Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günaydınlar olsun

Aşk olsun kadiscim.. :KK19:

Cuma yeseydin keşke tantuniyi.. Takım motivasyonu olması ne güzel..

Yarın ve Perşembe akşam yemeklerini yoğurtla kapatırsan yakalayabilirsin hedefi.. :KK34:
ama ortam dışarı eş arkadaşlar vs bisssürü unsur bir aradaydı da ondan yaaaa

:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:SÜPER HABER PÜSKÜÜTÜM .:KK9::KK9::KK9:
TEBRİK EDERİM CANIM:KK16:

HAYIRLI YAŞLAR OLSUN KADİS OGLUŞA.. KİLON İÇİNDE TEBRİKLER CANIM :KK9::KK9:
saol canım
teşekkür ederiz
pazar evde ptesi kreşte kutlayacağız
beni yoğun bir hafta sonu bekliyor

iyi akşamlar efem :KK16:
kadisim albüme oturma od. resmini koymuştum bir süreligine .daha evvel ekleyecegimi söylemiştim geçiktirdim :KK17:
canım yorumlarım gelecek akşam telden baktım tam göremedim
ama çok huzurluydu
ve zevkli

Ben de meraklıyım böyle şeylere.. neden benim adım geçmiyor bu mesajda? :63:

Neyse.. hemen gittim baktım tabii.

Aebenim benim ilk duygum huzur oldu.. Bir tek eleştirim var.. Eleştiri de demeyelim.. Ben olsam TV yi koyduğum duvara o kağıdı kullanmazdım. Zaten duvar kağıdı desen itibariyle göz alıyor.. Bir de TV ve sehpasıyla birlikte gözümü karıştırdı biraz..

Ama duvar kağıdı süper. Oturma ünitesinin olduğu yerde muhteşem durmuş.

Çok ince detaylarla, süper renk uyumuyla huzur dolu..

Senin berjerler kadisinkilere benziyor mu? Hafızam yanıltıyor olabilir tabii..

Benim oturma odam olmadığı için foto koyamıyorum.. :KK60: :KK60:

Ay unutmuşum.. Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanı temenni ediyorum arkadaşım. :KK71: :nazar:
aman da aman küsme yaaa
aramızdaaa :KK33::KK33::KK33:

Eki Görüntüle 643011 Eki Görüntüle 643012 Eki Görüntüle 643013

Püsküütüm Bahadır'a şapka modeli aradığını duydum uygun modelleri bıraktım seçersin sen :KK52:

Yahu aylardır şuraya geleceğim yok anam yok olmadı olmadı, dedim ki bir mesaj bırak sonra mecbur kalırsın da devam edersin...

Baktım herkesçikler burada aebenim, kadisim, sportiem, püsküütüm :KK51: yahu reyhan ablaya söylemem gerek çekiniyor gelemiyordu yanınıza destek arıyordu o da eksik kalmasın hemen yetiştireyim :KK51:

bir sonra ki gelişimde uzunca ne var ne çok yazarım çok vakitsizim bu aralar çokkkk...

vay vay vay kaptanım gelmişşş
hakkını helal et canım önce ya
ne zor işöiş kaptan olmak
idare ettin biizi onca ay
kaptan olunca anladımda sorumluluğu
ne zamandır aklımdasın

gel gayrıııı

durumlar nasıl kilon ne alemde
kızlar nasıl

sebzzelere devam mı

reyhan ablam mı gelecek gelsin ya
hatta onu 8. takıma davet edeyim ben durrrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

günaydıııııııın herkese

ay kallistenin mesajını gördüm canım :KK16::KK16::KK16:

bu sabah tartıldım kızlar tam tamına net olarak 68 kiloyu gördüm pek mutlu oldum başladım dans etmeye :KK76::KK76::KK76:

grubumuda da haziranda mezun olmayı hedefliyorum

herkese kolay gelsin

kalliste gel de iki lafın belini kıralım :KK34:

