Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Normalde sporla aran nasıl peki?
Düzenli yaptığın herhangi bir egzersiz programın var mı?

...ve günaydın bu arada. :KK71:

günaydınlar olsun hepinize

yokkk malesef
ben spor yapamıyorummmmm
dövün beni dövünnn
vakitim yokkkk maleesef

ama önceden ful yapardım
nivea bady cd her gün
45 dk
yeni evde alttakiler rahatsız olacak dye yapamıyorum
aman olurlarsa olsunlar değil mi bahane işte

15 tatilden sonra başlıyacağım ama kesinnnn:KK37:

günaydınlar olsun hepinize

yokkk malesef
ben spor yapamıyorummmmm
dövün beni dövünnn
vakitim yokkkk maleesef

ama önceden ful yapardım
nivea bady cd her gün
45 dk
yeni evde alttakiler rahatsız olacak dye yapamıyorum
aman olurlarsa olsunlar değil mi bahane işte

15 tatilden sonra başlıyacağım ama kesinnnn:KK37:
İyi olur kadiscim.
Kaslarımızı beslemenin yolu sadece spordan geçiyor. Kaslarımızın beslenmesinin çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.
Vücudumuzdaki kasların %80 i bel çizgimizin altında. Dolayısı ile bırak sporu, şunu, bunu... her gün yürüyüş yapman bile yeter de artar.. Çok da değil. 45 dakika yürüsen yeter. Ya da bisiklet çevirsen 20 dakika o da yeter.

hayırlar üstünüze olsun inşallah :KK16:

sabah beri temizlik yapıyorum halada birmedi pc hazır açıkken yazayım dedim ...

hafta sonun sınavla geçti birde gezmelerle :KK14: ne olcak benim bu halim bilmiyorum ..

karnımın şişligi indi şükür ,fakat kilom artıyor :26: ..

..sizler iyisiniz umarım ..:KK16:

İyi olur kadiscim.
Kaslarımızı beslemenin yolu sadece spordan geçiyor. Kaslarımızın beslenmesinin çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.
Vücudumuzdaki kasların %80 i bel çizgimizin altında. Dolayısı ile bırak sporu, şunu, bunu... her gün yürüyüş yapman bile yeter de artar.. Çok da değil. 45 dakika yürüsen yeter. Ya da bisiklet çevirsen 20 dakika o da yeter.

selam püsküütüm .:KK16:
aa bak bilmiyordum ,demek kaslarımızın %80 belden altında .

Teşekkür ederim canım haklısın bir türlü başlayamamıştım ve dün başladım artık 'BURAYA KADARMIŞ' diyeceğim bir olay yaşayınca ve inşallah dediğin gibi olur ve benim iştahımın kapanmasına yardımcı olur ilk zamanlar için..Daha sonrasında midem küçülür de ben devam edebileceğimi düşünüyorum..Daha önce 20 kilo vermiş biri olarak..Sporun değerini anladım ama şuanda spora da başladım..Bu birkaç gün içinde şehir dışına çıkmak zorundayım Babamın amcasının oğlu(amcam) yoğun bakımda ve ben yarın İzmire gideceğim ziyarete..Bikaç gün sonra eve döndüğümde başlarım inşallah
eminem monti yazmışsın . dönüm noktam beyaz gönlek olmuş hadi hayırlısı :KK9:

safişin yazdıgına göre hastanızı kaybetmişsiniz . rabbımdan rahmet diliyorum ,başınız saggolsun .:KK16:
evet aebencim topu topu 300 gr gitti bunada sukur haftaya hedefim 600 gr buraya gelip yazamamisim.islerimin tavan yaptigi donemlerin basindayim artik.dua edin bana.grubumada ugrayamadigim gunler oluyor .
Allah kolaylık versin kadisim .:KK16:
aebenim..

Dilerim sınavların düşündüğünden daha iyi geçmiştir. :KK71:

Sana pilates konusuyla ilgili söyleyeceklerim var.

