Bütün Yaz Evde Olmak

benim hic arkadaşım yok ama bende evde durmuyorum nasıl desem annemle dışarda dolanyorz piknik yapyorz boyle seyler.mesela bizim binadkler.dsrı.ckyorlar bende onlarla ckyorum saat 4 den aksam 8 e kadr onlarla taklyorum tabi yasıtlarım degl ama insan sklıyor evde.

Benim de sevdigim komsu ablam var aksamlari onla yuruyus yapiyoruz sonra cene caliyoruz yasit olmasak da sariyor valla cok da seviyorum kendisini

Ben de Fringe'i herkese öneririm, bilim kurgu seviyorsanız bayılırsınız

Topluluklara falan katılmayı ben de düşündüm ama biraz gelişmemiş bi yerde yaşıyoruz o yüzden pek kayıt olabileceğim yerler yok, kursa falan gitmeyi düşünmüştüm onlar da çok pahalı. Bir dahaki yaz stajım olacak, o zaman bu kadar sıkılmam heralde.

İleride bu boş günlerimi (çok da ilerde değil aslında okullar açıldığı günden itibaren) özlemeye başlıycağımı biliyorum ama böyle de boş boş oturmak çok keyifli gelmiyor :/

Dizi konuus açılmışken, Doctor Who, Dexter, Haven, Once Upon a Time, ve Agent of SHIELD sevdiğim dizilerden :)

Canm ya ben de sana uzuldum. Yasin da oldukca genc olmali. Arkadas sorunun yokmuş. Bu cok guzel bir beceri. Sen kendini kitap okuyarak , kendine sevdigin seyler hobiler edinerek gelistirmeye bak. Ilerde senin de guzel tatillerin olacaktir uzulme.
Canim evet 17 yasindayim ama uzulsemde bi umudum var cunku derslerim iyi ileride iyi bi meslek sahibi olucagima inaniyorim ve o zaman guzel tatillerim olur insallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…