Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Günaydın kızlaaarrrr

saoll canım benim gerçi daha kese falan görmedik kan değerimide öğrenmedim öğleden sonra gidicem bakalım ne olacak senin bebişler nasıll

inşallah bakalım darısı inşallah benim başıma olur :))))

Aferin kuzumaaa Rabbim vercek elbet zamanida gelcek tatilde rahatlarsn belkim bi bakmsn gelmis melegin cok hamile kalan var bole rahatlayp tatilde falan olunca

Kızlar ya benım ovulasyon testlerimi yorumlarmısınız?

Allahtan umut kesılmez tabı ama bu ay pek fırsat olmadı sanmıyorum ama yanlış değerlendiriyorum herhalde. Yumurtamın çatlaması uzun surdu belkı bılemıyorum kı.

Ateş Ölçümde yapıyorum bu arada,
17.Gün 36.4
18.Gün 36.4 *
19.Gün 36.4
20.Gün 36.4
21.Gün 36.6
22.Gün 36.7 *
23.Gün 36.8

Anlamadım nedir bakalım ne zaman düşücek ateş, silikleşmemesini anlamadım ama.

Sizce?

saoll canım benim gerçi daha kese falan görmedik kan değerimide öğrenmedim öğleden sonra gidicem bakalım ne olacak senin bebişler nasıll

Insallah kandada ogrencen kesesinide gorcen canim insallah benim bebisler iyi cok sukur buyumeye devam edioruz uc aylik olduk artik teyzesi iste ben hastaym o sorun bugun canim

canım 20 ve 21.günler yumurtlaman olmuş ama en sn koyu çizgiye anlam veremedim...sen yine de çalış belki 2 kere yumurtluyorsundur

arkadaşlar ben bu ay çatlatma iğnesi oldum bugün 7. gün dayanamadım gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik olarak çıktıı :) acaba oldumu?????????

Gunaydın bebişim, ovulasyonu değerlendıremedım ben, ama testlere devam edeyım ılk ay ogreneyım dedım bi gariplık var silinmiyo meret ne dıyon sen?:26:

cnm işler yoğundu:)))))temizlik çok severim kendisini ....dün bitti yani kabası şimdide banyo yaptım geldim sen naptın?

napiim kuzum bişi yaptığım yok oturuyorum köskös... Oyle bakınıyorum işte bu aydan umudum yok çünkü ama yine de sizleri merak ediyorum inşallah senden de güzel haberler alırım

Gecenki hormonlara bakmisti normal dedi buna gosterdim yuksek sansin azdiyo . Ilacta vermedi. Zaten oyle sinir miymiy konusuyoki cantayi gecirivericektim suratinin ortAsina. Doktora gitmekten nefret ediyorum yaa
Neyse bu ayda ovu testine devam edeyim ben napim ...

Yum doneminde yapiccas bunu degilmi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…