlamıyla .daha dogrusu diyet yapacak ortamım kalmadı . içim hiç rahat deyil .diyet yapamdıgım n kendimi kötü bile hissediyorum desem yeridir. şimdilik baskül belli bir seviyede dursda biliyorumki artacak.ve benim yoyo pskolajisi beni yine sıkacak . bundan daloyı hiç mutlu deyilim .benim hedefim var asla vazgeçmiş deyilim yaza 5li rakamları görücem inşallah . bu hafta evde olmasamda sabahları daha dikkat li olup akşamları aç yatabilirim bunu yapabilirim en azından

senin azmin banada iyi geliyor , diyet arkadaşım benim

mehal yok ortalarda bilgisi olan varmı ?
mumum, kadisim, eminem sevgiler hepinize .

Hayatta bırakmam.. Doğru söylüyorsun boy ve kilo oranı tutuyor. Çıplakken gözüme takılan yerleri tıraşlamaya geçtim artık..

Ortamın seni çok zorladı aebenim.. Bu kadar sosyalliğe sahiden de diyet işi zor. En azından akşamlara dikkat etmeye bile devam etsen, kilo veremesen de almamış olursun..

Bilmiyorum nerede.. Gelen, gidiyor anacım..
Neyse biz de gideceğiz yakında.. Sonra kim ne yapıyorsa yapsın artık..

Günün bombasını da yazayım kendi kendime..

Cuma yani 1 Mart hedefimi bu sabah itibariyle tutturdum arkadaşlar!

Tamı tamına 62.5 kiloyum.

Ve yine aynı şey oldu. Bir hafta duraklayan kilom sonrasında çözülmeye başladı.

Cumadan bu yana 700 gr vermiş oldum. Cumaya kadar daha verir miyim bilmiyorum..

Hadi gozun aydin canim.tebrik ederim.cumaya kadar verirsin elbet canim.

saol canim.bu pazarda benim oglumun dogum gunu hediye dusunuyorum bende.beyin gucu ve azim bi arada olunca hepimiz zayiflayacagiz kizlar.

Ve ben bu sabah itibariyle 700 gr vermis bulunuyorum.cumaya gore 300 gr verdim.su an 75.7 yim cuma hedefime 700 gr kaldi.bu ogleni fazla yemeden atlatirsam aksam yemem zaten.

Ve ben bu sabah itibariyle 700 gr vermis bulunuyorum.cumaya gore 300 gr verdim.su an 75.7 yim cuma hedefime 700 gr kaldi.bu ogleni fazla yemeden atlatirsam aksam yemem zaten.

Tebrikler canım!
Geçen hafta etap birincisi olunca nasıl da motive etmiştir seni.. Bu gazla verirsin kalan 700 gramı.. Dediğini yaparsan olmayacak şey değil.. Akşam yememek yerine yoğurt yemeye çalışsan ne güzel olur. Yoğurtla aran nasıldı, hatırlamıyorum..

püsküüt ne güzel hedefine ulaşmışsın tebrik ederim seni

darısı başıma diyorum

boyun kaç cm di püsküütçüm ?

püsküüt ne güzel hedefine ulaşmışsın tebrik ederim seni

darısı başıma diyorum

boyun kaç cm di püsküütçüm ?

Teşekkür ederim sportiecim..

Darısı senin başına!

Boyum 1.70

1 Haziran hedefim maksimum 60 olmak. 5x kilolara inene kadar diyete devam.. 57-58 olup bırakmak istiyorum ki sonrasında alacağım 1-2 kilo için rezerveyi baştan yapmış olayım..

süpersin öptüm seni

bende aynı kafadayım benim de boyum 1.68 önce bir 57 yi göriyim de sonra asıl hedefim 54-55 ler bakalım kısmet

spor diyet (aslında sağlıklı beslenme diyebilirim) devam, valla güzel vücut yapmak

şimdilik iyi gidiyor nazar değdirmiyim

oglen tantuni durum yeyince aksamda yedim malesef.ama ben activia yedigimi yazmadim mi size?tavsiye ederim beni pek rahatlatti.yarin yogurt gunum artik.birincilik hem bana hem takimima yaradi ben boslayinca onlarda boslamislardi ister istemez takimca motivelendik.

Aşk olsun kadiscim..

Cuma yeseydin keşke tantuniyi.. Takım motivasyonu olması ne güzel..

Yarın ve Perşembe akşam yemeklerini yoğurtla kapatırsan yakalayabilirsin hedefi..

SÜPER HABER PÜSKÜÜTÜM .
TEBRİK EDERİM CANIM
saol canim.bu pazarda benim oglumun dogum gunu hediye dusunuyorum bende.beyin gucu ve azim bi arada olunca hepimiz zayiflayacagiz kizlar.

