Büyük gün ve ben ne yapacağımı BİLMİYORUM

tatlımi ne oldu dün duruşma nasıl geçti, boşayabildin mi sapık kocanı:uhm:

ah ah nerde boşanma olmadı yine ertelendi
diğer bölümde uzun ca anlattım kızlar napcam ben?
tebligat ulaşamadığı için
delircem yaaa ben hep böyle mi kalcam ?

ah ah nerde boşanma olmadı yine ertelendi
diğer bölümde uzun ca anlattım kızlar napcam ben?
tebligat ulaşamadığı için
delircem yaaa ben hep böyle mi kalcam

canım, yeni açtığın bölüme de yazdığım gibi mutlaka avukata danışa danışa ve dilekçelerini onlara yazdırarak davanı çok sıkı takip etmen gerekiyor..eğer avukat tutacak paran varsa avukat tut ama dava bitiminde ücreti ödemek üzere sözleşme yap...dayım avukata parasını peşin ödedi ve avukat davayı takip etmediği için ceza alıp suçsuz yere cezaevine girdi...sonra başka avukat tutup aklandı ama çok üzücü bir süreçti ve çok pahalıya mal oldu.

avukat tutacak paran yoksa da adliyelerin hemen civarında "hukuk büro"ları var...onlardan birisini seçerek sürekli aynı yerle irtibat kurarak danış ve dilekçerini onlara yazdır...müdahil avukatlı olmak hiç avukatsız olmakdandan binlerce kez daha iyidir.

hakim sana hür iradenle boşanmak steyip isteediğini soracak. anlaşmalı boşanma yapıyorsanız protokoldeki tüm hususlara rızan var mı diye soracak. çocuk varsa velayeti kim alacak diye teyid edecek. velayet babaya bırakılırsa sana babanın çocugu görme hakkının oldugu günleri sıralayacak. nafaka talep etti isen nafaka talebin var mı diyecek. eşinin soyadını kullanmak ister misin diycek.normal davran. eşine de içinden nasıl geldi ise öyle davran. ama hakaret içeren sözler sarf etme . o sana sarf ederse de yanıt verme. dimdik dur; güçlü ol. unutma ki bugün senin yeni hayatın başlıyr ve eskisinden daha güzel olmasını yürekten diliyorum..
tebligat hususnda da avukat bu işi takip etmeli. karışık işler bunlar çünkü.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…