sagolasın püsküütüm :KK16:
püsküütüm adın neden geçmiyor ; bi resim koyupda gelin bakın gibi söylemler beni utandırır:KK17: daha evvel kadise resim yüklerim diye şey etigimden birde evim evimde bir arkadaşa söz verdigim için koydum .ya deyilse ilginç bir yapım var biliyorsun ,utanırım ben:KK17:
masumda mutfagın resmini istiyordu cizimlerini kendim yaptıgım için . bir fikir olsun diye onuda çekip koyarım fırsat bulunca . madem sende meraklısım haber veririm o zamanda .:KK16:
bu arada kagıtlar ve döşemelikler hariç oturma odam 7 senelik . tv sehbamıda 7 sene önce kendim cizmiş yaptırmıştım .ama şimdi imkanım olsa duvara monte, raflı ve beyaz agırlıklı bir tv ünitesi yaptırırım . oturma odamda halımı ve tv sehbamı odaya uygun bulmuyorum .ama şu an degiştirme imkanım yok , füzili masraflara giriyor :KK9:fırsatım olsa daha neler yaparımda , dedigim gibi biraz füzili masrafa giriyor :KK14:

.kadisin berjerler koltuk tipindeydi yanış hatırlamıyorsam .. ha benim 3lü koltuklar önceden 2 uzun sünger yastıklıydı .kırlent olrak degiştirdik . koltugum ve orta sehbamında rengi siyahdı(tv sehbam ondan koyu renk ) o siyah boya ,lake beyaz boyaya dönüştü:KK9: eşimin yegeni sitelerde döşemeci sagolsun tam benim kafadan ne istersem yaptı . önce teddütde kaldı morla grıyi hiç denemedik dedi ama ben ısrar ettim sitelerde gezmadigim kumaşcı kalmadı :KK53: ve sonuçda buldum tam aradıgım renkleri . evimin en huzur duydugum odası her nedar sadece akşamları girmeye fırsat bulsamda:KK9:

kimleri gördü şu gözlerim :KK52: çagır kalişim sultanım reyhan ablamıda çagır . burası tam eski ve kilolu dostlar topigi oldu :KK9:

çok sevindim seni gördüme kalişim :KK19:

bir sonraki gelişini hasretle bekliyoruz efem :KK16:
Seni çok iyi anlıyorum. :13:
Beyaza boyamak ve mor-gri hepsi bir araya gelince oturma odası olmuş sümbül demeti.. :nazar:
Güle güle kullan.. Akıllıca ve ekonomik müdahelerle çok güzel bir mekan tasarlamışsın, tebrikler! :KK9:

günaydınlar olsun

ama ortam dışarı eş arkadaşlar vs bisssürü unsur bir aradaydı da ondan yaaaa

saol canım
teşekkür ederiz
pazar evde ptesi kreşte kutlayacağız
beni yoğun bir hafta sonu bekliyor

canım yorumlarım gelecek akşam telden baktım tam göremedim
ama çok huzurluydu
ve zevkli

aman da aman küsme yaaa
aramızdaaa :KK33::KK33::KK33:
Umarım kilo almamışsındır, yazmamışsın bi'şeycik..
Ben de unutmuşum bu arada.. Doğum günü kutlu olsun oğluşunun.. :nazar:
günaydıııııııın herkese

bu sabah tartıldım kızlar tam tamına net olarak 68 kiloyu gördüm pek mutlu oldum başladım dans etmeye :KK76::KK76::KK76:

herkese kolay gelsin

Tebrikler sportiecim! :nazar: :KK9:
Haziranda büyük bir mezuniyet partisi verelim.. :KK52: :KK62:

Pazartesiden bu yana ses çıkmadı blackandwhite dan.. Dilerim annesinin anjiyosunda sorun çıkmamıştır. Keşke bir haber etseydi..

