Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Bu satırları yazmak nasıl da mutlu ediyor beni..
Hayatımda başıma gelmeyen bir şey oldu ve ben bir haftada 1.4 kilo verdim arkadaşlar! :KK9::KK9::KK9: :nazar:
Yöntem basit: Akşamları en geç 18:30 da ve az yedim, bütün gece aç dolaştım.

Oley be!!!

Hedefim 1 kilo vermek diyordum, 400 gr. da ekstradan vermiş oldum!

Cıvımak yok! Hemen durum bilgisi veriyorum.

Geçen Cuma: 65.7
Bugün: 64.3 :nazar:
1 Mart hedefime kalan: 2 kg

:KK52: :KK52:

canımmmmmm süper süper süper :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: tebrik ederimmmmm :KK9::KK9::KK9: harikasın gerçekten ..Azimle devam edelim hep birlikte inşallah :KK16::KK16:

Ben de 1,4 kg vermişim bu hafta akapunkturun ilk haftası idi ama doktorumun verdiği diyetin hiç dışına çıkmadım..

Bu satırları yazmak nasıl da mutlu ediyor beni..
Hayatımda başıma gelmeyen bir şey oldu ve ben bir haftada 1.4 kilo verdim arkadaşlar! :KK9::KK9::KK9: :nazar:
Yöntem basit: Akşamları en geç 18:30 da ve az yedim, bütün gece aç dolaştım.

Oley be!!!

Hedefim 1 kilo vermek diyordum, 400 gr. da ekstradan vermiş oldum!

Cıvımak yok! Hemen durum bilgisi veriyorum.

Geçen Cuma: 65.7
Bugün: 64.3 :nazar:
1 Mart hedefime kalan: 2 kg

:KK52: :KK52:
süpersin pek sevindim canım
darısı haftaya
bakalım kim çok vercek demk isterdim ama ben beynimi ve vücudumu hatta midemi 15 tatile ayırıyorum :):KK52::KK52::KK52:

kızkardeşim gelecekkk
çozutcam bendeeeeeeeee
şimdiden duyrulurr

ama beynime komut yollasam mı nee
onu da canım istemiyo
o da tatil yapsın demii
kafayı yiyen kadriye :KK37::KK37::KK37:

Kadiscim ne güzel!
Mutlulukta yalnız kalmadım.
Tebrik ediyorum.. :KK71: :nazar: :KK9:

Tam da 600 gr. hedef koymuştun ve ulaştın!

Bakalım yaza kim daha fit olacak! :emir_bebek: :KK55: :KK34:

evet 300 geçen bu hafta 600 haftaya 900 diyeyim bariiiiiii:KK53::KK53::KK53::KK53:
bak beni gaza getirdin sen şimdi ama:KK24:

senin kilon az canım ama ben daha çok verip san yetişirim :KK19:

VAY ,VAY ,VAY :nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

oh be en azından arkadaşlarım kilo veriyor .:KK9::KK9::KK9:

bir ilk daha püsküütüm beni solladın :nazar::KK52:yuh bana diyorum :KK9:

benim kiloya gelince çok oynak . tek tesellim yeniden eski haline dönene ölçülerim . :KK31:
geçen hafta tartılmamıştım tozutmuştum ya . ama öncesinden 63.5 dum .
son 5 günlük kilomda şöyle . 64....65.... 65.3..... 64.... 64 .5.. siz bukadar oynak kilo gördünüzmü?:KK37:

..çok ilginç bişi daha 65.3 den 64 de düştügüm gün mersine gitmemin ertesi sabahdı . ve yoldada yedim ama genelde et ve salata çok azda ekmek yedim hatta çuku bile yedim. nasıl olduda 1.3. gr 1 günde indi üstelik arttı dedigim ölçülerimde o gün eski haline gelmişti. çok şaşırmıştım dün sabah :KK53:

kilolar oynak olur
mersin dağ havası mı aldın desem de verdin
bazen yesende verirsin canım
ama dikkat etmeye devammm
bak püsküt bile seni geçtiiiiiiiiiiiiiii:KK37::KK37::KK37::KK37:

vay süper
tebrik ederim
kilomuzda aynıııı
hadi yarışalımmmmmmmmmmm:KK14::KK14::KK14:

teşekkür ederim canım..Benim kilolarım çok zor gidiyor ama motivasyona ihtiyacım çok var bu yüzden akapunktura başladım zaten..motivasyon adına da çok iyi olur yarışmamız..Tamammmm :KK16::KK16::KK16::KK16:

kadisçim ben daha yeni başladım diyete bu yüzden su kaybediyorum sanırım sadece..Sen epey kilo vermişsin tebrik ederim canım :KK9::KK9::KK9:

teşekkür ederim canım..Benim kilolarım çok zor gidiyor ama motivasyona ihtiyacım çok var bu yüzden akapunktura başladım zaten..motivasyon adına da çok iyi olur yarışmamız..Tamammmm :KK16::KK16::KK16::KK16:
akapunturada başlamışsın gider canım
eninde sonuda yeterki vermekten vazgeçme
haftaya hedefim 900 gr oldu
oysaki ben sabit olmayı düşlemiştim
püsküüteeee inatttttttttttttt yaptım valllaaa

kadisçim ben daha yeni başladım diyete bu yüzden su kaybediyorum sanırım sadece..Sen epey kilo vermişsin tebrik ederim canım :KK9::KK9::KK9:

evet temmuz 15 den bu yana 6 ayda verdim 14.2 kg :nazar::nazar::nazar::nazar:

ayda ortalama 2.33 yapar

temmuz 15 e kadar yani kalan 6 ayda ise bi 14 daha versem
60 kilo olsam yani bir yılda 30 kilo vay beeeeeeeeeee
dile kolayyyyyyy

püskütümmmmmmm
yaz bunu defterine temmuz 15 de ne alemdesin diye sor bannnaaaaaaaaaaaaaaaaaa
olur muuuuuuuuu

ayda ortalama 2.33 yapar

dile kolayyyyyyy

püskütümmmmmmm
olur muuuuuuuuu

canımmm maşallah harika kilo vermişsin yaa :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: nazar değmesin :KK9::KK9::KK9::KK9:

iyi akşamlar .:KK16:
oh oh hedefler konulmuş .:KK9:
inşallah hedefinizdende aşagıda olursunuz efem .:KK55:

Ben de 1,4 kg vermişim bu hafta akapunkturun ilk haftası idi ama doktorumun verdiği diyetin hiç dışına çıkmadım..

kadisim eminem yarışa girmişsiniz hadi hayırlı olsun ..
hanginizi tutsam biriniz akupunkturlusunuz, bi digerinizde beyin gücüne sahip :KK9: bakalım hangisi kazacak :KK16:

Son düzenleme:
kadisim eminem yarışa girmişsiniz hadi hayırlı olsun ..
hanginizi tutsam biriniz akupunkturlusunuz, bi digerinizde beyin gücüne sahip :KK9: bakalım hangisi kazacak :KK16:

Teşekkür ederiz ablacımmmm:KK16::KK16::KK16: Evet yarışa girdik ama motive olacağız birbirimize inşallah..Benim en büyük ihtiyacım motive zaten

aynı cümle benide etkilemedi desem yalan olur .:KK1:

:KK9:yani aklıma ne geldi, malum yol uzun arabada şişmek lazım dimi?ama tam tersi oldu .arabada aceba basınçdan kaynaklanan bir durummu oluyor .:44:şişlik vs ne varsa hepsi gitmiş .:KK9:
ogünki mönüme bakıyorum . sabah 1 dl ekmek yemiştim peynirle . öyleyintavuk ıg bol salata az pide . arada 2 portakal yer fıstıgı (malum oralarda bunlar bol) 1 küçük paket çuku .akşamda dagda sucuk ızgara bol salat ve çok az ekmek .ha birde her iki ögündede bol bol turp yedim .:44: aslında dönüp bakınca çuku hariç mönü güzel :KK9: birde, hiç diyet düşünmedim desem .:44:
yok yok, benim iyi bir plana ihtiyacım var .ve tabi onu uygulamaya .:KK31: iç ses'' ben aebenim istedimmi yaparım'' :KK6::KK37:
Fıstık ve çikolata dışında güzel mönüymüş sahiden de.. Dengeli, eşit beslenme olmuş.
kadisin dediğine bir örnek de sen yaşamışsın demek ki.. Diyeti düşünmeyince atıvermiş kiloyu vücut.
İç sesini sevdim.. Bir an önce istek gelsin o zaman..
Tebrikler! :KK9: :KK9: :KK9: :nazar:
Aynı kiloyu vermişiz tesadüfe bak.. :KK34:
Akapunktur diyeti de öyle böyle değil, ağır diyettir hani.. Hiç bozmadan devam edebildiğin için ayrıca tebrikler. :KK71: :KK9:

süpersin pek sevindim canım
darısı haftaya
bakalım kim çok vercek demk isterdim ama ben beynimi ve vücudumu hatta midemi 15 tatile ayırıyorum :):KK52::KK52::KK52:

kızkardeşim gelecekkk
çozutcam bendeeeeeeeee
şimdiden duyrulurr

ama beynime komut yollasam mı nee
onu da canım istemiyo
o da tatil yapsın demii
kafayı yiyen kadriye :KK37::KK37::KK37:
15 tatil mi? :KK53:
Kaç kilo alıp döneceksin bu durumda? :KK52:
evet 300 geçen bu hafta 600 haftaya 900 diyeyim bariiiiiii:KK53::KK53::KK53::KK53:
bak beni gaza getirdin sen şimdi ama:KK24:

senin kilon az canım ama ben daha çok verip san yetişirim :KK19:
Ohh be!
Üstteki mesajda soğuk terle boşanmıştı vallahi..
Bana yetiş, beni geç hatta.. sonra da ben seni kovalayayım.. :KK55: :KK34:
vay süper
tebrik ederim
kilomuzda aynıııı
hadi yarışalımmmmmmmmmmm:KK14::KK14::KK14:
Yarışın kızlar süper! :KK9: :KK9:
Daha önce aebenim ve akrebim için haftalık manşet atıyordum.. İkisi de pek bi'sessiz artık.. :KK3:
Bu hafta size hazırlarım manşet, ay ne güzel olacak.. :21:
Yeri gelmişken benim de bu haftaki hedefim 500 gr. :KK4:

ayda ortalama 2.33 yapar

dile kolayyyyyyy

püskütümmmmmmm
olur muuuuuuuuu
Ohhhh iyi olmuş böyle! Bana inat olmasına daha da çok sevindim.. :KK53:
Vay vay vay!!! Ne güzel kilo vermişsin kadiscim..
Desktopa not attım hemen. Çizelgendeki kiloyu da yazdım. 15 Temmuzda artık ben buralarda olmam ama :KK33: sırf sana soru sormak için gelirim.. :KK60:
Kadisçim ben de haftaya 1kilo hedef koyuyorum bakalım inşallah hedeflerimize ulaşabiliriz..:KK16::KK16:
kadis 900 gr verecek
blackandwhite 1000 gr verecek
Yarış başladı! :emir_bebek:
:nazar: :nazar:

Fıstık ve çikolata dışında güzel mönüymüş sahiden de.. Dengeli, eşit beslenme olmuş.
kadisin dediğine bir örnek de sen yaşamışsın demek ki.. Diyeti düşünmeyince atıvermiş kiloyu vücut.
İç sesini sevdim.. Bir an önce istek gelsin o zaman..

Tebrikler! :KK9: :KK9: :KK9: :nazar:
Aynı kiloyu vermişiz tesadüfe bak.. :KK34:
Akapunktur diyeti de öyle böyle değil, ağır diyettir hani.. Hiç bozmadan devam edebildiğin için ayrıca tebrikler. :KK71: :KK9:

15 tatil mi? :KK53:
Kaç kilo alıp döneceksin bu durumda? :KK52:

Ohh be!
Üstteki mesajda soğuk terle boşanmıştı vallahi..
Bana yetiş, beni geç hatta.. sonra da ben seni kovalayayım.. :KK55: :KK34:

Yarışın kızlar süper! :KK9: :KK9:
Daha önce aebenim ve akrebim için haftalık manşet atıyordum.. İkisi de pek bi'sessiz artık.. :KK3:
Bu hafta size hazırlarım manşet, ay ne güzel olacak.. :21:
Yeri gelmişken benim de bu haftaki hedefim 500 gr. :KK4:

Ohhhh iyi olmuş böyle! Bana inat olmasına daha da çok sevindim.. :KK53:
Vay vay vay!!! Ne güzel kilo vermişsin kadiscim..
Desktopa not attım hemen. Çizelgendeki kiloyu da yazdım. 15 Temmuzda artık ben buralarda olmam ama :KK33: sırf sana soru sormak için gelirim.. :KK60:

kadis 900 gr verecek
blackandwhite 1000 gr verecek
Yarış başladı! :emir_bebek:
:nazar: :nazar:

canımmm çok teşekkür ederim ben de seni tekrar tebrik ederim çünkü aynı kiloyu versek de sen destek almadan ne güzel kendi iradenle verdin :KK9::KK9::KK9::KK9: Ben de kilo verdikçe gaza geleceğime inanıyorum başlamak bitirmenin yarısıdır..Kadisin aklına da yarışmak geldi..Bize motive olacak inşallah destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz :KK16::KK16::KK16:

Veee haklısın püsküüütçüm akapunktur diyeti daha bi ağır..bir hafta
sabahları
bir dilim ekmek,2 dilim peynir,domates,salatalık,biber
Öğle
yoğurt
salata
akşam
1 kase çorba
yoğurt
salata
*her gün 3 meyve,3lt su,2şişe maden suyu şeklinde idi..
Bu diyeti bozmadan yapmama rağmen 1.4 bile az aslında

Arkadaşlar çıkmadan önce 15 gündür ilgilendiğim, kendimce önemli bulduğum bir konuyu paylaşmak istiyorum.
Kitaplarımı aldım. (Tibetin Gençlik aşı 1. ve 2. kitap ve Yüz Yogası)
Hareketleri çalıştım. Mantığımı oturttum. Videoları inceledim. Dedim ya 15 gündür iş üzerindeyim. :KK34:
Çok etkilendim ve birkaç güne kadar başlıyorum.

1- Tibetin Gençlik Pınarı
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-105.html#top
5 hareketi her gün yapmak gerekiyor.

2- Yüz yogası
Benim yüzüm 79 ve üstündeyken olduğum zamanlar haricinde incedir. Bu nedenle de kilo kaybettikçe yüzüm iyice küçülüyor. Daha doğrusu yanaklarım içeriye doğru girmeye başlıyor. Yüz yogası kitabından da yanak kaslarını çalıştıran hareketleri listeledim.
Hareketleri her gün 3'er kez yapmak gerekiyor.

Her iki egzersiz programına da aynı gün başlayacağım. Olumlu etkiler olursa ki bu elbette bir zaman isteyecek, haber veririm.

İşte böyle.. Paylaşmak istedim. :KK34:

Arkadaşlar çıkmadan önce 15 gündür ilgilendiğim, kendimce önemli bulduğum bir konuyu paylaşmak istiyorum.
Kitaplarımı aldım. (Tibetin Gençlik aşı 1. ve 2. kitap ve Yüz Yogası)
Hareketleri çalıştım. Mantığımı oturttum. Videoları inceledim. Dedim ya 15 gündür iş üzerindeyim. :KK34:
Çok etkilendim ve birkaç güne kadar başlıyorum.

1- Tibetin Gençlik Pınarı
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-105.html#top
5 hareketi her gün yapmak gerekiyor.

2- Yüz yogası
Benim yüzüm 79 ve üstündeyken olduğum zamanlar haricinde incedir. Bu nedenle de kilo kaybettikçe yüzüm iyice küçülüyor. Daha doğrusu yanaklarım içeriye doğru girmeye başlıyor. Yüz yogası kitabından da yanak kaslarını çalıştıran hareketleri listeledim.
Hareketleri her gün 3'er kez yapmak gerekiyor.

Her iki egzersiz programına da aynı gün başlayacağım. Olumlu etkiler olursa ki bu elbette bir zaman isteyecek, haber veririm.

İşte böyle.. Paylaşmak istedim. :KK34:

süper iş üzerindeymişsin tatlım...inşallah hareketlerin yararlarını görürsün :KK16::KK16::KK16::KK16:

X