Ne kadar oldu ben başlayalı? 1.5 ay falan oldu herhalde di mi?
Başladığımdan beri haftada 2 gün düzenli pilates yapıyorum.
Ancak sevdiğim 4 hareket var. Onları haftanın kalan günlerinde yaptığım yer hareketlerime ekledim. Her gün yapıyorum o 4 hareketi mutlaka.

Cuma günü manikür-pediküre gittim. Ayda bir görüşüyoruz kızlarla. "Ne kadar zayıflamışsın" dediler. Dedim yok o kadar da fazla kilo kaybetmedim. Yok, karın yanların çok değişmiş dedi Aylin, eli de bu sırada karnımın yanlarında. A-aa ne kadar sertleşmiş dedi. Ben de elledim. Sahiden çok sertleşmiş. Ben sadece göbeğime odaklı bir insan olduğum için :KK60: oradaki değişimi fark etmemişim. Üzerimde dar kırmızı bir kazak vardı, hatlarımı belli etmiş demek ki.

Neyse.. eve gelince hemen kazağımı çıkarttım tabii aynanın karşısında.. A-aa sahiden yanlar içe girmiş ve taş gibi olmuşlar.

Bu taşlaşma belki yanlardan başlayıp göbeğe doğru geçer.. :KK34:

Bunca lafın özü; pilates konusunda bana öncülük edip yönlendirdiğin için teşekkür ederim sana.. :KK16: :KK16: :KK16:

:KK9::KK9::KK9: süper ,çok sevindim :KK16: püsküütüm .sebeb oldugum içinde bi okadar mutlu oldum :)
ben bu günlerde okadar sık yapamsamda bırakmadım . göbüşümün üstü löp löp olsada :KK9: altındaki kaslar çok sıkı ve saglam bunu dokundugumdada çok iyi hissedebiliyorum . tıpkı senin tarif ettigin gibi... pilatesde kilo belki çok kaybedilmesede görünürde çok fazla degişiklik oluyor ..
sanırım yan kasları çalıştıran, hani bacaklarına agırlık takıpda yaptıgın o hareketler etkili yanlar için . sanda tarif etmiştimya ,senin buyaptıfına benzer bir hareket . bende o hereketi yaparken acaip yan kasları hissdiyorum . ve her zaman pilates yaparken ekliyorum o hareketleri .

aa bak senin pantolan aklıma geldi ,giysene enminim dagişiklik olmuştur ..:KK34:

sınavlarımda güzel geçti ..belirli bir beklentim var sanırım onuda başardım . bakalım sonuç ne olacak .

Son düzenleme:
hayırlar üstünüze olsun inşallah :KK16:

sabah beri temizlik yapıyorum halada birmedi pc hazır açıkken yazayım dedim ...

hafta sonun sınavla geçti birde gezmelerle :KK14: ne olcak benim bu halim bilmiyorum ..

karnımın şişligi indi şükür ,fakat kilom artıyor :26: ..

..sizler iyisiniz umarım ..:KK16:
Şişlik gitmiş güzel..
Kilo niye artıyor anacım? Gezmelerin yan etkisi mi? :KK1:

selam püsküütüm .:KK16:
aa bak bilmiyordum ,demek kaslarımızın %80 belden altında .
Allahıma şükürler olsun!
Aebenime bir şey öğreteceğim gün de gelmiş.. :KK76:
------------
:KK9::KK9::KK9: süper ,çok sevindim :KK16: püsküütüm .sebeb oldugum içinde bi okadar mutlu oldum :)
ben bu günlerde okadar sık yapamsamda bırakmadım . göbüşümün üstü löp löp olsada :KK9: altındaki kaslar çok sıkı ve saglam bunu dokundugumdada çok iyi hissedebiliyorum . tıpkı senin tarif ettigin gibi... pilatesde kilo belki çok kaybedilmesede görünürde çok fazla degişiklik oluyor ..
sanırım yan kasları çalıştıran, hani bacaklarına agırlık takıpda yaptıgın o hareketler etkili yanlar için . sanda tarif etmiştimya ,senin buyaptıfına benzer bir hareket . bende o hereketi yaparken acaip yan kasları hissdiyorum . ve her zaman pilates yaparken ekliyorum o hareketleri .