100 gr daha vermişim. Hedefimin de altına inmiş oldum böylece.. :KK62:

1 mart tarihi gelsin diye heyecanla bekliyorum.. :KK55:

Diyetimin son etabını planlayacağım çünkü.. Bugüne kadar verdiğim kilolara bakacağım.. Ona göre yeni dönem hedeflerimin listesini yapacağım.
Hatırlarsanız hedef listem 1 Mart tarihinde bitiyordu.. Onu da son kez yayımlarım o gün.. Her ne kadar bir sürü ağlayan adamım olsa da.. sonuçta başarı elde ettim, önemli olan da bu..

Hatta şimdi yayımlayayım onu.. Benim de heyecanım dinsin biraz.. :KK55:

Aslında ilk başta 1 Mart hedefimi 62.3 olarak belirlemiş sonra da kendime kıyak geçip 62.5 a yükseltmiştim. Şimdi 62.4 kiloyum.

Bugüne kadar ne yaptım ne ettim, buyrun.. :KK34: Ne kadar çok ağlamış adamcık..

püsküütçüm harikasın çok çok tebrik ediyorum, ara sıra hüzünlenmiş adamcım sona bakacaksın asıl son gülen iyi gülermiş

bravoooo :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK71::KK71:71:KK71::KK71:

Seni çok iyi anlıyorum. :13:
Beyaza boyamak ve mor-gri hepsi bir araya gelince oturma odası olmuş sümbül demeti.. :nazar:
Güle güle kullan.. Akıllıca ve ekonomik müdahelerle çok güzel bir mekan tasarlamışsın, tebrikler! :KK9:

Umarım kilo almamışsındır, yazmamışsın bi'şeycik..
Ben de unutmuşum bu arada.. Doğum günü kutlu olsun oğluşunun.. :nazar:

Tebrikler sportiecim! :nazar: :KK9:
Haziranda büyük bir mezuniyet partisi verelim.. :KK52: :KK62:

ya evet unutmuşum +400 malesef
ama dün akşam üstü regli oldum onun şişkinliğidir diye umut ediyorum
yarın bakalım ne olacakk:18::18::18::18::18:

sagolasın püsküütüm :KK16:
püsküütüm adın neden geçmiyor ; bi resim koyupda gelin bakın gibi söylemler beni utandırır:KK17: daha evvel kadise resim yüklerim diye şey etigimden birde evim evimde bir arkadaşa söz verdigim için koydum .ya deyilse ilginç bir yapım var biliyorsun ,utanırım ben:KK17:
masumda mutfagın resmini istiyordu cizimlerini kendim yaptıgım için . bir fikir olsun diye onuda çekip koyarım fırsat bulunca . madem sende meraklısım haber veririm o zamanda .:KK16:
bu arada kagıtlar ve döşemelikler hariç oturma odam 7 senelik . tv sehbamıda 7 sene önce kendim cizmiş yaptırmıştım .ama şimdi imkanım olsa duvara monte, raflı ve beyaz agırlıklı bir tv ünitesi yaptırırım . oturma odamda halımı ve tv sehbamı odaya uygun bulmuyorum .ama şu an degiştirme imkanım yok , füzili masraflara giriyor :KK9:fırsatım olsa daha neler yaparımda , dedigim gibi biraz füzili masrafa giriyor :KK14:

.kadisin berjerler koltuk tipindeydi yanış hatırlamıyorsam .. ha benim 3lü koltuklar önceden 2 uzun sünger yastıklıydı .kırlent olrak degiştirdik . koltugum ve orta sehbamında rengi siyahdı(tv sehbam ondan koyu renk ) o siyah boya ,lake beyaz boyaya dönüştü:KK9: eşimin yegeni sitelerde döşemeci sagolsun tam benim kafadan ne istersem yaptı . önce teddütde kaldı morla grıyi hiç denemedik dedi ama ben ısrar ettim sitelerde gezmadigim kumaşcı kalmadı :KK53: ve sonuçda buldum tam aradıgım renkleri . evimin en huzur duydugum odası her nedar sadece akşamları girmeye fırsat bulsamda:KK9:

kimleri gördü şu gözlerim :KK52: çagır kalişim sultanım reyhan ablamıda çagır . burası tam eski ve kilolu dostlar topigi oldu :KK9:

