Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Iyi geceler kizlar.ne alemdesiniz.son gun diyebiliriz artik ben dayanamayip yarin tartilacagim galiba.

Sonucu merak ediyorum ama beynini etkilemek istemem neyse cuma hatirlat bisey diyecegim sana.

günaydın .
hava buz gibi ama günes pencereden içeri pek güzel süzülüyor bu sabah .
ama bugunda hiç halim yok yavs :18:
kadisim ne diycem canım benim .

edacım şeker pancarı haşlayıpda yemegine bayılırım . ama şekerli oldugu için cıs canım . birde heryerde blunmazki..
yemeyide çok ilginçtir hem tatlı hemde acılı . yeşil mercimekle yaparım soganve kırmızı biber yaparım üstüne . dedimya çok ilginç bir yemek herkese hitap etmeyebilir ama ben çok severim hem tatlı hem acı

biraz p,ilates yapsam kendime gelirmiyimki:18:

dün nereye gittim ? güzelik salonuna ay benim ne işim varsa orda

kızlayda yürrürken ,ankarada olanlar bilir elinize bişi tutuştururlar ,ama hiç adetim deyildir teşekkür eder geçerim ilgilenmem bile .. geçenlerde tam akşam vakitlerinde bir genç kız abla bunları bitirmem lazım lütfen bir tane al diye yalvararak baktı . eh dedim bende bu sogukda çabuk bitirsin diye aldım . neyse telide vermiş bulunduk işde
birkaç gün sonra teit etmek için ararlar demişti . ben tabi yok gelemem vs dedimseydese ,göbüş eritmeyi duyunca bi düşünüyüm dedim . netden vs araştırdım yeri, derken bir arkadaşımla dün gittik . ve ben regl oldugum için giremedim arkadaşımda yüz için bakım yaptırdı. fena bir yer deyil gibi.
tabi bilirsiniz kampanya işde söyle böyle derken .2.3. saatde ancak çıktık ordan . göbüşde baya bir incelme vaad adiyorlar 3 türlü aletleri var.ilki kasları harekete geçiriyor . promosyonlara ondan yapıyorlarmış 1 seans. ben onu kabul etmeyince kadın digerini yapayım size dedi oda yag kanalarını açıyormuş.ama ısıyla su kaybı olup incelten prog. deyil .. daha evlede biriniz yazmıştı . bu konu hakında bilginiz varmı ?

Son düzenleme:
günaydın .
hava buz gibi ama günes pencereden içeri pek güzel süzülüyor bu sabah .
ama bugunda hiç halim yok yavs :18:
kadisim ne diycem canım benim .

günaydın canım
burada pek çok soğuk
sabah tartılda öyle söyliyeyimmmm

ben bu sabah tartıldım 100 gr eksideydim regli olduğum halde pek sevindim ben yaaaa
yarın bakalım ne olacakkkkk

neden işin olmaz canım git salonlara pek güzellllll hissediyo insan cilt bakımı felan yaptırınca
ama ben vücutla oynanmasına karşıyım yok kativasyon yok yağ bilmem ne
boş ver canım bence yani ben pek sıcak bakmıyorumkativasyon mesela yumurtalıklara olumsuz etkisi varmış
ne gerek var değil miiiii

ben pek sevmiyorum şeker oancarının tadını nedense
damak tadıma uymuyor

canı sagolsun fadimem gider geri

sen nerdesim bakimm.. montiyede ugrmaz oldun .

Ben artıda değilim artık ama eksilere de inmeyi başaramıyorum aeben ablacığım.. Arkadaşımın biri akapunktur ile kilo veriyor..Ben de akapunktura başlasam mı diye düşünüyorum..Bilgisi olan var mı arkadaşlar biraz kilo verirsem daha sıkı sarılacağım çünkü iştahımı kesmem midemi küçültmem gerek..Bilgisi olan fikir verebilir mi lütfen..Ek hiç bir şey yapmadım ben buzamana kadar

günaydın kızlar
tartımı bildireyim
geçen hafta 76.8 bu hafta 76.7 öpün bakalım beni 100 gr gitmişşşş

bufolo sürüsünden sonra hatta regli iken 100 grrrr gitmişşşşş
oley oley oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

blackım canım montide yazdım zilimde açıklayıcı bir şekilde yazmış

kadisim tebrikler canım . kocamanda öptüm canım .
bana cuma günü bişi diycektin neydi????????????
birde hafta başından bu yana nasıl besleniyorsun ?

benim kiloya gelince 500 gr artıdayım . bu hafta diyet yaptım diyemem . ayrıca reglde hala devam . geçen hafta cumartesi aslında 62,7 düm bu sabah 63,5
bu hafta iyide hissetmiyorum kendimi dün pilates yapayım dedim ilk kez yarıda kestim ,hiç halim yoktu vee isteyim böyle olunca tabiki ne diyet yapabildim nede kilo vermeyi bekledim açıkçası .
ben reglden dedim ama dünde baya kötü oldum . sanırım üşüttüm ama ayakta geçiriyorum işte yatsam dahada hasta olacagım eminim .

püsküütüm dün gelmedim bu sabahda yoksun ..iyimisin ?:44:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar..