aa bak senin pantolan aklıma geldi ,giysene enminim dagişiklik olmuştur ..:KK34:

sınavlarımda güzel geçti ..belirli bir beklentim var sanırım onuda başardım . bakalım sonuç ne olacak .
Bence en çok şu hareket etkiledi.
Tarif edecem anlayacaksın.
Sırt üstü yatıyorsun, bacaklar masa pozisyonu.
Başını kaldırıyorsun. Bir bacağını kendine çekerken, elin ayak bileğine değiyor, diğer bacak uzun ve havada. Bildin di mi?
Bilmeyene anlatmak zor da sen de pilates yaptığın için anlamışsındır.
Bu hareketi yaparken yanlarım sanki ip ip oluyor da o ipler çekiliyor.

Amaaaaağnnn aebenim ya!:KK17: Ben çoktan denedim pantolonu. Çok kilo farkım olmadığı için değişiklik yok gibi geliyo bana. Ama giy, fotosunu çek gönder diyorsan akşam çekerim.

Sınavlarının güzel geçmesine de çok sevindim. :KK71:

Son düzenleme:
Şişlik gitmiş güzel..
Kilo niye artıyor anacım? Gezmelerin yan etkisi mi? :KK1:

Allahıma şükürler olsun!
Aebenime bir şey öğreteceğim gün de gelmiş.. :KK76:

Bence en çok şu hareket etkiledi.
Tarif edecem anlayacaksın.
Sırt üstü yatıyorsun, bacaklar masa pozisyonu.
Başını kaldırıyorsun. Bir bacağını kendine çekerken, elin ayak bileğine değiyor, diğer bacak uzun ve havada. Bildin di mi?
Bilmeyene anlatmak zor da sen de pilates yaptığın için anlamışsındır.
Bu hareketi yaparken yanlarım sanki ip ip oluyor da o ipler çekiliyor.

Amaaaaağnnn aebenim ya!:KK17: Ben çoktan denedim pantolonu. Çok kilo farkım olmadığı için değişiklik yok gibi geliyo bana. Ama giy, fotosunu çek gönder diyorsan akşam çekerim.

Sınavlarının güzel geçmesine de çok sevindim. :KK71:

kilo artıyor çünki hafta sonu boyuna tıkındım ..:KK4:
hele dün . sabah normal kahvaltı .öylen fındık ikindi eşim yemege götürdü .akşamda çig köfte yemeye davetliydik .gecede boyuna ikram derken .:KK37:
cumarteside dışarda yedik :KK4: .
... püsküütüm varmı bana bir çare ,aklına gelen .:KK53:
hafta sonu tosla,tüm hafta evde oldugunda çabala .tabi evde olursam :KK53:

..yok püskütüm sen ne zaman çeker koyarsın, ben o zaman bakarım pantula, pardon göbüşe:KK1:.

... hareketi anladım canım . ebrunun genelde hergün yaptıgı hareket .obliks hareketleri . o hareketin birde yana yatılarak yapılanı var o dahada zorluyor .
birde dedigin hareketi topunla dene o dahada iyi geliyor :KK34:.

....sen bana bu güne kadar ne çok şey ögrettin bir bilsen .:KK16:

kilo artıyor çünki hafta sonu boyuna tıkındım ..:KK4:
hele dün . sabah normal kahvaltı .öylen fındık ikindi eşim yemege götürdü .akşamda çig köfte yemeye davetliydik .gecede boyuna ikram derken .:KK37:
cumarteside dışarda yedik :KK4: .
... püsküütüm varmı bana bir çare ,aklına gelen .:KK53:
hafta sonu tosla,tüm hafta evde oldugunda çabala .tabi evde olursam :KK53:

..yok püskütüm sen ne zaman çeker koyarsın, ben o zaman bakarım pantula, pardon göbüşe:KK1:.