çok sevindim seni gördüme kalişim :KK19:

bir sonraki gelişini hasretle bekliyoruz efem :KK16:

aebencim
odan ferah ben beğendim
eksiklikleri zaten biliyosun
duvar kağıdını beğendim
beyaz koltuklarını mor gri uyumunu hepsi çok hoş detaylar
kırlentlerde güzel olmuş
tv ünitesi beyaz raf olsa tam süper
fiskos masanı beğendim

ama ben olsaydım ne yapardım fikirlerimi yazayım
eğer koyacak başka odan varsa tekli beyaz koltukları alırdım diğer teklileri çapraz şekilde koyardım
oda çok daha ferahlardı
duvar kağıtlarının üstünde ki raflar çok hoş detay olmuş
resimliğide beğendim

tv ünitesini kaldırırdım
tvyi duvara monte ettirirdim
2 tane de o beyaz raflardan attırırdım duvara oldu bitti
masrafsız olur hem

göze batan bi halı var
onu da Rabbim kısmet eder değiştirirsin inşallah canım

salon takımında çok ağırmış halını çok beğendim

güle güle kullan canım

mutfagını merak edenlerdenim bekliyorum canım

günaydıııııııın herkese

herkese kolay gelsin

ayyy bennde pek sevindim

Aslında ilk başta 1 Mart hedefimi 62.3 olarak belirlemiş sonra da kendime kıyak geçip 62.5 a yükseltmiştim. Şimdi 62.4 kiloyum.

ağladı ağladı
ama sonuçta gülecek ya sen ona bak tatlım

ayrıca sende koy evinin resimlerini bakalım biz de
:KK37::KK37::KK37::KK37:

ya evet unutmuşum +400 malesef
ama dün akşam üstü regli oldum onun şişkinliğidir diye umut ediyorum
yarın bakalım ne olacakk:18::18::18::18::18:
A-aa hiç önemli değil o artış. Kesin regl ile ilintilidir.
O zaman senin bu hafta değil haftaya gerçek kilonu görürüz.
ayyy bennde pek sevindim

ağladı ağladı
ama sonuçta gülecek ya sen ona bak tatlım

ayrıca sende koy evinin resimlerini bakalım biz de
:KK37::KK37::KK37::KK37:
Benim evim küçümencik.. 2 fotoyla işlem tamam :KK60: :KK60:
3+1 i kırıp 2+1 e düşürmüş adamım ben yahu! :KK37:

aebencim
odan ferah ben beğendim
eksiklikleri zaten biliyosun
duvar kağıdını beğendim
beyaz koltuklarını mor gri uyumunu hepsi çok hoş detaylar
kırlentlerde güzel olmuş
tv ünitesi beyaz raf olsa tam süper
fiskos masanı beğendim

ama ben olsaydım ne yapardım fikirlerimi yazayım
eğer koyacak başka odan varsa tekli beyaz koltukları alırdım diğer teklileri çapraz şekilde koyardım
oda çok daha ferahlardı
duvar kağıtlarının üstünde ki raflar çok hoş detay olmuş
resimliğide beğendim

tv ünitesini kaldırırdım
tvyi duvara monte ettirirdim
2 tane de o beyaz raflardan attırırdım duvara oldu bitti
masrafsız olur hem

