Cacık yiyip gelmiş

Ya her şeyi geçtim temizlik konusunda denilen her şeye katılıyorum ama adamın yaşıyla dalga geçenler söz söyleyenler falan: yaşla dalga geçmek nedir ya? Siz hiç o yaşa gelmiycek misiniz? Hep 30 yaşında mı kalıcaksınız.
Tip, boy yaş vs bunlar değişmeyen şeyler bu gibi şeylere laf etmek çok yersiz bence

Adamın o yaşta olmasından ziyade aralarında ki yaş farkını fazla buldum ben umarım kafamda canlandığı gibi görünmüyor yaşını göstermiyordur. Üstüne sarımsak, ter kokusu diyince göbekli, kahvehanede dolaşan tipler aklıma geldi :)

Yok sana demedim kuşum ya yazılan bi yorum hayrete düşürdü sadece. Kadın aileler tanıştı evlenicez demiş, adam 52 yaşında yaşayan aile ferdi kalmış mı ki diye yorum yapılmış

Bunca yıldır beraberiz, terli olduğunda yakın durmaz, imtina eder, gece planımız varsa asla sarımsak soğan yemez. Bu partnerine saygıyla alâkalı bir durum. Hijyen olmayan bir cinsellik düşünemedim.

Apış arası kokusu burnuma geldi biz bu kokuları neden biliyoruz

Iyyyyykkk çok iğrenç. Az bile söylemişsiniz dağda mı yaşıyor. Morali bozulmuşmuş bozulsun bi zahmet. Hiç pişman olmayın iyi yapmışsınız. Sayenizde belki suya sabuna dokunur hödük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…