Cacık yiyip gelmiş

Tüm bunların üstüne birde çemenli pastırma yeseymiş tam olurmuş. Ben tiksindim duş almaktan üşenen insanları sevmem. Kokuyorlar ve çevrelerine rahatsızlık veriyorlar.
Bu adamla evlensen, 52 yaşında kazık kadar adama banyoya gir, dişini fırçala, üstünü değiş diye bakıcılık mı yapacaksın? Normalde temiz falan değil, dümdüz pis biri işte kabul et. Gözünü boyamak için kendime bakmış, özüne dönmüş.

Bir de Finlandiya'da karların içinde de yaşamıyorlardır. Eylül ayı hala sıcak, insan kendinden tiksinir. Anksiyetem tuttu

Ay valla yıkanmayan çok kişi var. Pastırmanın da memleketinde yaşıyorum ben. Bugün bir kozmetik market gezeyim dedim, demez olaydım. Alacaklarımı almadan kaçtım resmen.
Şu sıcakta neden yersin şunu arkadaş?

Yas da değişmiş son linkte 38 yaşında şu an 37

Sadece adam yemiş. Ama bu ilişkinin akışına göre ileride konu sahibi de yer. Adam şey der "Sen de ye ki kokmasın sana". Yoksa 2 iş. Hem halvet öncesi diş fırçala sonra gece gene fırçala...

Konu sahinin konularina bakarsaniz eger ayni adamsa turunun son ornegi. Kufur ediyormus,15 gunde bir gorusuyorlarmis, konu sahibinin arkadasi hakkinda garip sorular soruyormus. Eger ayni adamsa cacik yemesine neden takildi anlamadim.

iyi de es kokusu degil ki o, sarımsağın kokusu.

çünkü iki gun yikanmayan adama temiz aslinda diyor..temiz degil, igrenc yani. insanin hayatindaki kadina bir saygisi, kendini begendirme arzusu olur
Ya aynen ya. Bak benim kocam her gün yıkanır cidden temiz adamdır. Ama her gün yıkanmasına rağmen ilişkiden önce bi duş alırız yani. Iyy Allahım tuvalete gidiyor, terliyor ıyk otobüs muavinleri gibi kokuyordur o şimdi absshsjsksk

Yooo bence gayet iyi yapmışsınız. 50 yaşının üstünde adam özbakım öğrensin bir zahmet. Bence sonuna kadar haklısınız. Biz 16 yıllık evliyken bir şey olacak olsun olmasın özellikle sıcak zamanlarda duş almadan yatağa girmiyoruz birbirimize kokmamak için, adam resmen temizlik tembeli. '2 defa duş almayayım dedim' ne demek yaaaa, fazla suya girince boyu mu kısalacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…