göze batan bi halı var
onu da Rabbim kısmet eder değiştirirsin inşallah canım

salon takımında çok ağırmış halını çok beğendim

güle güle kullan canım

mutfagını merak edenlerdenim bekliyorum canım
kadişim tekli koltukları bende çıkarmayı düşündüm hatta kumaşını degiştirmeyim berjerler yeter dedim,tren vogonu gibi dizmek istemedim .:KK9: ama çok yavan geldi gözüme o hali begenmedim . tv üniteme gelince .arkada petek var kocaman :KK53:
o duvarı rafla yapardım ama çok yavan kalır .petekde ortaya davul gibi çıkar . ilerleyen zamanda bu evimde kalırsam yeni bir proje çizerim ben o duvara :KK9: o petegi dolap içinde bırakan ve duvara yayılmış birbirine monteli olmayan bir ünüye çizerim büyük ihtimal . aslında tv ün.mobilyalarla birlikde gönderip beyaza boyatmadıgıma pişman olmuyorum deyil .
salon takımım çok egır evet eşim öyle istedi kıyamadım evin tek klasik yeri diger yerler hep modern havada .
mutfagıda çeker koyarım canım bir ara .mutfagın çizimleride bana aitdir :KK53:
A-aa hiç önemli değil o artış. Kesin regl ile ilintilidir.
O zaman senin bu hafta değil haftaya gerçek kilonu görürüz.

Benim evim küçümencik.. 2 fotoyla işlem tamam :KK60: :KK60:
3+1 i kırıp 2+1 e düşürmüş adamım ben yahu! :KK37:

ben gördüm :KK9: mutfak açık yeşil, içe alınmış balkon, çokk güzeldir büyük ihtimal orda yemek yiyip çay kahve içmek :KK9:
oturma odanda krem tonlarında rahat koltularla döşeli .tabi bilgim bukadar daha ayrıntıyı bilmem :KK33:güle güle otur püskütüm:16
..
dün bir eve baktık arkadaşlarla, bana yakın baya gökdelen misali ev ankara ayaklar altında . ay evi boşver mutfagına biittim koca bolkan mutfaga katılmış ve heryanı çam resmen anraya bakarak yemek yiyceksin . fiyatıda bir okdar ankara manzaralı :KK53:
:

Pazartesiden bu yana ses çıkmadı blackandwhite dan.. Dilerim annesinin anjiyosunda sorun çıkmamıştır. Keşke bir haber etseydi..
:44::44::26:

ilk hedefim olan 62 3 olacaksın ,inşallah püsküütüm .:KK34:
derlerya anamı aglattın diye sende adamı aglattın püsküütüm :KK9: bence haksızlık ettin, hem kilo verdin hem aglattın :KK9:

tebrikederim ...şu güne kadar az tanıdıgım özel insanlardansın püsküütüm. seni tanıgım için kendimi şanslı hissediyorum :KK19::KK9:

Son düzenleme:
kadişim tekli koltukları bende çıkarmayı düşündüm hatta kumaşını degiştirmeyim berjerler yeter dedim,tren vogonu gibi dizmek istemedim .:KK9: ama çok yavan geldi gözüme o hali begenmedim . tv üniteme gelince .arkada petek var kocaman :KK53:
o duvarı rafla yapardım ama çok yavan kalır .petekde ortaya davul gibi çıkar . ilerleyen zamanda bu evimde kalırsam yeni bir proje çizerim ben o duvara :KK9: o petegi dolap içinde bırakan ve duvara yayılmış birbirine monteli olmayan bir ünüye çizerim büyük ihtimal . aslında tv ün.mobilyalarla birlikde gönderip beyaza boyatmadıgıma pişman olmuyorum deyil .
salon takımım çok egır evet eşim öyle istedi kıyamadım evin tek klasik yeri diger yerler hep modern havada .
mutfagıda çeker koyarım canım bir ara .mutfagın çizimleride bana aitdir :KK53:

ben gördüm :KK9: mutfak açık yeşil, içe alınmış balkon, çokk güzeldir büyük ihtimal orda yemek yiyip çay kahve içmek :KK9:
oturma odanda krem tonlarında rahat koltularla döşeli .tabi bilgim bukadar daha ayrıntıyı bilmem :KK33:güle güle otur püskütüm:16
..
dün bir eve baktık arkadaşlarla, bana yakın baya gökdelen misali ev ankara ayaklar altında . ay evi boşver mutfagına biittim koca bolkan mutfaga katılmış ve heryanı çam resmen anraya bakarak yemek yiyceksin . fiyatıda bir okdar ankara manzaralı :KK53:
:
Senin salonu neden görmedim ki ben? Sonra mı ekledin? Dur bi'daha bakayım en iyisi..

