Cacık yiyip gelmiş

1 ay aynı çorabı giyen akrabam var benim yani konu ciddili mi değil mi emin olamadım ama , temizlik en önemli şey ya insanın modunu sıfıra bile çeker de … de si var işte ne desem bilemiyorum .
1 ay aynı çorabi giyse bir erkek özellikle evi dahil kimse onu bir yere almaz ölü balık gibi kokar kokusu.Kendi kokusundan zehirlenir be

Böyle insanların bünyeleri çok kuvvetli oluyor ben hem başak burcuyum hem de inaanılmaz koku hassasiyetim var öğürmeli kusmalı
Zaten almayın binaya bile yayılır
Bende başak burcuyumbiri yanimda kokarsa anında hisseder uzaklaşırım kusmaktan nefret ederim ama hepte kusarın
Bir insan neden kendi bakımını yapmaz ki insanlar senin çorabinin kokusunu duymak zorunda mi ya da agzının

Bir başak burcu için hayat cidden çok zor hastane de lavaboya gireceksem klozeti peçete yığını yapar öyle otururum ama işte insanlar yıkanmaya üşeniyor daha ne diyeyim

40 yasinda gibi gösteriyor, pis bir adam değil, bu aksama kadar rahatsiz eden bir koku olmamisti, sevdim neden bilmiyorum sevdim

Bence de o kadar pis değil, sonuçta hiç yıkanmayabilirdi de öyle değil mi? En azından sevişmelerin sonunda yıkanıyormuş bu da bi şeydir. Ayrıca sarımsak da bi kültürdür, sen seversin sevmezsin, kimileri sarımsak kadınıdır. Sizi denemiştir seviyor musunuz acaba kokusunu diye. Belki öbür günlerde de bol sirkeli kelle paça çorbası aromasını sevip sevmediğinizi test etmek ister? Maceracı bir erkek belli ki, küçük sürprizlerle dolu. Belki bugünün minik geğirtileri, minnoş osuruklarına evrilir, yellene yellene bir marş tutturur, soğan halkaları ve bol turşu suyuyla, yer yer 6 gün giyilmiş çorap ve don kokularıyla bezer aşkınızı. Evlenin gitsin.

İstediği kadar iyi olsun bu karşındaki kişiyi önemsememekte.Ben kendim duş almasam rahatsız olurum onu da geçtim eşimden utanırım . Ne demek iki kere duş almaya üşenmek ?

Öncelikle 52 yaşında bu kadar atraksiyonlu bir hayat sürdürebildiginiz için si,zleri gönülden tebrik ediyorum. Benim tanıdığım 52 yaşındaki insanlar genelde tansiyon haplarini unutup acillik oluyorlar. Çok titiz bir insan olduğunuz için evet sizin yonlenrirmeniz gerekir. Cacık konusunda haklısınız bari beraber yeseydiniz

Ayy cok canimin sikkin oldugu bi anda okudum su mesaji, iyi geldi

Konu sahinin konularina bakarsaniz eger ayni adamsa turunun son ornegi. Kufur ediyormus,15 gunde bir gorusuyorlarmis, konu sahibinin arkadasi hakkinda garip sorular soruyormus. Eger ayni adamsa cacik yemesine neden takildi anlamadim.
Aileler tanışmış. Bütün mesele o. Adamın evlenmek istemesi ciddi bir kriter sanırım. Ne olursa olsun. Aynı adam olsa da olmasa da.

Midem bulandı bize niye bunu anlattın ya

Abla bikere biriyle görüşülecekse ne soğan ne sarımsak yenilmez yoğurt salatalık yeterli

Duş konusu yani sen ne yapsan adam öyle alışmış değişmez düşünmüyor demek ki sen bakımlı sandın onu demek değilmiş. Evin içinde gördün şimdi daha iyi tanıyorsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…