Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Aebenimin bu akşama misafirleri vardı.. Hazırlık yapacaktı.
Ama bugün Cuma olup da uğramayınca acaba kırıklığı hastalığa mı dönüştü diye de meraklanmadım değil hani..
İnşallah ters bir durum yoktur. :44:

hayirli cumalar kizlar ( cuma bitti ya neyse :) )

kilo bildirmeye geldim,geldigim gibide gidiyorum ,maklube toplantimiz var oraya gidicem :)

gecen hafta 77.3

bu hafta 76.3

Umarim yoktur kotu bi durum kosturuyodur napsin.yarin mesaim var.pa zar gunu kahvaltida dahil 3 aile agirlayacagim.bu arada evi temizlemem yemek yapmam lazim ama hangi ara?

dün ben kapatmamışım bugün ben açayım
güaydınlar
iyi hafta sonları
kaçamak yapmayın kızlar

sadece bu kadar mı ?
umarım iyisindir?
alışmışım senin her sabah bildirim yapmana yaaaa

100 gr daha hafiflemişim.
Hedefe 600 gr kaldı!
Haftaya Cuma akşamına planlar şimdiden yapıldı. O gece dağıtılacak. Cumartesi günü de üzerime tam oturan yeni bir kot pantolon alınacak. Severek giydiklerimin hepsinin basen ve popo kısmı bollaştı. Aynılarının bir-iki alt bedenini bulabilmeyi ümit ediyorum. Çünkü çok seviyordum o kotlarımı.
Dün gece yazlık pantolonlarımı denedim. Müjde! Hepsi ev pantolonu kıvamını almış.

Bu ne yaman çelişki anne? Kilo ver diye kafayı sıyır, sonra da pantolonlar bollaşınca bir daha sıyır.

Yok ama sadece bir tane pantolon alacağım. Dilerim birinden biri hala üretiliyordur.

Nihayet 62 li kilolara inmeyi başardım ucundan da olsa..

62.9

Büyük hedefe sadece 400 gr kaldı!

Ondan sonra gelsin 1 Haziran.. gelsin 60.. gelsin veda zamanı..

Nihayet 62 li kilolara inmeyi başardım ucundan da olsa..

62.9

Büyük hedefe sadece 400 gr kaldı!

Ondan sonra gelsin 1 Haziran.. gelsin 60.. gelsin veda zamanı..

tebrik ederim canım harikasın gerçekten ben cuma günü bildirim de yapamadım sanırım annemin kardiyolojide randevusu vardı da cuma günü efor testini tamamlayamdı çok şüpheli buldular anjiyo kararı verildi yarın sabah 08.15 de hastanede olacağız Aslında tiroit hastası o da tetikliyor olabilir ama babası 37 yaşında,abisi de 32 yaşında ilk kalp krizlerinden vefaat edince insan korkuyor genetik durum için
buarada cuma günü 73.2 kg idim buaralar hiç kilo veremiyorum,almasam hiç olmazsa
hepinizi çok öpüyorum,dualarınızı bekliyorum..
bugün vakit buldukça yazarım kadis ve mumu harika kilolar vermişsiniz püsküüt gibi sizleri de tebrik ediyorum tekrar

Erken bile denilemeyecek kadar ölmüş dedenle dayın.. Annen için ne zor olmuştur kim bilir..
Farkındalık için tebrik ediyorum.. Dilerim anjiyo da sorunsuz geçer. Rahatlatacak tek durum cinsiyet herhalde..
Güzel sözlerin için teşekkürler tatlım.. Sen de bu Cuma güzwl bir kilo bildiriminde bulunursun, eminim.
Yeter ki annenin durumu iyi olsun, gerisi kenar süsü..

canım benim çok teşekkür ederim desteklerin için,annem için çok zor dönemler geçti evet ama kendisi okadar pozitif birisi ki ben daha çabuk dağılıyorum ne yazık ki..onun yanında destek olabilmek adına gülüyorum ama gelen giden hasta hanginiz sen bembeyaz olmuşsun diyor,annem de topla kendini yok benim bişeyim diyor..Ben anneme çook fazla düşkünüm ama dua ediyorum ve sonucun çok olumlu olacağını düşünüyorum..Ben sinirli ve stresli zamanlarımda hep mutfakta alırım soluğu yiyecekle yatıştırıyormuşçasına kendimi yiyorum da yiyorum..Kafanızı fazlası ile şişirdim kusura bakmayın ama dün gece pilatesimi yapmıştım çok uzaklaşmamak adına ve kendimi daha iyi hissetmek için..