... hareketi anladım canım . ebrunun genelde hergün yaptıgı hareket .obliks hareketleri . o hareketin birde yana yatılarak yapılanı var o dahada zorluyor .
birde dedigin hareketi topunla dene o dahada iyi geliyor :KK34:.

....sen bana bu güne kadar ne çok şey ögrettin bir bilsen .:KK16:
Tıkınınca kilo almaya moral bozmamak lazımi. Doğal netice.
Bu demektir ki; tıkınmayınca kilo verilecek. :KK34:
Yani önerebileceğim tek çare bu; tıkınmamak. :KK60:

Foto muhabbetini yaptığımda demiştim ki; ne zaman isterseniz yenisini çekecem.
Sen ya da akrep karar vereceksiniz ne zaman istediğinize.. :KK17:
Çünkü öyle söyledim. Benim sözler kalemle değil adeta kanla yazılıyor.. Dediğimi yapacam, yapacağımı diyecem. Rahmetli ana-babama selam edesim geldi yine.. :KK60: :KK60:

O hareketin topla yapılanını da biliyorum. Yerde yapılan bana daha iyiymiş gibi geliyo. Ya da topa belimi olması gerektiği gibi koyamıyor olabilirim tabii.. Bir iddiam olamaz.

Yok bence sen bana daha çok şey öğrettin.. :KK15:

Çünkü öyle söyledim. Benim sözler kalemle değil adeta kanla yazılıyor.. Dediğimi yapacam, yapacağımı diyecem. Rahmetli ana-babama selam edesim geldi yine.. :KK60: :KK60:

O hareketin topla yapılanını da biliyorum. Yerde yapılan bana daha iyiymiş gibi geliyo. Ya da topa belimi olması gerektiği gibi koyamıyor olabilirim tabii.. Bir iddiam olamaz.

Akrep kendi girebildiği zaman pantolonlarına hemen senden de resim isticek hiiiç merak yapma zuzumm..Daha zaman var:KK23:

nihal28.jpg

evet ya ,bencede tek care TIKINMAMAK .:KK4:

SABAH NE GÜZEL BAŞALDIM YAGLANAYIM VE PİLATESİMİ BEKLEYİM DEDİM AMA BİR TÜRLÜ KARIŞIM YAPTIGIM YAGI BULAMADIM .(pordon büyük yazmışım ).
düzensiz bir hatunda deyilim dolaplarım ütülüdür .:KK9:gel görki sanırım beynim ütüsüz . nereye kaldırdım acep.:KK19:
benim kendimi toplamam lazım son 1 haftada hem kilo aldım hemde ölçülerim fena olmuş . dünde fene bir gün deyildi fakat yine kilom artmış :KK52: sanırım bugünlerde kilo alma egilimde bünyem .:KK19:
bugün dışarı çıkıp aktara urayım biberiye yagı alayım . oda fena kokuyor yahu :26: ne yag alacaktık ,başka karışımımda baya yag vardı ama hatırlamıyorum biberiye ve lahana yagına eminim ama ...
çıkmadan önerileriniz olursa onuda alırım .

anacın ve babanında mekanı cennet olsun .hernekadar herkesin bir hamuru olsada şekil veren ana, baba .
sabah muhabbetimiz oldu eşimle .bazan seni anlayamıyorum diyor .:KK14:
..eşimin kıyafetlerini yaptırdıgım terzimiz var .bir keresinde kıyafeti teslim ederken koyacak poşet bulamadı .ben yavruda dururmu evde dünya poşet birikiyor arada toplayıp götürüyorum . adam dua ediyor ..bazan tanıdık ekmek bayide var onada temiz gazeteleri götürüyorum poşeti olmayanlara ekmegi sarıyor . yahu bu bana mutluluk veriyor ,çöpe gidene kadar geri dönüşüm ve hayır dua alıyorum ,karşımdakinin işini görüyorum . ama eşime kalırsan bunlar gereksiz işler ..:KK19:eşime selam olsun ,ne kadar öyle desene 18 senedir onuda işliyorum haberi olmadan .:KK9:evlendigim günki adamla şimdiki adam arsında bir çok fark var . şükretitigm bir konuda evdeki 3 cevheri kendimin işlemesi:KK23:
Akrep kendi girebildiği zaman pantolonlarına hemen senden de resim isticek hiiiç merak yapma zuzumm..Daha zaman var:KK23:
bende buna katılıyorum sanırım biraz zamanı var akrebiminde dedigi gibi.:KK16: arkadaşına çekde göreyim demek için kendimede dönüp bakmam lazım .:KK53: hiç haddime deyil, kendim yapamadıgım şeye arkadaşıma yaptınmı demek .:KK34:

Son düzenleme:
evet ya ,bencede tek care TIKINMAMAK .:KK4:

SABAH NE GÜZEL BAŞALDIM YAGLANAYIM VE PİLATESİMİ BEKLEYİM DEDİM AMA BİR TÜRLÜ KARIŞIM YAPTIGIM YAGI BULAMADIM .(pordon büyük yazmışım ).
düzensiz bir hatunda deyilim dolaplarım ütülüdür .:KK9:geç görki sanırım beynim ütüsüz . neryey kaldırdım acep.:KK19:
benim kendimi toplamam lazım son 1 haftada hem kilo aldım hemde ölçülerim fena olmuş . dünde fene bir gün deyildi fakat yine kilom artmış :KK52: sanırım bugünlerde kilo alma egilimde bünyem .:KK19:
bugün dışarı çıkıp aktara urayım biberiye yagı alayım . oda fena kokuyor yahu :26: neyag alacaktık başka karışımımda baya yag vardı ama hatırlamıyorum biberiye ve lahana yagına eminim ama ...
çıkmadan önerileriniz olursa onuda alırım .

bende buna katılıyorum sanırım biraz zamanı var akrebiminde dedigi gibi.:KK16: arkadaşına çekde göreyim demek için kendimede dönüp bakmam lazım .:KK53: hiç haddime deyil, kendim yapamadıgım şeye arkadaşıma yaptınmı demek .:KK34:
Bazen bana da oluyor.. Bedenim çalışırken, aklım başka yerlerdeyse o sırada neyi, nereye koyduğunu sonradan hatırlamıyorum.. Bir gün karşılaşırsın yağlarınla.. :KK60:

Yağla ilgili önerim yok maalesef.. Hatta biberiye yağını da hala almadım. Üstelik daha dün aktardayıdım. Pembe böğürtleni sordum da biberiye yağı aklıma gelmedi, iyi mi? :KK53:

Tamam işte.. Pantolon fotosu konusunu ikinize emanet ettim. Hanginiz, ne zaman isterse emrinize amadeyim kızlar.. :KK16:

Ya aebenim ne olacak senin durumun böyle.. Aralıkta uzun bir ara verdin, ama o ara sana iyi gelmedi sanki.. O zamandan beri düzenini oturtamadın. Üzülüyorum sen böyle yazdıkça. Biz birlikte bitirmeyecek miyiz bu işi arkadaşım?

Bu topikte takılmaya başladığında kaç kiloydun sen? Unuttum, kusura bakma.

Ben kaçtım.. Hah. 71.4 le yeniden sizlerden destek almak üzere gelmiştim. Cuma günkü kilom da 65.7
Toplam 5.7 kilo vermişim yahu! Hatta 6 kiloymuş da geçen hafta 300 gr alınca tökezlemiş.
A-aaa ne güzel vermişim yahu! E ben gidip yakayım o pantolonu artık. Bu iş bitmiş! :KK60: :KK60:

Şımarmaya bak sen! Allah beni davul etsin ne diyeyim! :KK53:

Ne yaşadın merak ettim..
Önceki başarın ilham verecek düzeyde bir başarı.. İstersen yine yapabileceğini düşünüyorum.
Amcana geçmiş olsun, iyi yolculuklar.