Evet, mutfağın fotosunu eklemiştim yine bir sohbet vesile olmuştu.

Ama krem takımlar eski evdeki mobilyalar.. Sen herhalde lulut paşanın fotoğraflarından yola çıktın bu tahmininde diye düşünüyorum.. Yahu ben de profildeki örümcek kaplı fotoğrafları çıkartayım da yeni fotolar koyayım bu vesileyle.. Evin fotolarını çekince haber veririm.

Sen de mutfağını ekleyince haber et.

Hakikaten ne deli fiyatlı evler var.. Teras evleri biliyorsun en son sordumda 2 trilyondu. 1.5 var olmaz mı dedim. I-ıh dediler :KK60: :KK60: Ay gören de sahi sanacak.. Ben ve 1.5 trilyon.. Yok, bu dünyada denk düşemeyiz.. :KK53:

:44::44::26:

ilk hedefim olan 62 3 olacaksın ,inşallah püsküütüm .:KK34:
derlerya anamı aglattın diye sende adamı aglattın püsküütüm :KK9: bence haksızlık ettin, hem kilo verdin hem aglattın :KK9:

tebrikederim ...şu güne kadar az tanıdıgım özel insanlardansın püsküütüm. seni tanıgım için kendimi şanslı hissediyorum :KK19::KK9:

Hakikaten bu kadar ağlamaya sonunda güldürdüm adamı.. Yoksa diyorum bu çok mu nazlı bir adam..? :KK60:

Ay aebenim ya.. Oradan buradan lay lom konuşurken bir bitiş cümlesi yazmışsın ki kalakaldım yani.. :KK17: :KK17:
O senin gönül gözünle de ilgili.. :KK16:

Salonuna da baktım geldim aebenim..

Eşinin gönlünü almışsın ne güzel.. Herkesin bir zevki var.. Klasik tarz bana da uygun değil ama bunun önemi yok.
Tarzı düşünerek baktığımda yine bir uyum hakim her yerde.. Ben senin yerinde olsam.. sanki ne bileyim böyle aksesuar falan alırsam yeşil tonlarına takıldım biraz.. Klasik olunca ister istemez kahverengi ağır basıyor.. İyi ki halını açık tonlu seçmişsin.
İyi günlerde, keyifle ve sağlıkla kullanın. :KK71: :nazar:

Eki Görüntüle 643011 Eki Görüntüle 643012 Eki Görüntüle 643013

Püsküütüm Bahadır'a şapka modeli aradığını duydum uygun modelleri bıraktım seçersin sen :KK52:

Yahu aylardır şuraya geleceğim yok anam yok olmadı olmadı, dedim ki bir mesaj bırak sonra mecbur kalırsın da devam edersin...

Baktım herkesçikler burada aebenim, kadisim, sportiem, püsküütüm :KK51: yahu reyhan ablaya söylemem gerek çekiniyor gelemiyordu yanınıza destek arıyordu o da eksik kalmasın hemen yetiştireyim :KK51:

bir sonra ki gelişimde uzunca ne var ne çok yazarım çok vakitsizim bu aralar çokkkk...
Merhabalaaaarrr
Kendimi eski günlerde sandim. Hep tanıdığım isimler. Valla ben eski tas eski hamam aynı sorunlar ve aynı miktardaki ağırlıklarımla karşınizdayim. Kallisim sen buranın linkini sabah verdin benim gelmem bu saati buldu 😱😱😱amma yaslanmisim gelmiyeli.
Biz birbirimizdenmi kopamiyoruz yoksA kilolarimizdanmi bilmem ama iste yine beraberiz. Yani banada bir minderlik yer acarsanız bu yola sizinle beraber devam etmek isterim. 😇😇😇😇

kızlar günaydın
çok kalamayacağım annemin anjiyo sonucu çok şükür iyi çıktı hepinizden Allah razı olsun..Bir damar %30 tıkalı imiş..çok öpüyorum:KK16:

X