buyrun 2009 ekim anneleri

mrb ben de geldimm. bende 11 hafta 5 günlük hamileyim. tahmini doğum tarihi 3-4 ekimmm Allahın izniyle inşallahh :ecrin_bebek:

merhabalar 8 haftalık hamileyim muhtemel doğum tarihim 29 /30 ekim 29 ekim olursa süper olacak :)

4 hafta 5 günlük hamileyim, doğum 29 Ekim görünüyor.. Şaşkın ve bir o kadar da mutluyum. Umarım hepimiz sağlıklı bir gebelik dönemi geçirir ve yavrularımıza kavuşuruz :Saruboceq:

bende 29/30 ekimde bebeğimi bekliyorum ne güzel :)

Kızlar merhaba . gördüğüm kadarı ile ekim bebekleri arasında en büyük benimki :ecrin_bebek: 12 +1 günlük bebişim. Pazartesi günü ikinci randevumuz var doktorla. bakalım nasılmış bebişim ne alemde. netten bakıyorum bu hafta 20 gram olması lazım. gittiğimde göreceğim iyi bakabilmişmiyim bebişime bakamamışmıyım :) ilk muaynede kalp atışlarını duyduğum için çok fazla bir endişem yok ama test yapılacağı için tedirginim biraz. allah hepimizin bebişlerini bize bağışlasın ve korusun. olmayanlara da bu güzel duyguyu bir an evvel tattırsın inşallah . Bu arad benim tahmini doğum tarihim : 1-2 ekim.

bende 10+3 günlük hamileyim.biraz riskli geçiyor benimki ara ara kanamam geliyor.bizim doğum tarihimimizde 5 ekim görünüyor inşalah sağsağlim alırız bebeklerimizi kucaklarımıza

bende 10+3 günlük hamileyim.biraz riskli geçiyor benimki ara ara kanamam geliyor.bizim doğum tarihimimizde 5 ekim görünüyor inşalah sağsağlim alırız bebeklerimizi kucaklarımıza

Allah korusun canımmm bol bol dinln kendine de iyi bak,stresi de unut emiii :CüvCüv:

bende 9 haftalık hamileyim doğum tarihi 26 ekim.3 hafta sonra randevum var bakalım bebeğim nasıl inş iyidir.bende ilk muaynede kalp atışlarını gördüm cok güzel bi duygu ya

Herkeslere merhaba bende 12. haftanın içindeyim...Benim hamile kalmam tam bir mucize...Bem 2 başarısız tüp bebek deneyimimden sonra tam 3. tüp bebeği deneyecekken kendiliğinden hamile kaldım.Yani bir mucize gibi.Ancak tansiyon hastasıyım ...Tabiki ilaç kullanıyorum.10. haftada bir lekelenme oldu Allahtan bebiş iyiymiş.Muhtemel doğum tarihi 11 ekim.Üstelik benim doğum günüm 18 ekim,eşimin doğum günü 25 ekim....Hesaplasak bu kadar olmaz.Herkese meleklerini sağlıkla kucaklarına almaları dileğiyle sevgiler...

bende 11+4 günlük hamileyim bende myom vardı ve dr rahim girişine yakın ameliyat olmadan hamile kalabileceğini sanmam demişti.yazın ameliyatı düşünüyordum ama bebğim 7. ayda denememizde geldi çok şükür. bende 6 haftalıkken bi lekelenme yaşadım çok korktum.şimdi iyiyyim çok şükür haftaya ikili test yaptırcam.inşallah bi sorun çıkmaz.rabbim sağlıklı bebekler nasip etsin hepimize

Haftasonu randevum varda bebeğin kalp atışlarının görülebilmesi için muayenenin illaki alttan mı yapılması lazım???

merhaba arkadaşlar

inşallah biim bebeğimizde 10 ekimde babasının doğum gününde gelecek..
11+5 günlük hamileyim bende...

yaw sizin göbişleriniz çıktımı? bende biraz var hatta bakan hemen anlıyor hamile olduğumu..

allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin..

bende 12+2 deyim ,8 ekim doğum gözüküyor kısmetse.. yaa doktorum benden ikili test istemedi daha ,6 nisanda kontrolüm var o zamanda 13+6 olacam .. bu testlerin 14.haftaya kadar yapılması gerekmezmi

bilgisi olan arkadşlar varmıııııııııııııııııııııııııııı

bazı doktorlar 2 li testi gereksiz buluyor. o yüzden istememiş olabilir. direk 3 lü test isteyecektir.
Hatta benim doktorda ister yaptır ister yaptırma dedi bana bıraktı. ben aklımda kalmasın diye yaptırdım.

canım bana ikili tarama testi için gün vermişlerdi ama testten 1 hafta önce ben muayeneye gittim o arada doktorumuz tüm ölçümleri yaptı bi promlem çıtmadı çok şükür

isterse ikili tarama testini yaptır

merhaba 11+3 günlük hamileyim ve olası doğum 10 ekim benim doğum tarihim 20 ekim, bebeğim de terazi olursa eşimin bizzden çekeceği var:) cinsiyet öğrenen oldu mu aranızda? hepimizi Allah bir avazda kurtarsın.

allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin..

bende 12+2 deyim ,8 ekim doğum gözüküyor kısmetse.. yaa doktorum benden ikili test istemedi daha ,6 nisanda kontrolüm var o zamanda 13+6 olacam .. bu testlerin 14.haftaya kadar yapılması gerekmezmi

bilgisi olan arkadşlar varmııııııııııııııııııııııııı

selam canım,

ben de 12+2 hamileyim bugün yaptırdım testi 11 ile 14 haftalıkken yapıldığını biliyorum.snırım 6 nisandaki kontrolunde isteyecektir.
bu arada ben görümcemin doktoruna gidiyorum tavsiye etti ama doktorun ultrasonu eskiymiş ve görüntü vermiyor bende olmaz dedim saçma değilmi arkadaşlar
sizin böyle olan varmı heran görmek istiyor insan bu zamanda görüntü vermeyen olurmu dersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…