Nasıl yani? Bu 300 gr bende kalıcı mı olacak yani? Bi'muhtaç bul bari sevabına.. :KK60:

Hmm.. Senin, bu haftaki hedefin 600 gr.
Arttırıyorum anacım.. Benim hedefim de 1000 gr.

Var mı arttıran? :KK52:

Ay ben ne dedim ya... :18: 1 kg. mu dedim? :18:

Canım başlamam için birşeyler gerekti hep diyordum ya beynimde başlayamıyorum diye..Çalıştığım yerdeki kıyafetleri giymem şart oldu ve ertesi gün alış verişe çıktım verilen kıyafetler 38 beden idi (verildiğinde zayıf olduğum için) ve ben de şuan 42 beden yada üstü .olduğum için lacivert takım ve beyaz gömlek alayım diye çıktım alış verişe..Kotona girdim 42 bedene kadar gömlekleri var bilindiği üzre ve kollarımdan 42 beden bile olmadııı .mağaza mağaza dolaştım ve bundan sonra beyaz gömlek giymek zorundayım herzaman Bir mağazadan zar zor bir gömlek buldum ama beyaz renk ya her çıkıntım belli oldu :KK43: daha mağazada iken BU İŞ BURAYA KADARMIŞ dedim,akapunktur merkezinin aradım en yakın ne zaman randevu ise yazın dedim.Amcam için de teşekkür ederim amcamı kaybettik :KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım başlamam için birşeyler gerekti hep diyordum ya beynimde başlayamıyorum diye..Çalıştığım yerdeki kıyafetleri giymem şart oldu ve ertesi gün alış verişe çıktım verilen kıyafetler 38 beden idi (verildiğinde zayıf olduğum için) ve ben de şuan 42 beden yada üstü .olduğum için lacivert takım ve beyaz gömlek alayım diye çıktım alış verişe..Kotona girdim 42 bedene kadar gömlekleri var bilindiği üzre ve kollarımdan 42 beden bile olmadııı .mağaza mağaza dolaştım ve bundan sonra beyaz gömlek giymek zorundayım herzaman Bir mağazadan zar zor bir gömlek buldum ama beyaz renk ya her çıkıntım belli oldu :KK43: daha mağazada iken BU İŞ BURAYA KADARMIŞ dedim,akapunktur merkezinin aradım en yakın ne zaman randevu ise yazın dedim.Amcam için de teşekkür ederim amcamı kaybettik :KK14::KK14::KK14::KK14:

Allah rahmet eylesin güzelim...

nasıl gidiyor taktırdınmı iğnelerini kulağına

Bazen bana da oluyor.. Bedenim çalışırken, aklım başka yerlerdeyse o sırada neyi, nereye koyduğunu sonradan hatırlamıyorum.. Bir gün karşılaşırsın yağlarınla.. :KK60:

Yağla ilgili önerim yok maalesef.. Hatta biberiye yağını da hala almadım. Üstelik daha dün aktardayıdım. Pembe böğürtleni sordum da biberiye yağı aklıma gelmedi, iyi mi? :KK53:

Tamam işte.. Pantolon fotosu konusunu ikinize emanet ettim. Hanginiz, ne zaman isterse emrinize amadeyim kızlar.. :KK16:

Ya aebenim ne olacak senin durumun böyle.. Aralıkta uzun bir ara verdin, ama o ara sana iyi gelmedi sanki.. O zamandan beri düzenini oturtamadın. Üzülüyorum sen böyle yazdıkça. Biz birlikte bitirmeyecek miyiz bu işi arkadaşım?

Bu topikte takılmaya başladığında kaç kiloydun sen? Unuttum, kusura bakma.

