Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Bugün Perşembe diye açlık diyetindeyim.. Bana böyle kompleks cümleler kurma.. :KK60:

Hem her gün tartılıyorum diyorsun hem de ne aldım, ne verdim merak ediyorum diyorsun..

Ha-aa, anladımmmm :KK53:

Sen bugün mucizevi formül uyguluyorsun.. Onun etkisini merak ediyorsun. Bana da söyle, bana da söyle! :KK15:

canım şunu söylemek istedim ki merak ettiğim için sürekli basküle çıkıyorum..ayyyy haklısın yazdığımı okuyunca ben de güldüm tatlım :KK1::KK1::KK1:

Canim ben 76 kiloyum yani 200 gr aldim simdiden yazayim ben.bekledigim bi sonuctu haftaya hedefim 1.5 kilo duyrulur.tebrik ederim canim seni.

kadişçim neden +da göründün regl öncesi şişkinlik falan mı ki canım :KK43: ben bu hafta verdim kesin ama yarın tartılıp yazacağım artık kesin sonucumu..

püsküütçüm afiş hazırlayabilirsin bu haftanın kazananı benim galiba :KK76::KK76::KK76::KK76:

ama yarın en erken saat 11.00 gibi yazabilirim sanırım kesin kilomu

kadişçim neden +da göründün regl öncesi şişkinlik falan mı ki canım :KK43: ben bu hafta verdim kesin ama yarın tartılıp yazacağım artık kesin sonucumu..

püsküütçüm afiş hazırlayabilirsin bu haftanın kazananı benim galiba :KK76::KK76::KK76::KK76:

Benim kizkardesim geldi teyzemler annemler hep beraber olunca malesef diyet yapmak pek zor. ptesi itibariyle diyet moduma geri donecegim.

Benim kizkardesim geldi teyzemler annemler hep beraber olunca malesef diyet yapmak pek zor. ptesi itibariyle diyet moduma geri donecegim.

haklısın canım benim de bu hafta kardeşim,annem ve babam bende idi..Ama annem ve kardeşim de dikkat edince bana daha da destek oldular moral olarak yalnız hissetmedim ama yemekli misafir aldık ozaman zor oldu,biz yemeğe gittik yine zor oldu işte tek kaçamağım o misafirlikte oldu onu da akşam yemeği niyetinde yedim

Yarın hazırlarım afişi uğuru kaçmasın.. :nazar:
Telaşlanma ben de ancak öğlene doğru girebilirim, umarım yani..

Uzaktan konuşmak kolay.. O yüzden kolayına kaçmayacağım. Empati yapınca seni süper anlıyorum. Yine az bile almışsın bana göre.. Biz kardeşimle bir araya gelince dünyaları yeme moduna geçeriz hemen.. Ne içiyoruz, akşam ne yiyoruz, dışarı mı çıkalım, eve mi söyleyelim.. Ben kendimi tutsam o beni baştan çıkartır, ya da tam tersi.. Desturumuz da hep aynı: Amağğğğnnnnn kaç kere gelecez dünyaya :KK60: :KK60:
Sonra da gelsin kilocuklar tabii..

Yarın hazırlarım afişi uğuru kaçmasın.. :nazar:
Telaşlanma ben de ancak öğlene doğru girebilirim, umarım yani..

Uzaktan konuşmak kolay.. O yüzden kolayına kaçmayacağım. Empati yapınca seni süper anlıyorum. Yine az bile almışsın bana göre.. Biz kardeşimle bir araya gelince dünyaları yeme moduna geçeriz hemen.. Ne içiyoruz, akşam ne yiyoruz, dışarı mı çıkalım, eve mi söyleyelim.. Ben kendimi tutsam o beni baştan çıkartır, ya da tam tersi.. Desturumuz da hep aynı: Amağğğğnnnnn kaç kere gelecez dünyaya :KK60: :KK60:
Sonra da gelsin kilocuklar tabii..

tamam canım kilo verdiğim için çok mutluyum tabi sizin ve akapunkturun sayesinde ama..biraz daha kilo verirsem kendi rolüm de girecek devreye inşallah (sabır)..Yarın görüşmek üzere :KK16::KK16::KK16:
iyi geceler

resimli-gunaydin-mesajlari-7.jpg

be208d252e43225687f392f419b0aa32.jpg

hayırlı cumalar dilerim :KK16:

en erkenci benmiyim yahu :KK9: tabiki akrebim dişında .

