Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

napiim kuzum bişi yaptığım yok oturuyorum köskös... Oyle bakınıyorum işte bu aydan umudum yok çünkü ama yine de sizleri merak ediyorum inşallah senden de güzel haberler alırım
güloşum benimde umudum yok bende sizden güzel haberler bekliyom inşallah gecikmez gelir bu ay minnoşlar:)

Gecenki hormonlara bakmisti normal dedi buna gosterdim yuksek sansin azdiyo . Ilacta vermedi. Zaten oyle sinir miymiy konusuyoki cantayi gecirivericektim suratinin ortAsina. Doktora gitmekten nefret ediyorum yaa:KK43:
Neyse bu ayda ovu testine devam edeyim ben napim ...

Yum doneminde yapiccas bunu degilmi canim
doktoru değiş biran önce annem valla çok etkiliyo insanı özelden gidecem bu hafta ama devletteki doktorumu seviyom çok yoğun ara ara onada gidecem....doktor çok önemli seni rahatlatması lazım tatlım git ilgili bir doktora olmasa bile motivasyon önemli çünkü....

:KK52::KK52::KK52: ayy sesli güldüm yaa walla istifayı basacağım günü sabırsızlıkla bekliyorummmmmm inş olmuşturr hayal kırıklıgı olmaz inşallahh ya
oyyyy Allahım hep güldürsün inşallah hadi kız izin al git kana ne duruyon valla hiç durmam yerinde olsam bata kaç gün var dedim cevap ver taaaammmmııı:KK52::KK52::KK52::KK52:

Bende adet olacam herhal fitili cekilmis bomba gibi dolaniyom . Her zamankinden daha sinirliyim bu ay... dun aksam kavga cikardim kocama bagirdim bagirdim biraz rahatlamisim:))
Tatlım geçen sene senin gibi kavgaya yer arıyordum sürekliyse git bak black yazmıştı tsh dan oluyomuş diye hem gebeliğide zorlaştırıyo bence bir baktır....onada baktır kız ne var sanki bakmadıkları yer kalmadı zati:KK52::KK52::KK52::KK52:

güloşum benimde umudum yok bende sizden güzel haberler bekliyom inşallah gecikmez gelir bu ay minnoşlar:)

doktoru değiş biran önce annem valla çok etkiliyo insanı özelden gidecem bu hafta ama devletteki doktorumu seviyom çok yoğun ara ara onada gidecem....doktor çok önemli seni rahatlatması lazım tatlım git ilgili bir doktora olmasa bile motivasyon önemli çünkü....

YOK KIIZZZ bende bu ay bişi olmaz... çünkü neredeyse hiç ilişki olmadı bu adamı napacam bilemiyorum ben... ben boşu boşuna vücuduma klomen veriyorum kendime üzülüyorum... benim ilaç içmem bişi etkilemiyor ilişki olması gereken günlerden sadece birinde birliktelik oldu ondan sonra adam hep yorgun yatıyo uyuyo o yüzden ben direk temmuz ayına transferimi yaptım olursa tabii

Keske kendi kendimizi test edip onaylasak :)))

Gunaydın bebişim, ovulasyonu değerlendıremedım ben, ama testlere devam edeyım ılk ay ogreneyım dedım bi gariplık var silinmiyo meret ne dıyon sen?:26:

tatlım yola devam keşke bir gebelik testi yapsan çok var öle ovü net hamile olan olabilürmiki:KK34:

Hıc bılgım yokkı ya ılk ay denıyorum bu testi, şöyle yumurta catlayınca sılıkleşse bi hafta sonra falan ardarda koyulassa anlıycam da hiç ara vermeden nasıl koyu devam eder kesın hamılelık değil ama nedir çözemedim :)

Gunaydın bebişim, ovulasyonu değerlendıremedım ben, ama testlere devam edeyım ılk ay ogreneyım dedım bi gariplık var silinmiyo meret ne dıyon sen?:26:

bence değerlendir zararı olmaz belki de yararı olur :)))) belki de hamişsindir :KK49::KK49:

İnşallah diycem ama kesın bosa umut olur degerlendıremedıkkı keske vesıle olsa :)))

YOK KIIZZZ bende bu ay bişi olmaz... çünkü neredeyse hiç ilişki olmadı bu adamı napacam bilemiyorum ben... ben boşu boşuna vücuduma klomen veriyorum kendime üzülüyorum... benim ilaç içmem bişi etkilemiyor ilişki olması gereken günlerden sadece birinde birliktelik oldu ondan sonra adam hep yorgun yatıyo uyuyo o yüzden ben direk temmuz ayına transferimi yaptım olursa tabii
bacım bunların yemeklerine bişey karıştırmak farz oldu....sizde benim bacımsınız bizimde 2 gün boş bir gün dolu ama gelecek ay klomene başlarsam adamada viyegra içirecem:))))))):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Tatlım geçen sene senin gibi kavgaya yer arıyordum sürekliyse git bak black yazmıştı tsh dan oluyomuş diye hem gebeliğide zorlaştırıyo bence bir baktır....onada baktır kız ne var sanki bakmadıkları yer kalmadı zati:KK52::KK52::KK52::KK52:

Kis biri iyi diyo biri yuksek diyo ayni hast.doktoru bunlar. B.sayardaki kayitlardan bakiyo yani ayni teste farkli yorum.

Bende temmuza kaldim bebisim.insaallah hamile kaliriz bizde.

geçmiş olsun tatlım dikkat et bitki çayı falan içme az önce ıhlamur muhabbeti okumuştum işe devam demi

Evet bende icmemistim korkudan aksam canim simdide icmicem korktum yaaa cok sagol tatlim evet maalesef ise devam doktorcm calis dio :KK70::KK70: ama onumzdeki hafta izne cikcam dortgozle bekliorim :KK70:

Kis biri iyi diyo biri yuksek diyo ayni hast.doktoru bunlar. B.sayardaki kayitlardan bakiyo yani ayni teste farkli yorum.

Bende temmuza kaldim bebisim.insaallah hamile kaliriz bizde.
acaba değişkenmi çıkıyoki:KK53:Allah korusun benim akciğer kanseri olmuş babama ağrıları için böbrek taşı dediler yani Allah iyi doktorlarla karşılaştırsın 3 ay zamanını yediler babamın.........

oyyyy Allahım hep güldürsün inşallah hadi kız izin al git kana ne duruyon valla hiç durmam yerinde olsam bata kaç gün var dedim cevap ver taaaammmmııı:KK52::KK52::KK52::KK52:

5 gün var canım bata :):-) cuma günü bi tekrar yapcam test yine aynı çıkarsa cumartesi kana giderimm sabredemiyorum ama korkuyorum da yaaa

cnm yöntemini bulursan hep beraber test ederiz :KK9:
Hahah oda olucak sanirim zaten ayni sehirlerde olsak malzemeleri medikallerden eczanelerden alsak birbirimize tup bebek bile yapariz bu gidisle:)))
Evet bende icmemistim korkudan aksam canim simdide icmicem korktum yaaa cok sagol tatlim evet maalesef ise devam doktorcm calis dio :KK70::KK70: ama onumzdeki hafta izne cikcam dortgozle bekliorim :KK70:

Tatlim sen klomen kullanmistin degilmi .. kac ay olmadida klomen verdi sana ve yanlis hatirlamiyorsam ilk klomende tuttu degilmi

X