Ben kaçtım.. Hah. 71.4 le yeniden sizlerden destek almak üzere gelmiştim. Cuma günkü kilom da 65.7
Toplam 5.7 kilo vermişim yahu! Hatta 6 kiloymuş da geçen hafta 300 gr alınca tökezlemiş.
A-aaa ne güzel vermişim yahu! E ben gidip yakayım o pantolonu artık. Bu iş bitmiş! :KK60: :KK60:

Şımarmaya bak sen! Allah beni davul etsin ne diyeyim! :KK53:
ben yukardaki mesaja ek yapana kadar sen cevap yazmışsın bile .:KK9:

ah püskütüm biliyormusun benim şu an bırakmamamım 2 sebebi var birisi kilo vermeyi gerçekden istemem 2.side burda seninle birlikte yol alıyor olmam .
diger kıslar duymasın ama beni hızaya çeken sensin . yani sorumluluk olarak .:KK34: hani vardırya iş yerlerinde bi üsttün .:KK9: burda tüm kızlar beni abla olarak gördüklerinden .beni yeri gelinde sopalayacak pek kimse yok :KK9:

..bu link açıldıgımda kaç kiloydum :44: tam bilmiyorum ama 1 aralıga kadar 2 ay diyet yaptım ve 4 kilodan hazla vermiştim . dedigin gibi ondan sonra film koptu . ne düzgün diyet yapabildim nede kilo verebildim .:KK19: sanırım 67 küsürle başlamıştım ama ondan birkaç hafta öncesinden 68, 69 ları gördügümü biliyorum .

seni taktir ve tebrik etmemek mümkün deyil püsküütüm :nazar::KK9:

monti yaptıgım zamanları hatırlıyorum ev ahali hergün akşam tatlı yerdi ben yapmasam eşim alır gelirdi .ama servisi yapıp geri çekilirdim yemek aklıma bile gelmezdi . nerde o günler .:KK14:
bende şu an eksik olan o istek sanırım :KK19:

eminem monti yazmışsın . dönüm noktam beyaz gönlek olmuş hadi hayırlısı :KK9:

safişin yazdıgına göre hastanızı kaybetmişsiniz . rabbımdan rahmet diliyorum ,başınız saggolsun .:KK16:

Allah kolaylık versin kadisim .:KK16:

Teşekkür ederim aeben ablacığım hakikaten dönüm noktam beyaz gömlek oldu..Amcamı kaybettik ablacığım :KK14: hastaneye dolaşmaya gidecektik o gün ama cenazesine ancak yetişebildim..

eminem tekrar başın sagolsun canım . rabbım mekannın cennet eylesin .

Allah rahmet eylesin güzelim...

nasıl gidiyor taktırdınmı iğnelerini kulağına

teşekkür ederim canım..İğneler nasıl gidiyor onları pek anlayamadım çünkü apansız regl oldum :KK14::KK14: cenaze günü :KK14: hayatımda hiç böyle zamansız regl olmadım bikaç gün gecikti ama hiç böyle 10 gün önce gelmemişti...Kilom pek değişmedi gibi yani

eminem tekrar başın sagolsun canım . rabbım mekannın cennet eylesin .

amin Aeben ablacığım mekanı cennet olsun inşallah..Annemler cumartesi günü hastaneye gideceklerdi ama ben cumartesi günü nöbetçiydim 1 gün daha bekleyin pazar günü birlikte gidelim dedim İzmir e gitmemiz gerekti çünkü aynı ilde değiliz.Ben engel olmuş gibi oldum onlar da göremedi pazar günü defnettik.:KK14:

Teşekkür ederim aeben ablacığım hakikaten dönüm noktam beyaz gömlek oldu..Amcamı kaybettik ablacığım :KK14: hastaneye dolaşmaya gidecektik o gün ama cenazesine ancak yetişebildim..

zamanı gelince ölüm beklemiyor işte . sırası gelen gidiyor :KK14: hayat bir göz acıp kapama işte :KK14:
bazan bunları düşününce ne şaçma işlerle ugraşıyorum diyorum (kilo işi için ) sonunda hepsi toprak olacak :KK14:
sonrada ŞU söz aklıma takılıyor ''ölmeyecek gibi bu dünya için ,yarın ölecekmiş gibide gerçek dünyA için YAŞA'' .:KK14:

Son düzenleme:
X