HAYIRLI YAŞLAR OLSUN KADİS OGLUŞA.. KİLON İÇİNDE TEBRİKLER CANIM

iyi akşamlar efem
kadisim albüme oturma od. resmini koymuştum bir süreligine .daha evvel ekleyecegimi söylemiştim geçiktirdim

iyi akşamlar efem
kadisim albüme oturma od. resmini koymuştum bir süreligine .daha evvel ekleyecegimi söylemiştim geçiktirdim

Ben de meraklıyım böyle şeylere.. neden benim adım geçmiyor bu mesajda?

Neyse.. hemen gittim baktım tabii.

Aebenim benim ilk duygum huzur oldu.. Bir tek eleştirim var.. Eleştiri de demeyelim.. Ben olsam TV yi koyduğum duvara o kağıdı kullanmazdım. Zaten duvar kağıdı desen itibariyle göz alıyor.. Bir de TV ve sehpasıyla birlikte gözümü karıştırdı biraz..

Ama duvar kağıdı süper. Oturma ünitesinin olduğu yerde muhteşem durmuş.

Çok ince detaylarla, süper renk uyumuyla huzur dolu..

Senin berjerler kadisinkilere benziyor mu? Hafızam yanıltıyor olabilir tabii..

Benim oturma odam olmadığı için foto koyamıyorum..

Ay unutmuşum.. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanı temenni ediyorum arkadaşım.

Son düzenleme:

Püsküütüm Bahadır'a şapka modeli aradığını duydum uygun modelleri bıraktım seçersin sen

Yahu aylardır şuraya geleceğim yok anam yok olmadı olmadı, dedim ki bir mesaj bırak sonra mecbur kalırsın da devam edersin...

Baktım herkesçikler burada aebenim, kadisim, sportiem, püsküütüm yahu reyhan ablaya söylemem gerek çekiniyor gelemiyordu yanınıza destek arıyordu o da eksik kalmasın hemen yetiştireyim

bir sonra ki gelişimde uzunca ne var ne çok yazarım çok vakitsizim bu aralar çokkkk...

Sabah sabah şoke oldum..
Kallisim sefgilim yahu! Gelecem dedin gelmedin, mail atacam dedin mail yok..
O yüzden ben acaba bu mesajı görmezden mi gelsem? Gerçi bereler görülmeyecek gibi değil.
Sen gelene kadar benim gitme vaktim yaklaştı haberin olsun..

sagolasın püsküütüm
püsküütüm adın neden geçmiyor ; bi resim koyupda gelin bakın gibi söylemler beni utandırır daha evvel kadise resim yüklerim diye şey etigimden birde evim evimde bir arkadaşa söz verdigim için koydum .ya deyilse ilginç bir yapım var biliyorsun ,utanırım ben
masumda mutfagın resmini istiyordu cizimlerini kendim yaptıgım için . bir fikir olsun diye onuda çekip koyarım fırsat bulunca . madem sende meraklısım haber veririm o zamanda .
bu arada kagıtlar ve döşemelikler hariç oturma odam 7 senelik . tv sehbamıda 7 sene önce kendim cizmiş yaptırmıştım .ama şimdi imkanım olsa duvara monte, raflı ve beyaz agırlıklı bir tv ünitesi yaptırırım . oturma odamda halımı ve tv sehbamı odaya uygun bulmuyorum .ama şu an degiştirme imkanım yok , füzili masraflara giriyor fırsatım olsa daha neler yaparımda , dedigim gibi biraz füzili masrafa giriyor

.kadisin berjerler koltuk tipindeydi yanış hatırlamıyorsam .. ha benim 3lü koltuklar önceden 2 uzun sünger yastıklıydı .kırlent olrak degiştirdik . koltugum ve orta sehbamında rengi siyahdı(tv sehbam ondan koyu renk ) o siyah boya ,lake beyaz boyaya dönüştü eşimin yegeni sitelerde döşemeci sagolsun tam benim kafadan ne istersem yaptı . önce teddütde kaldı morla grıyi hiç denemedik dedi ama ben ısrar ettim sitelerde gezmadigim kumaşcı kalmadı ve sonuçda buldum tam aradıgım renkleri . evimin en huzur duydugum odası her nedar sadece akşamları girmeye fırsat bulsamda

kimleri gördü şu gözlerim çagır kalişim sultanım reyhan ablamıda çagır . burası tam eski ve kilolu dostlar topigi oldu

çok sevindim seni gördüme kalişim

bir sonraki gelişini hasretle bekliyoruz efem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…