Cacık yiyip gelmiş

Merak ediyorum bu adamın neyinden hoşlandınız da ilişkiyi devam ettirdiniz? 52 yaşında güzel giyinen, temiz bir adam diye konuya başlayıp sonra da cacık yemiş dişini fırçalamamış , duş almamış , iki gündür aynı tişörtü giymiş diye konuyu bitirmissiniz siz de umarım cümlelerinizde ki tezatlığı farkedebilmissinizdir...

Sarımsak kokusu ciddi sorun bence de ama eşimin kokusu beni rahatsız etmiyor nedense duş almasa da tiksinmiyorum belki iğrenenler olur ama eşimin kokusu ne bileyim hoş geliyor belki yeni tanıştığım adam olsa Farklı düşünürdüm diyeceğim ama ilk günden beri kokusu çok hoşuma gidiyor. Hatta parfüm sıkması hoşuma gitmez kendi kokusu değişiyor diye. Tabi siz adamdan iğrendiysenzi bu konuda rahtazımhissetitğinizi belirtin duş alsın bence de

%1000
Adam bariz pasakliiiiiiiiiiii

52 yaşına gelmiş yıkanmak için seks yapmayı bekleyen adamı değiştiremezsiniz, on gün sevişmeseniz on gün yıkanmayacak mı ? Sarmısağı falan söylemiyorum bile yuh yani.... Pis insan çekilmez arkadaşım , 20 derecenin üzerinde hala hava, iki gün terleyecek, tuvalete gidecek vs sonra yıkanmadan seks yapacak hass... derler adama

Kocam da kocam.

Bu adam yukaridaki bahsettiginiz konulardaki adam mi?

Konularına baktım. Evliykende sevgilin mi vardı? Çünkü boşanma tarihinden önce ilişkilerin başlamış.

Bu adam hangisi peki

1 numara: olgun!, kufur eden, arkadasa goz koyan beyefendi, 2 yillik iliski:

2 numarayla da tanisali 5-6 ay olmus, satis reyonu gorevlisi ve parasiz:

Keşke kötü giyinse ve yaşını da gösterse de hijyene önem verse. Eşim yıllardır aynı gömlek modellerini değiştirir değiştirir alır. Aynı gömlekten 4-5 tane eskittiği olur ve ben çok da beğenmiyorum tarzını. Ama adamın duş jelinde, diş macununda özel listesi var. Kolonya yanına almadan evden çıkmaz. Sarımsak yemiş adam Kıvanç Tatlıtuğ olsa gene olmaz
İnsanın kendisine saygısı yok bari karşındakine olsun ya

Bacım geç bile kalmışsın. Bu nasıl bir ozensizlik? Umarım herşeyi söylemişsinizdir.

Aileler tanisti , seneye evlilik düşünüyoruz

Valla yukaridaki ve bu konulardaki adam ayniysa seneyi beklemeyin bence. Hemen evlenin kacmaz.

2023 kasımda resmi boşanma olmamıs. 2022 de 2 yıllık ilişki varmış. Bilmiyorum evlenmedim hiç ama boşanma davaları 5 6 yıl mı sürüyor?

40 yasinda gibi gösteriyor, pis bir adam değil, bu aksama kadar rahatsiz eden bir koku olmamisti, sevdim neden bilmiyorum sevdim
allah askina sevismeden once dus almayan erkek pistir. igrenc yani . arada sirada bir bi atesle baslarsin o zaman takilmaz kimse banyoya ama tum gun kapali kalmis erkek apis arasi leşş gibi kokar. senle yatasiya o iki gun kac defa tuvalete girmis belki sicmis yani insan hayatındaki kadina kenini sunarken bir su dokunmez mi? bir de "iki is olmasin" demis.
hic normallestirmeyin, cidden igrenc.

Ay bu yorum çok komik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…