Vaktim yok, durumumu bildirip hemen gidiyorum.

Geçen haftaki kilom: 65.9
Bugün : 65.4
Hedefim 65 olmaktı, beceremedim.
18 Ocak hedefim de 64.6

İşte böyle.. Kilo veremediğimi düşünürken çaktırmadan 500 gr vermişim. Naısl oldu bilmiyorum. Herhalde akşam yememenin faydası..

Hoşça kalın..

günaydın kızlar,hayırlı cumalar

dün geceden beri şiddetli baş ağrısıyla uyanıyorum,şu liste işini halledeyim,evime gidecem koşa koşa

bu arada bende bildireyim kilomu

geçen haftaa: 78,6

bu hafta :77,5

giden :1,1

bu hafta hergün öğleden sonra soğuğa rağmen çıkıp 1 saat tempulu yürüdüm,bazen ek olarak akşamlarıda yürüdüm

sonra yemeğimi erken saatte yedim ve sebze yemeği+salata+yoğurt şeklinde

saol hayatım
diyeceğim şey regli iken beyne kilo ver desen de pek fazla ibre oynamaz olacaktı
belki ben buna inansdığımdan bu böyle bilemem tabi kii

ben hafta başından beri nasıl beslendim
sabah 1 dilim ekmek iki üç lokma aceleyle yapılmış kahvaltı
çay şekersiz aralarda
öğlen 5-6 kaşık çorba 5-6 kaşık yemek ekmek pek yemem yesemde bir dilim
akşamda aynı şekilde
ama bu hafta çerez yedim lokum yedim hemd eakşamları
bunlar beni olumsuz etkiledi
spor yok ama koşturmacam var hoş senini kadar değil

ve benim eğitilmiş bir beynim var
ver kilo diyeceksin verecek canım

bana takıl ptesi itibariyle birde beraber deniyelim ne dersinnnnn

ah canım nerelerdesin sen merak ettik ailecekkk

tebrikler vermişsin yine
akşam yememeyi bende bu hafta deniyeceğim

tebrikler canım
soğukta yürüyüş pek güzellll başarmışsın

selamlar herkese bende diyete dün başladım bu gün sabah

3 zeytin
1 yumurta
1 dilim kepek ekmeği
1 kibrit kutusu dahi büyüklüğü olmayan peynir yedim

arada 1 bardak neskafe içtim ve birzdan müslimi yiyeceğim

kilo 80 hedef 60 bana şans dileyin olur mu çünkü bu sefer gerçekten çok azimliyim ve defalarca başlayıp bozduğum diyetlerden olmayacağını umuyorum :)

hadi diyetin hayırlı olsun canım
yani istersen bozmazsın biraz irade lazımmm

püskütüm demek yogunlukdan giremedin . en azından iyisin
kilon içinde tebrikler canım öyle böyle derken 65li killardasın
harika neslihanım yürüyüşün içinde tebrikler .

tabiki kadısım neden olmasın takılırım .. önümüzdeki hafta kilolo vermek istiyorum sıkıldım 63 den

...mönün baya az görünüyor kadisim ...

Aebenim..
Ay gittiğin yer güzellik salonu muydu? Hiçbir fikrim yok yöntemlerle ilgili. Bununla ilgili bilgisi olan galiba spirochetdi..
Halsizlik halin devam ediyor demek ki.. Üzüldüm. Dilerim yeni haftada yeniden dinamik olursun.
Kilo vermeye başlamanı bekliyorum bak sana saygımdan azar azar veriyorum.. Yoksa kısa zamanda aynı kiloda olma ihtimalimiz gün geçtikçe kuvvetleniyor.

kadiscim.. Tebrikler! Sen işi sahiden kafanda bitirmişsin. O kadar yemeye bi'de gitmiş 100 gr.vermiş. Ben açım güzelim aaaaç!

blackandwhite.. bir tanıdık gitti akapunktura.. Beraberinde o kadar ağır diyet veriyorlar ki bi'de deli dünya soda içiyorsun.. Tabii ki kilo kaybetti. Ama ne zaman ki bıraktı, verdiği bütün kilolar hoppala geri. Bir tecrübeden yola çıkarak genelleme yapılmaz. Sadece minik bir bilgi olarak aklında bulunsun.

T_N cim tebrikler!
Ne güzel 1,1 kilo. Ben de böyle versem de bitse gitse artık şu kilo muhabbeti.. Ne güzel olurdu.
Havalar ısınsa da yürüyüşe başlasam diyecem ama demiyorum çünkü soğuk havayı çok seviyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…