Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ayy evet yaaa nasıl kanlarına girmek lazım ki bu şımarıklık nasıl oluyo bende hiç bilmem
kız valla be ben moron adam moron böle olacak nolacak azcık bir yerlerimizi kıvıra kıvıramı bişeyler yapıyorlar anlamadımki bu cilve nasıl yapılıyo....anama çekmişim ben valla bak o da dümdüz benim gibi:)))))

walla ewlnmeden önce bende hiç cilve yapamam ben diodum ama yapılıo yanii :)) şımarın işte anlatymmı burda :KK52:
anlat anlat:2:

Hahah oda olucak sanirim zaten ayni sehirlerde olsak malzemeleri medikallerden eczanelerden alsak birbirimize tup bebek bile yapariz bu gidisle:)))

Tatlim sen klomen kullanmistin degilmi .. kac ay olmadida klomen verdi sana ve yanlis hatirlamiyorsam ilk klomende tuttu degilmi

Merhaba canim ilk ayimda klomenle tuttu ikizciklerim geldi olmadi degil aslinda bende pko vardi prolaktn cok yuksekti herseyi duzene soktuk adetm vs hersey guzeldi doktor artik bebek zmani dedi ki daha yeni 9 aylik evliydim klomen verdi icmeye basladktan bir hafta sonrasina yani sali basladm birdhaki sali kontrole gittim iki yumurtam vardi cars catlatma ignesi oldum ve uc gun cars pers cuma iliski yasadik bir dahada olmadi ama ben ilk gun anladm hamile kaldigimi hissettm.nedensw zaten o cars gunu jolemsi akintim gelmsti bu yumurtann ctlamasi demek biliorsn adetten iki gun once idrar testi yaptm silik cikti adet gunmde kan testimde cikti canim darisi sizlern basina insallahhhhh Aminnn

kız valla be ben moron adam moron böle olacak nolacak azcık bir yerlerimizi kıvıra kıvıramı bişeyler yapıyorlar anlamadımki bu cilve nasıl yapılıyo....anama çekmişim ben valla bak o da dümdüz benim gibi:)))))

anlat anlat:2:

ya bi giyinin kuşanın kokularınızı sürün güzel bi yemek hazırlayın erkegın kalbıne gıden yol mıdeden gecıo malum :KK1: sonrada ince dokunuşlar işte :KK1:

X