Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

3344.jpg

2013mevlitkandilimesaji.jpg

evet aeben ablacım böyle giderse iflas bayrakları yakın :KK1:

ben şuanda Bergamot aromalı yeşil çayımı alıp cam kenarındaki masaya geçtim :KK14:

evde olmayınca diyet çok zor oluyor ablacım haklısın ben şimdiden kara kara düşünüyorum yine 15 gün sonra 15 gün süre ile geçici göreve gideceğim yine 15 gün otelde kalacağım :KK14::KK14::KK14: Bu zamanlar kilo alıyorum hep tam da diyete dolu dizgin başlamış olacağımda gideceğim ya Allah yardımcım olsun inşallah

bende çalışırken daha iyi diyet yapıyorum. evde bunalıma filan denk gelirsem bittim demektir evde yanlız kalıncada olmuyor değil... çalışırken yiyeceğim herşeyim her gün taşınıyor benle eşim bile takılıyor bazen beslenme çantanı almadınmı diyor yok dünden fazla götürmüşüm diyorum:KK9:

ben alıştım böyle yiyeceklerimle dolanmaya :KK56:

bende çalışırken daha iyi diyet yapıyorum. evde bunalıma filan denk gelirsem bittim demektir evde yanlız kalıncada olmuyor değil... çalışırken yiyeceğim herşeyim her gün taşınıyor benle eşim bile takılıyor bazen beslenme çantanı almadınmı diyor yok dünden fazla götürmüşüm diyorum:KK9:

canım ben bugün ikinci seans akapunkturumu oldum toplamda 5 günde 900 gr vermişim..

merhabalar ..:KK16:

öncelikle geçmiş kandiliniz mübarek olsun .
dün günü birlik mersin'e gitmiştim ,gecede geç geldik. eşiminde yeni gitti .
yarında misafirlerim var sohbet bende . oyüzden hem tamizlik hemde hazırlık yapıcam ..
sizler iyisinizdir inşallah .

yarında misafirlerim var sohbet bende . oyüzden hem tamizlik hemde hazırlık yapıcam ..

Mersin mi?ben adanadayim sen nerdeydin canim.

günaydınlar
ben çokkk mutluyum sonunda hamile kalmadan önceki kiloma ulaştımmmmm:KK19::KK19::KK19:
75.8 bugün itibariyle 600gr gitmiş geçen haftaya göre:KK36::KK36::KK36::KK36:

tam 9.5 ay sonra yuppyyyyyyyy
geriye 10 kilo kaldı buda temmuza kadar verilecek inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:
yazı fit olacam fittttttttttt :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Mersinmii:KK53: kuzuu neden haber vermedin görüşürdük ne güzeell:KK20:

Bu satırları yazmak nasıl da mutlu ediyor beni..
Hayatımda başıma gelmeyen bir şey oldu ve ben bir haftada 1.4 kilo verdim arkadaşlar! :KK9::KK9::KK9: :nazar:
Yöntem basit: Akşamları en geç 18:30 da ve az yedim, bütün gece aç dolaştım.

Oley be!!!

Hedefim 1 kilo vermek diyordum, 400 gr. da ekstradan vermiş oldum!

Cıvımak yok! Hemen durum bilgisi veriyorum.

Geçen Cuma: 65.7
Bugün: 64.3 :nazar:
1 Mart hedefime kalan: 2 kg

:KK52: :KK52:

hayırlı cumalar .. hafta dedigmiz ne çabuk geliyor yahu :KK9:

aynen canım ya bende diyorum çalışsam kesin incecik bişi olurdum sanırım .çalışırken yemek aklıma gelmiyor geldese atıştırıp açlıgın geçiyor geri işe daliyorum .:KK19:
canım ben bugün ikinci seans akapunkturumu oldum toplamda 5 günde 900 gr vermişim..
oh ne güzel çözülmeye başlamışsın .:KK9:
Mersin mi?ben adanadayim sen nerdeydin canim.
ankaradayım kadisim .
Mersinmii:KK53: kuzuu neden haber vermedin görüşürdük ne güzeell:KK20:
akrebim kaynımlar silifkede. eşimin bir işi vardı bende eşlik ettim canım .otabandan geçtik mersine pek girmedik .ancak yemek yemek için durduk ,öyleyin ve akşam . dag havası ne güzel oh miss..
bi degişiklik oldu işte..

günaydınlar
ben çokkk mutluyum sonunda hamile kalmadan önceki kiloma ulaştımmmmm:KK19::KK19::KK19:
75.8 bugün itibariyle 600gr gitmiş geçen haftaya göre:KK36::KK36::KK36::KK36:

tam 9.5 ay sonra yuppyyyyyyyy
geriye 10 kilo kaldı buda temmuza kadar verilecek inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:
yazı fit olacam fittttttttttt :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Kadiscim ne güzel!
Mutlulukta yalnız kalmadım.
Tebrik ediyorum.. :KK71: :nazar: :KK9:

Tam da 600 gr. hedef koymuştun ve ulaştın!

