Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

nasıl yumoşlarda kıpırtı varmı benim bu ay tık yok...:KK50:

amaann sorma sinirlerim hat safhada... 12. gün yani cuma ilişki oldu... dün olması gerekiyordu çünkü 14. ama saolsun kocam çok yorgun hissediyormuş kendini olmaz dedi... kafayı yicem ya... ben boşu boşuna klomen kullanıyorum walla....az kaldı sabrım bitmek üzere bende artık istemicem yani o dereceye getirdi insanı

amaann sorma sinirlerim hat safhada... 12. gün yani cuma ilişki oldu... dün olması gerekiyordu çünkü 14. ama saolsun kocam çok yorgun hissediyormuş kendini olmaz dedi... kafayı yicem ya... ben boşu boşuna klomen kullanıyorum walla....az kaldı sabrım bitmek üzere bende artık istemicem yani o dereceye getirdi insanı
ya bunu niye yaparlar bende anlamıyorum ama takma boşver benimkide sabahları olsun istiyorum bakıyom yanaşmıyo bende takmıyom birde sabahları sinirli olur hiçççç uğraşamam roller değişti artık:KK53::KK53:

bence bunu eşine söyle canım

ya bunu niye yaparlar bende anlamıyorum ama takma boşver benimkide sabahları olsun istiyorum bakıyom yanaşmıyo bende takmıyom birde sabahları sinirli olur hiçççç uğraşamam roller değişti artık:KK53::KK53:

walla bi regl olayım bütün kürleri üzerinde denicem hele bakalım o zamanda yorgun diyebilecek mi :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

bence bunu eşine söyle canım
cnm bazen kafa karıştırıyorlar gerçekten benim ki şükür biraz düzeldi eskisi gibi değil.....

walla bi regl olayım bütün kürleri üzerinde denicem hele bakalım o zamanda yorgun diyebilecek mi :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
benimkinin sonu öyle oldu çok güvenmişti paşam şimdi kürlere talim boynuza falan yinede üzülmüyom desem yalan olur ....yap kız valla bak o zaman biraz çeki düzen veriyorlar:)

canım benim bişi farketmiyor ki kaç defa söyledim neler neler anlattım ama yok yani bazen olmayınca olmuyo demek ki

yani anladığım kadaryla klomen kullanıosun çatlatma iğneside olduysan eğer belli bi günü we saati war hatta ogünü yakaladın yakaladın buna dikkat etmezseniz olmazki bebiş. ama bak şunu yaşayan çok warmış hani ilişkiyi bugün olması gerekiyo diyerek ew ödewi haline getirmeyin diyo doktorlar sen o gün direk kullan yani kadınlığını :KK1:

yani anladığım kadaryla klomen kullanıosun çatlatma iğneside olduysan eğer belli bi günü we saati war hatta ogünü yakaladın yakaladın buna dikkat etmezseniz olmazki bebiş. ama bak şunu yaşayan çok warmış hani ilişkiyi bugün olması gerekiyo diyerek ew ödewi haline getirmeyin diyo doktorlar sen o gün direk kullan yani kadınlığını :KK1:

yok kuzum çatlatma iğnesi olmuyorum ben... sadece klomen içiyorum ve 12-14-16. günlerde doktor mutlaka ilişki olsun demişti onu uygulamaya çalışıyorum o bile zor oluyor yani

kızlar bu ovilasyon testi nedir nasıl uygulanır?ben bişi anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim valla.:KK30::KK30::26::26::26::26::26::26:

cok tesekkurler canım darısı sana ve burdakı herkese olsun ıns. ıns saglıklı bır gebelıktır tek duam bu. canım bır hafta oncesınden gozuslerım cok acıdı el deymıyordu. bırde beyaz akıntım vardı ama bazen bende oluyordu oyuzden ayırt edemedım onu. hastalıgım bıttıkten sonra 1 gun arayla calıstık ovulasyon testının koyulastı gun dahıl 3 gun ard arda calısma oldu bırde testın gıttıkce sılıklestıgı zamanda oldu. canım ınsallah yardımcı olmusumdur. aklına ne takılırsa sor herzamn cevaplarım canım.

çok teşekkür ederim tatlım cevapların için.... sağlıkla kucağına al inşallahhhh sağlıklı bir gebeliktirrrr Allahın izniyle.. içini ferah tut... guzel annee:KK49::KK49::KK49::KK16:

X