beni tebrik edin bakem, dün gezmede hiç bişi yemedimm:KK37: vee mükafatınıda aldım .:KK76::KK76:

geçen haftaki kilom..... 64.5.
bu haftaki kilom ......... 63.1:KK42:

kızlar hafta sonu dikat edicem vede önümüzdeki haftada sarılıcam haftaya beni 62 lerde göreceksiniz .:KK52::KK52:inşallah tabi.:KK31:

he bu arada püskütüm göbüş yaglarını buldum :KK9: kaç kere tek tek indirdigim banyo dolabından çıktı yine :KK53: son kez bi daha bakayım dedim ,besmele çektim ve ilk hamlede karşımdaydı yag:KK53:
bugün yan binada yasin var oraya çagırdılar gitsemi gitmesemi bilemedim :26:

Ben de aebenim gibi her gün tartılanlar kervanına katıldım ya bu hafta.. Şu ana kadar istediğim gibi gitmedi. Belki de geçen hafta çok kilo kaybettiğim içindir, bilemiyorum.
Bugün iyice sıkacağım kemerleri..
Haftaya dilerim daha iyi sonuçlar alırım. Çünkü artık bundan sonrasında kısacağım bir şey yok.. Az yiyorum, cıs yemiyorum, akşam dükkanı erken kapatıyorum. Daha ne yapayım yani.. :KK53:
Vücut elbette direnç gösterecek. Ben de tınmayacam, aynen devam edecem.
El mi yaman bey mi yaman, görürürüz artık! :KK9:
her zaman tavsiye edecegim gibi son gün yogurt diyorum püskütüm başkada bişi demiyorum .:KK34:
Sağ ol tatlım motivasyon için.. :KK71:

Her gün tartılmanın iyi tarafları da var, kötü tarafları da..
Ama açıkçası "şu anda" sadece şöyle düşünüyorum: Hergün tartılayım ve ona göre öğünlerimi düzenleyeyim. Yani aslında aebenimin yaptığı..

Yarışmanın sonucunu merakla bekliyorum.. Yarın olsa da manşet atsam! :KK52:

dün yazdıgım mesajı hatırladınız dimi regl beklentimden dolayı şiş oldugumu kilo arttıgını yazmıştım . bünye buya sual olunmaz.
günlük kiloda şöyle püskütüm .
64.
tartılmadım cıss dıda :KK17:
63.5
63.5
63.7
63.1

son gün mönüm yine her farsatta yogurtdu. ayrıntılı yazarım mönümü. evet reglde kapıda .ama ona inat ben haftaya 62 li kilolarda olucam inşallah . yogurt bende şişlik atıyor ona emin oldum artık
fakat bu sabah ölçülerimde 1 cm incelme olmuştu . sadece su gitmiyor eriyorumda . kilo çıkışları tabiki sudan. bu hafta bunu çok yaşıycagım hazırlıklıyım .
ben hergün tartılmakdan şikayetçi deyilim beni kötü etkilemiyor .birde mönülerimi bu duruma göre düzenleyebiliyorum .

hadi şimdi bana müsade ,platese :KK8:

günaydın kızlar pilatesimi yapıp geldim
geçen hafta:75.9
bu hafta:74.0
giden:1.9:emir_bebek::KK8::KK8:

:nazar::nazar:
tebrikler eminem :KK9:
oh oh pilateste yapılmış bide ona :nazar:

eminem fazla hızlı gidiyorsun bu hafta mönülerine bişiler ekle bence .. kilo vermek çok güzel bir duygu fakat bu kadar hızlı olunca biliyorsunki geri gelmeside bu kadar hızlı oluyor:KK34:

ah kadisim bilmezmiyim evde onca misafir varken diyet yaplımaz . ama sen haftaya telafi edersin bunuda biliyorum :KK34:

beni tebrik edin bakem, dün gezmede hiç bişi yemedimm:KK37: vee mükafatınıda aldım .:KK76::KK76:

kızlar hafta sonu dikat edicem vede önümüzdeki haftada sarılıcam haftaya beni 62 lerde göreceksiniz .:KK52::KK52:inşallah tabi.:KK31:

he bu arada püskütüm göbüş yaglarını buldum :KK9: kaç kere tek tek indirdigim banyo dolabından çıktı yine :KK53: son kez bi daha bakayım dedim ,besmele çektim ve ilk hamlede karşımdaydı yag:KK53:

Harikasın aebenim:nazar: tebrik ediyorum canım :KK9::KK9::KK9:

Git git bugün yasine evde napıcaksın git tabiki :KK53:

Bende de bu hafta 200 gr gitti..Geçen hafta 65 dim bu hafta 64,8..
Gerçi dün ve evvelsi gün yollarda geçti..Antebe gittik geldik cenaze vardı..Yol şişkinliği, yemek düzensizliği diyelim birazda..
Ben artı çıkarım diye korkmuştum hani..