günaydınlar olsun

ben malesef cumaya göre +400 deyim
dün misafirim vardı kahvaltı itibariyle geldiler
eşlik ettim bende kendilerine

yarın ki hedef bu 400 gr gidecek
bugün yoğurt yenecek sadece
ve bir saat yürüyüş yapılacak

geçmiş olsun tatlım
annene Allah acil şifalar versin inşallah
Annelerimiz ne kadar önemli değil mi ya
canım annemmmmmmm

canım güzel düşün
hem ne demek kafa şişirmek
biz dinlemeye her an hazırız

günaydın, hayırlı haftalar .

geçen hafta nasıl geçti anlatsam baya uzun olur sanırım .hala hastayım . dr gittim ama ilaç almadım . uzun hikaye ....
mesafir üstüne misafir agırladım bu geçen günlerde .
önümüzdeki haftada tek boş oldugum gün bugün anlıycanız diyetle alakam kalmadı . 64 çıvarında geziniyorum şükür yediklkerim kadar kilo almıyorum artık . diyetin d si bile yok hayatımda ,sadece çok abartmıyorum o kadar .böylelikle 1 mart hedefim vs kalmadı bu yogunlukda diyet yapmam imkansız :26:kilo almayım ona şükrediyorum
inşallah sizler iyisinizdir .
eminem annecine çok geçmiş olsun :26:.

püsküütüm tebrik ederim canım 62 kilolardaymışsın .

Son düzenleme:

ah püskütüm sadece hastalıla kalsa .anlatsam üüüü
perşembe dip bucak temzilik yaptım az bişi kaldı onuda cuma yeparım dedim tabi ikramlıklarla . perşembe akşamı çok ilginç şeyler oldu . komşumun biri eşiyle çok büyük tartışma yaşadı .evden ayrıldı gidiyordu göndermedik bizde kadı .gece uyumadım bile diyebilirim o hasta ahlimle düşün . ertesi günde oglu gelsinde götürsün diye bekledik hatn kendi ayagıyla tekrar gitmek istemedi . oglunun gelmeide öyleni buldu . tabi benim hazırlıkları hepsi beklemede onlar gidince 5 vitese takılmış halde ilerimi ikramlıkları halletim eşimde erken geldi ilk kez evin tozunu aldı neyseki güzel agırladık misafirlerimizi .(eşim için önemliydi misafirler ). cumateside dr. gittim özelbir hastaneye .tatlil vs istedi onlarda bir kaç saat sonra çıktıgı için dr. sekreter bulmak güz oldu . benim özeli bir durum var peri karditim var .(kalp zarı su toplaması ) böyle iltihaplı bozaz durmlarında iltihap tekrar zara inebiliyor :26: bunu dr. belirtmesine ragmen . eşim dr. teline ulaşınca şimdi reçete yazaman tahliller temiz çıkmış , parol yazsam olurmu diyince eşimin sgortalar atmış tabi yani ilaçda kulanmadan atlatmaya çalışıyorum hastalıgı .hala geçmiş deyil
dünde çoçukların dersana işleri vs vardı kızılaydaydım ...
bu haftada sanırım daha yogunum .diyet yapacak ortamım yok malesef ama özlemedim desem yalan olur :26:

hepinizi kucak dolusu sevgiler ugrayamazsan bilinki yogunlukdan

ufff
yoğunluk telaş
sakin bir hayat istiyorum bende
ne zaman nasıl olur acaba

kolay gelsin hayat mücadelen hayatım

Aebenim gelmiş sağ salim!

Topik topik dolaşınca sıkılıyorum ben.. O yüzden burasını bir sonraki gelişimde okurum..

Görüşmek üzere..

Teşekkür ederim aebenim.. 62 li kiloyu görmek iyi geldi. Yüzdüm yüzdüm kıyıya gelmeme ramak kaldı artık.
Aralık ayında verdiğin uzun moladan sonra bir daha düzene giremedin aebenim.. Dediğin gibi neyseki kilo almıyorsun.
Ben de kendime kulak versem çok sıkıldım, bırakmak istiyorum ama kendimi dinlemiyorum. Buralarda aynı nedenle takılıyor olma işinin bitmesi için kendimi gaza getiriyorum. Sadece bu işe yarıyor. Çok sıkıldığım için kesin olarak bitecek bu iş bu sefer.
Zaten artık çok az kaldı yolun sonunda görüyorum kendimi..

Off ne telaşeli günler geçirmişin.
İnşallah hastalığını da atlatırsın bu hafta.. Keşke biraz dinlenebilsen toparlarsın herhalde ama bu yoğunlukta bünyen de güçsüz düşüyor olabilir, diye düşünüyorum.
Kolaylıklar dilerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…