Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm vallahi geçen yengem aramış yara vardı rahminde ilaçlarla geçmiş ama adetleri sürekli düzensiz çocuk bekliyor ama olmuyomuş dedim sende pko vardır git doktora sonra hakatten pko çıktı kızda doktor olduk bu bebişler sayesinde az kaldı valla:)))))

Ben ilk gittime gidicem yine o izindeymis. Yine adet oluncami gideyim .. baska ne zaman gidilir yummurtlama zamanindami gitmeliyim ki. Biseyde demiyolar ki anam git sende bisi yok diyolar gonderiyolar

bacım bunların yemeklerine bişey karıştırmak farz oldu....sizde benim bacımsınız bizimde 2 gün boş bir gün dolu ama gelecek ay klomene başlarsam adamada viyegra içirecem:)))))))

Ya benimkide ovulasyon harici yanasiyo ovulasyon zamani sansima bisey cikiyo. Diycem ki bilerek yapiyo ovulasyonu bilmiyo adam sans. Ne katsak yemeklere. Bugun kecoboynuzu ozlu pasta mi yapsam haaa:)

Ben ilk gittime gidicem yine o izindeymis. Yine adet oluncami gideyim .. baska ne zaman gidilir yummurtlama zamanindami gitmeliyim ki. Biseyde demiyolar ki anam git sende bisi yok diyolar gonderiyolar
kız desene bana klomen vermeden burdan bir yere kımıldamam bütün gün benle uğraşırsın diye :))))adetinde git bari klomen başlarsan denk olur sonra yumurtlamaya çağırır zati:)

adetin 2 yada 3. günü git tatlım klomen kullanmka ıstıyorum bnde de zaten 5. gün başlatıyolar

walla temmuzda dayayacam keçiboynuzu özünü.... sonra eline vericem çizelge dicem bugünlerde işimiz var vay yorgunum vay başım ağrıyo deme dicem yeter gariii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…