Tünaydınlar.. :KK71:

Geçen hafta : 64.3
Bugün : 63.7

Bu hafta hedefim 500 gr vermekti ancak ben 100 gr da üstüne çıktım ve 600 gr verdim. :nazar: :KK9:
Veeee 63 lü kilolara inmiş bulunuyorum.. :emir_bebek: :emir_bebek:

Neler yaptım?
- Aynı şekilde beslenmeye devam ettim.
- Kaçamak sıfır
- Her gün tartıldım, hedefim her gün 100 gr vermekti. (bu alt hedef tabii) Eğer bu olmadıysa ceza olarak, rutin bisikletimi iki katına çıkarttım. Yani 20 dk. yerine 40 dk. yaptım. (günün iki ayrı zaman diliminde)
- Verdiğim 600 gr.ın yarısını 6 günde verdim. Bunun üzerine de dün açlık diyetine girdim. Sabah hafif, bütün gün sıfır, 18:00 de yoğurt müsli, akşam da açlık bulantısı yaşayınca mısır krakeri ile zeytin atıştırdım ayak üstü. Bu da bir günde 300 gr kaybetmemi sağladı.

Bravo aebenim! :nazar: :KK9:
Yemeyince sahiden de mükafat alınıyor aebenim.. :KK34:
E sen yine benden aşağıya inmişsin.. Zaferim 1 haftalık mıydı yani? :KK33:
Ohhh yağlar da bulunmuş.. bu kafta göbek daha da diri olacak demektir..
her zaman tavsiye edecegim gibi son gün yogurt diyorum püskütüm başkada bişi demiyorum .:KK34:

dün yazdıgım mesajı hatırladınız dimi regl beklentimden dolayı şiş oldugumu kilo arttıgını yazmıştım . bünye buya sual olunmaz.
günlük kiloda şöyle püskütüm .
64.
tartılmadım cıss dıda :KK17:
63.5
63.5
63.7
63.1

son gün mönüm yine her farsatta yogurtdu. ayrıntılı yazarım mönümü. evet reglde kapıda .ama ona inat ben haftaya 62 li kilolarda olucam inşallah . yogurt bende şişlik atıyor ona emin oldum artık
fakat bu sabah ölçülerimde 1 cm incelme olmuştu . sadece su gitmiyor eriyorumda . kilo çıkışları tabiki sudan. bu hafta bunu çok yaşıycagım hazırlıklıyım .
ben hergün tartılmakdan şikayetçi deyilim beni kötü etkilemiyor .birde mönülerimi bu duruma göre düzenleyebiliyorum .

hadi şimdi bana müsade ,platese :KK8:
Düzenleme yapmak ve kontrolü elden bırakmamak adına bana da iyi geldi her gün tartılmak.
Geçen haftaki hedefimi 100 gr la kaçırınca dank etmişti kafama zaten. Bileydim geçen Perşembe de aç kalır ağlayan adamımı sustururdum.. Neyseki bu hafta sustu kendileri.. :KK35:

günaydın kızlar pilatesimi yapıp geldim
geçen hafta:75.9
bu hafta:74.0
giden:1.9:emir_bebek::KK8::KK8:
Bravo! blackandwhite cım! :nazar: :KK71:
Bende de bu hafta 200 gr gitti..Geçen hafta 65 dim bu hafta 64,8..
Gerçi dün ve evvelsi gün yollarda geçti..Antebe gittik geldik cenaze vardı..Yol şişkinliği, yemek düzensizliği diyelim birazda..
Ben artı çıkarım diye korkmuştum hani..
Tebrikler akrebim.. :KK71: :nazar:
Dediğin gibi almamışsın, az da olsa eksiye gitmen güzel olmuş..
Başınız sağ olsun bu arada..

:nazar::nazar:
tebrikler eminem :KK9:
oh oh pilateste yapılmış bide ona :nazar:

eminem fazla hızlı gidiyorsun bu hafta mönülerine bişiler ekle bence .. kilo vermek çok güzel bir duygu fakat bu kadar hızlı olunca biliyorsunki geri gelmeside bu kadar hızlı oluyor:KK34:

uyarın için teşekkür ederim aeben ablacım haklısın okadar hızlı da gelir ama kapunktura gittiğim için bu listenin dışına iki gün önce yediğim içli köfte ile çıkmıştım sadece..bugün de kilo vermemin şerefine tiramisu yedim..bu akapunktur etkisi bence çünkü ben hiç bu kadar hızlı kilo vermedim..yaşasın kaçamak yapmama izin verdin aeben ablacımmm:KK56::KK56::KK56::KK56:

X