Bakalım yaza kim daha fit olacak! :emir_bebek: :KK55: :KK34:

Hayatımda başıma gelmeyen bir şey oldu ve ben bir haftada 1.4 kilo verdim arkadaşlar! :KK9::KK9::KK9: :nazar:

Oley be!!!

Oleyyyy harikasın canım:KK9:.. Ve evet akşam ne kadar erken yenirse o kadar iyi oluyor dimi..

Ben bu hafta kızımın rahatsızlığı ile iyice şaşırdım sanırm çünkü aldım..

Ama haftaya şu akşamcıu topiğinde varım yine inş..

Zuzum yaa taze zencefilime şu senin tarifini uygulamak istiyorum ama baktım bulamadım kolaydamıdır acaba o tarif şööle bi sunsan tekrar olarmı acaba:KK17:

Oley be!!!

VAY ,VAY ,VAY :nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

oh be en azından arkadaşlarım kilo veriyor .:KK9::KK9::KK9:

bir ilk daha püsküütüm beni solladın :nazar::KK52:yuh bana diyorum :KK9:

benim kiloya gelince çok oynak . tek tesellim yeniden eski haline dönene ölçülerim . :KK31:
geçen hafta tartılmamıştım tozutmuştum ya . ama öncesinden 63.5 dum .
son 5 günlük kilomda şöyle . 64....65.... 65.3..... 64.... 64 .5.. siz bukadar oynak kilo gördünüzmü?:KK37:

..çok ilginç bişi daha 65.3 den 64 de düştügüm gün mersine gitmemin ertesi sabahdı . ve yoldada yedim ama genelde et ve salata çok azda ekmek yedim hatta çuku bile yedim. nasıl olduda 1.3. gr 1 günde indi üstelik arttı dedigim ölçülerimde o gün eski haline gelmişti. çok şaşırmıştım dün sabah :KK53:

Son düzenleme:

benim kiloya gelince çok oynak . tek tesellim yeniden eski haline dönene ölçülerim . :KK31:
geçen hafta tartılmamıştım tozutymuştum ya . ama öncesinden 63.5 dum .
son 5 günlük kilomda şöyle . 64....65.... 65.3..... 64.... 64 .5.. siz bukadar oynak kilo gördünüzmü?:KK37:
çok ilginç bişi daha 65.3 den 64 dörde düştügüm gün mersine gitmemin ertesi sabahdı . ve yoldada yedim ama genelde et ve salata çok azda ekmek yedim hatta çuku bile yedim. nasıl olduda 1.3. gr 1 günde indi üstelik arttı dedigim ölçülerimde ogün eski haline gelmişti. çok şaşırmıştım dün sabah :KK53:

Demekki Mersin havası yarıyor sana kuşumm:KK34:

Empati yapabiliyorum.. Can sıkıcı olmasına karşın seni motive ettiği için bu deneyimi yaşamış olmana sevindim.
Rast gele bakalım.. :nazar:

Başınız sağ olsun, rahatta yatsın.. :KK71:

Aramızda var bu etkileşim.. Ben de sana gaz vereyim diye çizgimi bozmamaya çalışıyorum da ne yazık ki sen istediğim noktaya gelmiyorsun..:KK33:
Şaka bir yana.. sen de güzel kilo vermişsin buralarda takılmaya başlayalı..
Acaba yine monti mi yapsan, kalan küçücük kilonu atana kadar..? Belki yeniden disipline sokar seni.. mi?

