Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cok ozur dilerim seni yoruyorum sorularimla ama cevaplarina cok ihtiyacim var suan .ikili test ne oluyo ?hangi igneler yapiliyo birde bunlar kac haftalikken yapiliyo.ben birde uclu test duymustum bu ne oluyo?

cok ozur dilerim seni yoruyorum sorularimla ama cevaplarina cok ihtiyacim var suan .ikili test ne oluyo ?hangi igneler yapiliyo birde bunlar kac haftalikken yapiliyo.ben birde uclu test duymustum bu ne oluyo?

Cnm ikili test 11. Hafta ile 14. Hafta arazi yapiliyor down sendromu için. Eğer risk görülürse uçlu ve dörtlü test en garanti de amino sivisi aliyorlar ki inşallah öyle bir durum cikmaz cnm. Tetenoz iğnesi 24 ile 27. Haftada oluyor bildiğim. Saglik ocaginda yaptirmani tavsiye ederim. Çünkü asilari taze okur devlet asidi gelene gore taze asi gönderir. Özelde bayattir asilar. Onun dişinda seker yüklemesi var onun zamanini tam bilmiyorum ama onu özelde yaptiriyorsun. AC ksrnina şekerini ölçer sonra bir bardak glikozlu su icersin kusmamak için bir saat beklersin yine şekerini ölçerler. Eğer gebelik şekerin varsa yüklemeden sonra yuksek cikar yoksa normal cikar inşallah bir sorun yasamazsin cnm. Ense kalinligi ölçümü ikili testler olur. Haftasina gore norllmalse sikinti yoktur Dr USG ile ölçer. Aklima gelen bunlar cnm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Pazartesi haziran temmuz hamis kalan canyoldaslari tipigi acacagim... Var mi başka gelen herkes düzenli calisacak herkes hamis olacak....

Çalısmalara devam benide eklemısımdır:))

cok tesekkur ederim canim.harika bilgiler verdin.Allah razi olsun.sen yaptirdinmi hic test.birde kac haftalik oldu.son adet doneminden itibarenmi yoksa iliskiye girdigimiz andan itibaren mi kac haftalik hsmile oldgumuzu degerlendirmeliyiz

Gunaydinn canlarr ayy gebelerimiz gittikce cogaliyorr Allah'imm bu mübarek gunlerde bizede nasip eder insallahh :)

💑🚼🚼🚼💑

Bizde istanbul Tuzla dayiz. Doktora gidiyor musun ben kartal eğitim ve araştırma hastanesine gidiyorum. Ama iyi bi doktor arıyorum özelde.

canm ben doktora gıdıyorm özele ama hiç aşılama tarzı seyler yaptırmadm doktorum yumurta takıbıne de gerek yok dedı doktorum çok ıyı özel çamlık tıp merkezı ama yogun bakımı fılan yok bakabılırsın netten bayan doktor ve çok yardmcı oluyor bılgılendıırıyor iyice takıbınıde ıyı yapıyor tuzladan uzak olmazsa tavsıye ederm

Tamam canım çok saol.

sabah sekerleri gibisin.ne pozitif kizsin sen .superrrr.bitlim benim

ay napim bacım yaa olmuyosa olmuyo vardır Allah'ın bi bildiği. çok geriliyodum bende kocam sağolsun hiç takmıyo walla. hatta çocuğumuz olmazsa neler yaparız diye konuşuyoruz. öbürtürlü çok kötü yıkım oluyo biliyorum. adet olunca biraz üzülüyorum geçip gidiyo. millete de pat pat cevap vediğimiz için artık kimse bişey diyemiyo kafam rahat yani

o yüzden çocuğum olursa şöyle şöle olur şöyle yaparım yerine olmazsa naparım onun planlarını kurmak lazım. benim gibi sorun yaşayanlara tavsiye ederim

kızlar etrafınızdan duymuşsunuzdur belki. hamile kalınca ishal olan bildiğiniz tanıdığınız fln varmı?

ilk hamileliğimde ishal gaz şikayetim vardı. o sayede anladım hamile olduğumu. şimdide var şüphelerim arttı. ama düşük yaptığım için yine aynı şeyler olacak diye korkuyorum. nolur yardımcı olun:26:

kızlar ne olur bişi söyleyin bana

bn 18 hzrnda çatlatma iğnemi oldm yumurtam da 19unda çatlamıştr sanırım ve doğal olaraktutmazsa ki inş tutar 3 temmuzda adet olmm gerek dimi normal sartlarda 3 temmuz öncesi adet olunabilir mi bugün öğlen saatelerinde kahverengiye yakın kanama başladı ama çok az ara ara oluyo wc de göremiyorm afedersnz peçetede az görünüyo bide pedde çok az olmuş olumsuz düşünüp moralmi bozmak istemyrm sizce ne durumdayın ne olur bişi söyleyin öğleden beri kötü hissedyrm(((

ateşimi ölçtüm düşmemiş buarada kızlar karnımda filanda adet ağrısı yok

kızlar ben cok halsızım dun oruc tuttum baya sarstı benı. Allahım dayanma gucu werdı bı sekılde tuttum. esım bu hafta tutma dedı.

bıtkın dusuyosun dedı. bugun tutmadım halsızım, ayakta bıraz durunca belım we kasıgım agrıyo hemen,sut gıbı akıntım gelıyo.

yogun kıwamlı degıl ama bembeyazdı.

adetime de 3 gun kaldı. ben ıse gıdınce halsız dusersın kotu olursun fln aklım sende kalır dıyo. bu yuzden tutacagı warsa da tutmaz dıye tedırgın oluyorum

ben dr ewet hamılesın dıyene kadar tutma taraftarıydım ama dun baya kotu olunca esım tutma dıyo. sız napıyosunuz ? kımısı tutmanda sakınca war dıyo kımısı yok dıyo. napıcagmı bılmıyorum

tatlım catlatma ıgnesıyle ılgılı fıkrım yok ama o akıntı yerlesmeyle ılgılı olabılır :) dr unla konustun mu pekı ? hemen aramalısın bence

tatlım catlatma ıgnesıyle ılgılı fıkrım yok ama o akıntı yerlesmeyle ılgılı olabılır :) dr unla konustun mu pekı ? hemen aramalısın bence

dr cuma günündn itibaren 3 kez progestn kullnmamı istemişti bnde oruç tutunca 2 kez alsam bişi olur mu diye sormk için aradm bgn pazar olunca aramak istemedm cnm yrn sabaha kdr beklicm devam ederse arıcm zaten 3 temmuzda kontrole cağırmıştı

anladım canım.umarım hersey yolunda gıder de bu ay hamıs kalırız :)

Benimde battan1 gün önceki degerim haftaya cumartesi falan dr a gitsem keseyi görebilir miyim canım yoksa bikaç gün daha bekleyeyim mi
5. Haftada görünür cmm
cok tesekkur ederim canim.harika bilgiler verdin.Allah razi olsun.sen yaptirdinmi hic test.birde kac haftalik oldu.son adet doneminden itibarenmi yoksa iliskiye girdigimiz andan itibaren mi kac haftalik hsmile oldgumuzu degerlendirmeliyiz

Son adet tarihinden itibaren 5. Haftada kese görünür cnm. Ben 8. Haftadayim tatlim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…