Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

he he maşallah kaç senedir evli bu acep ?

seadece dürtüyonmu yani kolaymış bende striptiz falanmı yapıyonuz diye düşünmeye başlamıştım

ya bi giyinin kuşanın kokularınızı sürün güzel bi yemek hazırlayın erkegın kalbıne gıden yol mıdeden gecıo malum sonrada ince dokunuşlar işte

her akşam yemek yiyo bu adam tamam açken olmazda:)))bilemedim şimdi koku bide ince dokunuş kız bence seninkinde var sorun

kızlaaarrr işyerinde güldürdünüz beni yaaaaa... süpersiniz...

anacım iyi giyin kuşanda evdeki çocuğu nereye koyacaz bir de o var hahahahahaa

kız Allahım intihar etmek istiyom benim 3 yıl oldu ilk 5 ay sonra fıs hazal ne diyo bu kız?:18::18::18::18::18::18::18:

walla bacım bizde de iş yok galiba ne bileyim yaaa.... adamlarda bi hoş zaten yani benimki öyle seninki de sanırım öyle....nasıl olacak bilmiyorum ama hakkaten temmuzda onun için güzel fikirlerim var hepsini deneyecem

Allahım koptum yaa daha yıl olmadı 8 aylık ewlıyım canım

kızlaaarrr işyerinde güldürdünüz beni yaaaaa... süpersiniz...

anacım iyi giyin kuşanda evdeki çocuğu nereye koyacaz bir de o var hahahahahaa
Üfff hazal dedim ya bunun tuzu kuru be.... anam adamda sorun bizimkiler nıormal başka türlü düşünme bizde sorrrrrruuuuuun yokkkkkkkkk

walla bacım bizde de iş yok galiba ne bileyim yaaa.... adamlarda bi hoş zaten yani benimki öyle seninki de sanırım öyle....nasıl olacak bilmiyorum ama hakkaten temmuzda onun için güzel fikirlerim var hepsini deneyecem
valla benimde çok hain planlarım var oda oda peşimden gezecek görürsün anlatırım burda

siz yapacağınızı yapın ama o bilmesin ters tepmesin hırslı olunn başarcaz arkadaşlarr
başaracağız yanlız sen başarının doruğundasın bizede nasip olur bayrak elimizde çıkmışız tepeye ben hazaaaal diye bağırıyom o da leylaaa diye hahaaaahhhaaaa ......yok kız bizde bu uyuz kocalar rüyada bişeyler yaparlar yine kursağımızda kalır bilmiyom yani o derece umudumu kaybettim.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…