Hiç öyle düşünme.. Ben sıklıkla boş cafeye gelip mesajımı yazıp gidiyorum. :KK51:

Eminim etkisi oluyor aebenim.. olmaz mı hiç?
İrade dediğin nereye kadar yani?
Gelecek önüne mis ikramlar.. Birine hayır desen, diğer gıdıklar.. :KK60:

tekrar monti yapmak .... püsküütüm normal diyetimi bile tam yapamazken montiye cesaretim yok . evde olsam ala .ama halimi görüyorsun .:KK50:
en önemliside diyete tam sarılmamak . beni diyete adepte eden en güzel şey spor ama onuda yapamıyorum helede dışarda sabahları yürümek beni gün boyu diyete mahküm eder.
akşam aç yapmak .biliyorsun ilk başlarda bende çok işe yaradı ve ısrar etmiştim sizde uygulayın diye .. bak sendede çok güzel işe yarıyor :nazar:

..benim oturup bir muhasebe yapmam lazım . ve plan hazırlamam lazım .:44: ama onu bile hazırlıycak zaman yok .
bugün arkadaşlar bana gelecekti . başka bir yerde daha büyük sohbet vardı oraya kaydı . ama gidicem . yarın hafta sonu çoçuklarla dışarı çıkıcam büyük ihtimal. hafta sonlarımıda düzenlemem lazım yoksa hafta içi diyet yapsamda. hafta sonu bozunca işin ucu kaçıyor .
..dedigim gibi iyi bir plan yapıp sana ve kızlara onaylatıp sizi gözlemci yapmak . :KK31:

Oleyyyy harikasın canım:KK9:.. Ve evet akşam ne kadar erken yenirse o kadar iyi oluyor dimi..

Ben bu hafta kızımın rahatsızlığı ile iyice şaşırdım sanırm çünkü aldım..

Ama haftaya şu akşamcıu topiğinde varım yine inş..

Zuzum yaa taze zencefilime şu senin tarifini uygulamak istiyorum ama baktım bulamadım kolaydamıdır acaba o tarif şööle bi sunsan tekrar olarmı acaba:KK17:
Akşamcı topiğini (bu arada ne güzel isim bulmuşsun) açtığımdan beri iyi gidiyorum ben..
Hele detaylı akşam mönüsü yazmaya başlayınca daha da iyi geldi.
Tarif şurada canım:
Zencefilli çay nasıl yapılır? | tuguts.com

geçen hafta tartılmamıştım tozutmuştum ya . ama öncesinden 63.5 dum .

..çok ilginç bişi daha 65.3 den 64 de düştügüm gün mersine gitmemin ertesi sabahdı . ve yoldada yedim ama genelde et ve salata çok azda ekmek yedim hatta çuku bile yedim. nasıl olduda 1.3. gr 1 günde indi üstelik arttı dedigim ölçülerimde o gün eski haline gelmişti. çok şaşırmıştım dün sabah :KK53:
Hakikaten inanılmazı başardım yahu! Başladığımızda ben taaa nerdeydim? :KK76:
Kilon sahiden de ne oynak yahu!
1.3 kilo bir günde nasıl gitmiş hayret bişey..
Ama tabii geriye bakarsak 2 gün önce 64 müşsün ik günde şişmişsin sonra onları geri göndermişsin. Belki de çok sık ödem yapan bir bünyen var.. Bilemedim.
Uff son cümle beni coşturdu :124: ben dermişiimm :KK1:
De tabii.. Önce diyeceksin, isteyeceksin, sonra inanacaksın ve sonra da başaracaksın. :KK71:

Ben kaçtım kızlar.. :KK55:

Uff son cümle beni coşturdu :124: ben dermişiimm :KK1:
aynı cümle benide etkilemedi desem yalan olur .:KK1:
Demekki Mersin havası yarıyor sana kuşumm:KK34:

:KK9:yani aklıma ne geldi, malum yol uzun arabada şişmek lazım dimi?ama tam tersi oldu .arabada aceba basınçdan kaynaklanan bir durummu oluyor .:44:şişlik vs ne varsa hepsi gitmiş .:KK9:
ogünki mönüme bakıyorum . sabah 1 dl ekmek yemiştim peynirle . öyleyintavuk ıg bol salata az pide . arada 2 portakal yer fıstıgı (malum oralarda bunlar bol) 1 küçük paket çuku .akşamda dagda sucuk ızgara bol salat ve çok az ekmek .ha birde her iki ögündede bol bol turp yedim .:44: aslında dönüp bakınca çuku hariç mönü güzel :KK9: birde, hiç diyet düşünmedim desem .:44:
yok yok, benim iyi bir plana ihtiyacım var .ve tabi onu uygulamaya .:KK31: iç ses'' ben aebenim istedimmi yaparım'' :KK6::KK37:

X