buyrun 2009 ekim anneleri

bide 12 haftalık olup cinsiyet öğrenen varmı doktor 18. hafta diyor çok uzun geldi bana bazıları 14. en fazla 16. haftada öğreniyor bu gidişle doktoru değiştiricem galiba yardımcı olurmusunuz tavssiye edebileceğiniz bir doktor var mı izmirde oturuyorum

merhabalar, hamile hanımlar sizi hamile kursuna davet ediyorum.

ANNELİĞE HAZIRLIK HAMİLE KURSU
Doğuma Hazırlık Kursu

Bebek bekliyorsunuz,sizi kutluyoruz.....
Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındasınız!!!!!!Mutlaka merak ettiğiniz ve endişelendiğiniz çok şey var. Biz bunların cevabını bulmanızda size yardım etmek ,destek olmak istiyoruz....
Bu kurs ile daha bilinçli ve keyifli bir hamilelik dönemi geçirmenize yardımcı olmak, kontrollü ve kolay bir doğum yaşamınıza yardımcı olmak ve güvenli ve sağlıklı bir doğum ve sonrasında bakımnı sağlamak için bu programı hazırladık...

Anneler kadar babalar da bu macerada heyecanlılar..Babaların da heyecanını paylaşmak,eşlerini anlamalarını sağlamak ve annelere destek olmanın yollarını bulmaları konusunda yönlendirmek ve anne-baba adaylarının arasındaki ilişkiyi güçlendirmek başlıca hedeflerimizdir......
Bebegim Geliyor

merhaba inşallah ben de ekim annesi olacağım 27 ekim görünüyor bebişin doğum günü...
bu arada ben de merak ediyorum cinsiyeti erken öğrenebilen var mı?

kızlar 13+3 olduk çok şükür.ikili testim temiz çıktı.ikili testi devlet karşılamadığı için dr kendi kararımıza bırakıyor yoksa önemsiz değil. hatta bazı sitelerde okuduğum kadarıyla çok önemli. özel yerlerde yaptırabilirsiniz. bende cinsiyetini merakediyorum.bir an önce öğreneyimde alışverişe başlayım istiyorum.

merhaba bende bugün tam 12 haftalık hamileyim.. canım ben daha cuma günü yaptırdım ikili testimi herşey çok iyi çıktı hemde devlet hastanesinde yaptırdım bütün testlerimi hiçbir ücrette ödemedim..:CüvCüv:

kılar ben 15.haftaya girdim bugün ama cinsiyeti öğrenemedik..25 nisanda kontrolümüz var o zaman öğrenebiliriz inşallah yaa. ona göre hazırlık yapardık.daha hiçbi hazırlık yapmadım hiçbişey almadım

selam kızlar, ekim anneleri niye böyle ikiye bölünmüşüz ? hepimiz bir topicte toplansak daha iyi olmazmı? 2009 ekim annelerindeyim ben, öylesine dolaşırken bu topici de buldum. bence bir yere toplansak daha iyi olmazmı kızlar

amanonn ben bir tek bu topiği biliyorum diğeri nerde bende diyorum neden yavaş gidiyor bu topik..

merhaba tüm ekim anneleri. 14+3 olduk çok şükür. veeeee... cinsiyetini örendim. oğlumun küçücük pipisini gördüm:)bir hata yoksa tabi, %95 dediler hem ultrason doktorum hem kadın doğum doktorum. tüm erkekler gözüme kardeşim, oğlum gibi göründü haberi alınca:) cinsiyeti eşim ve benim için fark etmiyor ama eşim pipiye sevindi tahmin edeceğiniz gibi sizler öğrenebildiniz mi? Allah hayırlı, iman dolu, sağlıklı be bereketli evlatlar nasip etsin hepimize. öptüm

selam kızlarrrrr...
Bende tam 12 haftalık hamileyim çok merak ediyorum cinsiyetini şimdiye kadar duyduğum tüm ekim anneleri hep ERKEK bakalım hepimiznde erkekmi olucak acaba diye düşünmüyo değilim
Hayırlısıı olsun hepside sağlıklı olsunlar inşallah en önemliside bu değilmiii..Hepinizi öptümm haberlerinizi bekliyorum hamişler:CüvCüv:

selma kızlar bizde bugün 15.ci haftayı tamamlıyoruz.. yaa ben daha öğrenemedim cinsiyetini gerçi önemli olan sağlıklı olması cinsiyeti çok merak etmiyoruz ama hazılıkları ona göre yapardık aslında öğrensekte iyi olur.haftaya kontrolüm var inşallah söyler doktorum

13.haftaya girdim bende....Allah kısmet ederse Ekimin 20 sinden sonra her an gelebilir meleğim......tüp bebek olduğu için kesin gününü beklemeyecektir.o yüzden 20'sinden sonra diyorum.....hayırlısı....sağ sağlim,sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün gelsin de :)

kızlar merhaba;

bende dün öğrendim cinsiyeti oğlum olcakmış 15 haftalığım hbekletmeden gösterdi oğlum umarım belli olmayanlarda en kısa zamanda öğrenir gerçekten çok güzel bir duygu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…